Yüzüm ve elim uyuşuyor

Vallahi inanamıyorum Muhtelif nerden açtın konuyu 😂 kız soru sormuş bildiğim kadarıyla yorum yapmaya çalıştım nedir bu saldırı 😂 doktor musunuz sorusunun altında ki aşağılama hissini aldım alınmadım aşağılık kompleksim yok dediğiniz gibi gayette özgüvenli biriyim. Dikkat ettiyseniz tanı koymadım ilaçta vermedim haddime değil 😂
tamam da sizin yorum yapmaniza gerek yok. oyle “hikayeni dinlemem lazim🥰” falan tribine girip anamnez almaniza da gerek yok. teshis koymayacaksiniz ya cunku :KK66:

doktor degilsiniz, karsiniza doktor gelip mesaj yazinca da “her doktor bilecek diye bir sey yok, ben sinirlerin yerini biliyorum” falan yaziyorsunuz. e basbaya ozguvensizsiniz iste siz. kimlerle yarisiyorsunuz yani? gidip psikoloji videosu falan izlesenize 😂😂😂😂

beynin sag tarafindaki kan akisinda problem olabilir dedikten sonra ama korkma demenizin bir anlami yok. demeyeceksiniz hanimefendi. doktor degilseniz kimseye felaket tellalligi yapmayacaksiniz. konuyu “daha once yasayan var mi” diye acmis muhtelif. mesela ben yasadim, yazdim. varsayim uzerine ortaligi velveleye vermeyin cok biliyormus gibi.

tamam da sizin yorum yapmaniza gerek yok. oyle “hikayeni dinlemem lazim🥰” falan tribine girip anamnez almaniza da gerek yok. teshis koymayacaksiniz ya cunku :KK66:

doktor degilsiniz, karsiniza doktor gelip mesaj yazinca da “her doktor bilecek diye bir sey yok, ben sinirlerin yerini biliyorum” falan yaziyorsunuz. e basbaya ozguvensizsiniz iste siz. kimlerle yarisiyorsunuz yani? gidip psikoloji videosu falan izlesenize 😂😂😂😂

beynin sag tarafindaki kan akisinda problem olabilir dedikten sonra ama korkma demenizin bir anlami yok. demeyeceksiniz hanimefendi. doktor degilseniz kimseye felaket tellalligi yapmayacaksiniz. konuyu “daha once yasayan var mi” diye acmis muhtelif. mesela ben yasadim, yazdim. varsayim uzerine ortaligi velveleye vermeyin cok biliyormus gibi.
Bence sizde dinleyin faydasını görürsünüz zira 2 kişi konuşurken araya girmemeyi öğrenirsiniz. Konu sahibi dese anlarım özrümü dilerim yanlış yönlendirdiysem ama sizene hanımefendi ?

Bence sizde dinleyin faydasını görürsünüz zira 2 kişi konuşurken araya girmemeyi öğrenirsiniz. Konu sahibi dese anlarım özrümü dilerim yanlış yönlendirdiysem ama sizene hanımefendi ?
psikolojiyi birakip biraz da “forum nedir” baslikli videolardan izleyin. araya niye girdigimin cevabi vardir orada.

bu arada ben psikoloji videolari izlemem izlesem de insanlara “canim senin xxxx semanda sikinti olabilir ben izledigim videolara gore oyle dusundum🥰” falan demem. :KK66:

Canım benim tavsiyede bulunmuyorum düşünce mi söylüyorum yani “ şunu yapmalısın, bunu yaparsan geçer, şu ilaç kullanırsan iyileşirsin, sende kesin şu var bunu al” demiyorum. İhtimal olarak ne olabilir diye fikrimi söyledim karıştırmayın lütfen. Fikir söyleme sebebimide attığımdan değil serviste çalıştığımdan dolayı fikrimin olduğunu söyledim art niyet yok niye bu kadar sorun olduğunu anlamış değilim
Bak art niyetin olmadığını biliyorum ama sağlık olunca gerçekten tavsiye verilmesini doğru bulmuyorum. Farkındayım yardım etmeye çalışıyorsun ama en güzeli doktora yönlendirmek.

psikolojiyi birakip biraz da “forum nedir” baslikli videolardan izleyin. araya niye girdigimin cevabi vardir orada.

bu arada ben psikoloji videolari izlemem izlesem de insanlara “canim senin xxxx semanda sikinti olabilir ben izledigim videolara gore oyle dusundum🥰” falan demem. :KK66:
Videoları kendiniz için izleyin zaten burada yorum yapmak için değil 😂

Ay resmen polemik oldu
Kime ne desem bilemedim :KK70:
S sassyassyy yorumun beni cidden rahatlattı. Stres kaynaklı olduğunu düşünüyorum artık. Sana bir soru daha sorayım. Konuda biri kalp ve damar cerrahına gitmem gerektiğini yazmış ama ben nörolojiden randevu aldım. Sence doğru mu? Bir fikrin var mı?

S Sunshine1 İyi niyetli yazdın biliyorum. Beynin sağ tarafına kan gitmemesi durumu beni korkuttu ama. Ne yalan söyliyim. :)

Calcifer Calcifer dövüşmen guzum 😀

Ay resmen polemik oldu
S sassyassyy yorumun beni cidden rahatlattı. Stres kaynaklı olduğunu düşünüyorum artık. Sana bir soru daha sorayım. Konuda biri kalp ve damar cerrahına gitmem gerektiğini yazmış ama ben nörolojiden randevu aldım. Sence doğru mu? Bir fikrin var mı?

S Sunshine1 İyi niyetli yazdın biliyorum. Beynin sağ tarafına kan gitmemesi durumu beni korkuttu ama. Ne yalan söyliyim. :)

konunu dagitmak istemezdim kusura bakma lutfen ama dayanamadim valla artik 😂 ben norolojiye gitmistim, doktor tavsiyesiyle. 🙈 eger gerek gorurse o yonlendirir bence kardiyolojiye. bizi de habersiz birakma lutfen sonuctan. 🌸

Ay resmen polemik oldu

Bak müthiş bir tavsiye veriyorum sana. HASTANEYE GİT :KK70:

Hanımlar merhaba
Doktkr semptomların atipik dedi. Yani bir şeyle bağdaştıramadı.
3 sebebi olabilir dedi
1. Migren ki semptom yok
2. Epilepsi ailede öykü yok semptom da yok
3. Beyinde damar tıkanıklığı yaşın çok genç ama dedi
aura yaşıyorsun ama devamında migren bayılma nöbet vs hiçbir şey yok dedi. Yine de mr istedi. Çektirdim. Sonuçlar bayramdan sonraya kaldı.

Merhaba hanımlar,
Öncelikle söyleyeyim cumartesi için randevu aldım doktordan.
Ama google'lamak yerine buraya benzer hikayeler var mı diye sormak istedim.
3 seferdir başıma geliyor.
Bir anda yüzümün sol tarafında burun kenarı ve oraya yakın olan bölge karıncalanıyor.
Ardından hemen sol el parmaklarım karıncalanıyor.
5 dk içinde geçiyor.

İlkinde üstüne yattım vs dedim ama bugün durduk yere oldu tuvaketteyken.
Hemen randevu aldım.
Yine de korkmalı mıyım sizce :KK43:
Anksiyete probleminiz varsa olur mesela ben de tam olarak nunlar okuyor . Bir de mide bulnatısı

Hayır. Nöroloji asistanıyım. Gerek prof gerek doç çok fazla beyin sinir cerrahı ve nöroloji doktoru tanıyorum. Çok fazla eeg emg çekimi yaptım. Tez konum hemiplejiydi. Bildiğim kadarıyla varsayım üzerine konuşuyorum. Siz doktor musunuz ?
merhaba bende de sol kafamda yanma ve batma tarzi agri oluşuyor mr de bir sorun çıkmamıştı ama bu durumlar mr dan sonra oluştu sebebi ne olabilir 🌹

Merhaba hanımlar,
Öncelikle söyleyeyim cumartesi için randevu aldım doktordan.
Ama google'lamak yerine buraya benzer hikayeler var mı diye sormak istedim.
3 seferdir başıma geliyor.
Bir anda yüzümün sol tarafında burun kenarı ve oraya yakın olan bölge karıncalanıyor.
Ardından hemen sol el parmaklarım karıncalanıyor.
5 dk içinde geçiyor.

İlkinde üstüne yattım vs dedim ama bugün durduk yere oldu tuvaketteyken.
Hemen randevu aldım.
Yine de korkmalı mıyım sizce :KK43:
Aman diyim google a bakma adamı gömüyor üstüne toprak atıyor :KK70: Benimde afedersin bir gün klozet kan gölüne dönmüştü inanamadım görünce google dan baktım bağırsak kanseri falan yazıyor ağladım sinirden :KK70: acile gittim meğersem basurum çıkmış asdfghjkl trajikomik ama hüzünlüydü :KK70: O yüzden doktora gidene kadar sakin olun düşünmeyin olabiliyor bazen. Benimde elimde oluyor geçen ay ama geçti kendiliğinden.

X