Yuzumde fondoten oldugu belli olmasin

Se_n_299

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
2.716
1.709
38
Cildim karma farmasi fondoten var ama surunce yuzumdr fondoten oldugu cok belli oluyor biraz daha dogal dursun istiyorum golden rose fondtoten pudra aldim o da yuzumu ruh gibi yapiyor:) makyaj yapmam sadece gunluk kapatici istiyorum birde rimel suruyorum bb kremler nasil mesela yada ne kullanabilirim yuzumu tamamen kapatmasada olur ama biraz kapatsin dogal dursun :)

Cildim karma farmasi fondoten var ama surunce yuzumdr fondoten oldugu cok belli oluyor biraz daha dogal dursun istiyorum golden rose fondtoten pudra aldim o da yuzumu ruh gibi yapiyor:) makyaj yapmam sadece gunluk kapatici istiyorum birde rimel suruyorum bb kremler nasil mesela yada ne kullanabilirim yuzumu tamamen kapatmasada olur ama biraz kapatsin dogal dursun :)
Pure bauty tamamen temiz içerikli Kore markası Watsons da .. kalın şişeyi değil spf50 yazanı al .
Natural ve ivory tonu var kasiyerden yardım iste

Bb veya cc krem kullanın.Pure beauty markasının cc kremini kullanıyordum ben cildimi harika gösteriyor.Birde fondöteni çok sürmeyin azar azar sürün

Farmasi bb kremi nemlendirici ile inceltiyorum kesinlikle tavsiye ederim (bb kremler bile bana çok yoğun geldiği için böyle yapıyorum, daha doğal duruyor)

Ay cok heycanlandim cok mu iyi bu ya herkes bunu diyor da nasil duruyor ciltte
Senin istediğin gibi fondöten gibi yüzünde kalıp şeklinde ve pütür pütür durmuyor. Bende 5 senedir sadece onu kullanıyorum. Kuru cilt tipleri için ekstra avantajı var. Daha doğal bir görünüm veriyor. Kapatıcılığı bir fondöten kadar olmasa da kendi çapında kapatıyor ve abartısız duruyor. Günlük makyaj için çok iyi. Üstelik oldu ki silmedin unuttun diyelim ertesi gün yüzünde o ufak ufak pütürlükler olmuyor. Tabi o markanın farklı farklı bb ve CC kremleri var. Ben en çok satan kırmızı kutu olanını kullanıyorum diğer ürünlerini denemedim ama onlarda başarılıdır eminim. Fakat biraz maliyetli, vip kart istemistim onunla biraz daha uyguna geliyor. Özellikle anneler günü sevgililer gününde epey indirime giriyor takip ediyorum 🙃

Senin istediğin gibi fondöten gibi yüzünde kalıp şeklinde ve pütür pütür durmuyor. Bende 5 senedir sadece onu kullanıyorum. Kuru cilt tipleri için ekstra avantajı var. Daha doğal bir görünüm veriyor. Kapatıcılığı bir fondöten kadar olmasa da kendi çapında kapatıyor ve abartısız duruyor. Günlük makyaj için çok iyi. Üstelik oldu ki silmedin unuttun diyelim ertesi gün yüzünde o ufak ufak pütürlükler olmuyor. Tabi o markanın farklı farklı bb ve CC kremleri var. Ben en çok satan kırmızı kutu olanını kullanıyorum diğer ürünlerini denemedim ama onlarda başarılıdır eminim. Fakat biraz maliyetli, vip kart istemistim onunla biraz daha uyguna geliyor. Özellikle anneler günü sevgililer gününde epey indirime giriyor takip ediyorum 🙃
Tesekurler kirmizi olan kutuyu siparis ettim bende. Bakalim yorum atarim bugun avon vardi bb krem onu surdum de kaptaciligi cok cok az ve asiri parlak geldi bana. Misshayi cok merak ettim bakalim

Mishha geldi 23 numara tester valla acik tenliyim ama tenimemi gitmedi anlamadim acik renk oldu yuzum sanki 25 daha uygun gibi ama bana nedense dogal duruyor gibi gelmedi yuzumde. Esim beni gorunce yuzun bembeyaz olmus ne surdun dedi:)

Sephora Makeup Forever ultra HD invisible fondöten, fiyatı biraz yüksek 400 TL ama indirimde 300’e de bulabilirsin. Kesinlikle görünmüyor ne fondötenler kullandım bundan iyisi yok. Çok doğal, daha kapatıcı bir yapı istersen iki pompa sık ve elinle yay. Nemlendiricinin üstüne kullan tabii ki ve ışıl ışıl bir yüzün olur.

X