Sivilceli Ciltler Yüzüm:(

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

minekosan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2015
5.451
5.310
Merhabalar,
Benim cildimin çok az biyerı böyle. Normalde kizariklık falan yokta. Güneşe yada golgeye doğru bakınca bu şekil putur putur gibi gözüküyor. Ergenlikte sivilce tedavisi gördüm geçti. Ama bunlar gitmedi.sizden böyle olan varmı ablalarım. Varsa neler yaptınız. Yorumlarinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Eklentiler

• 1446401-16150d95969bcea32b86c899f61de274.jpg
    1446401-16150d95969bcea32b86c899f61de274.jpg
    3,2 KB · Görüntüleme: 453
Merhaba;
Tam 2 ay olmuş en son foto atalı,
Simdiki halinide paylasmak istiyorum sizinle,
1 ve 2. fotolar dermapen sonucu.
Sonra sadece sorunlu bolgeye dermaroller yaptım ve sonuc bu ve cok mutluyum.

1. seans oncesi.jpg 4.seans sonrası.jpg
1515713-c5f48626ffd55ed88dc2d596dfda5407.jpg

Merhabalar benimde yanaklarımda ve çenemde sivilce lekeleri var kıpkırmızı dolaşıyorum. Ben de dermapen yaptırmaya karar verdim ama aklıma yakılan şeyler var. İnternette araştırdım ayda bir yapılması lazımmış ve en fazla 4-6 seans sürüyormuş. Güzellik merkezine gittim İstanbul Mecidiyeköy'de toplamda 10 seans dermapen ve 4 seans cilt bakımı yaptırmam gerekiyormuş ayrıca haftada bir yaptıracakmışım 1270 lira fiyat verdiler ama emin olamadım

Sivilcelere karşı salatalık maskesi

En büyük cilt sorunlarından biri olan sivilcelerle salatalık maskesi ile başa çıkın! Salatalığı rondoda püre haline getirin. Sonra yulaf ezmesini havanda döverek toz haline getirin. Daha sonra tüm malzemeleri bir kaba alın ve iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze sürüp 15 dakika bekletin ve temizlemek için soğuk su kullanın. Bu maskeyi sivilceler geçene kadar haftada 2, sivilcelerin oluşmasını önlemek için haftada 1 kez kullanabilirsiniz Cilt gözeneklerini derinlemesine temizleyen yulaf sivilceye yol açan bakteri birikimi önleyen doğal bir üründür. Bal ise cildi yumuşatır ve sivilce nedeniyle kızaran cildi yatıştırır.

Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri, sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz. Kadın dayanışmasına ne dersiniz? :) İstediğiniz videoları belirttin, o tarz videolara yer verelim. Önerilerinizi bekliyoruz.Diğer videolarımız için: https://www.kadinlarkulubu.tv/guzellik-moda

X