Cilt Bakımı Ürünleri Yüzüm için maske önerileri istiyorum

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Rapunzel86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2010
288
272
meraba kızlar ben sizden yüzüm için make ya da kil maskesi önerilerini rica edicektim.benim cildim yağlıya dönük karma yani alın burun çene çok olmasa da yağlı yanaklar normal sanırım karma bi cildim var.Cildime önem veren ve sivilce v.s çıktığında hemen doktora koşan biriyim.Doktoruma cilt tipimi sorduğumda karma diye bir cilt tipi yoktur dedi ve beni çok şaşırttı cilt normal,kuru ve yağlı diye 3e ayrılıdedi.Yağlı ciltlerde kendi arasında az orta ve yağlı die 3e ayrılıyormuş.Nese benim cildim için orta yağlı dedi ama ben hala karma olduğunu düşünüyorum:KK1:cilt tipimi yukarıda anlattım zaten.Cilt temizliğimi günlük olarak bioderma sensibio h2o ile yapıyor ve arkasından bioderma sensibio light cream ile nemlendiriyorum.Haftada 3 ya da 4 seferde rosense doğal gül suyu kullanıyorum.Memnunun ama maske de kullanmak istiyorum.Sizce yeşil kil maskesi kullanmalı mıyım?ya da ne önerirsiniz?Peeling falan daha çok mu işimi görür?Bi de yaşım itibariyle artık yavaştan göz çevrem için de nemlendirici düşünüyorum neutrogenanın ki baya methedilmiş almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz.Biodermanın nemlendiricisi biraz pahalı la roche posay legere mi kullansam diye düşünüyorum.Offf kafam çok karışık:KK5:yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden çok sağolun.

benim cilt tipim de anlattığına yakın babor pure mask kullanıyorum cok memnunum tavsiye ederim

kızlar bu arada fazla pahalı olmayan önerilerde bulunursanı beni çok mutlu edersiniz bu aralar biraz açıldım da:KK17:

X