Yüzüme iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum tecrübeli olanlar bakabilir mi

pamukcuk07

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2021
2
0
Merhabalar yüzüme iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum en etkili çözümün iğneli epilasyon olduğunu söylüyorlar yaptırıpda memnun kalanlar var mı yüzde kalıcı leke felan bırakıyor mu daha önceden iğneli epilasyon yaptıranlar yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba canım bn akne tedavisi için yutma tarzı ilaç tedavisi gördüm bundan kaynaklı yüzümde tuglenme oldu cımbız ile 1 2 derken çene bölgemde ve bikiylarimda bayağı erkeksi kıllanma oldu araştırdım . Araştırdım ki lazer kesinlikle kesinlikle tavsiye etmiyorlar yüzde tam bir kısır döngü halinde para zaman tuzağı çünkü kalin siyah kıllara yönelik oluyor lazer ve diğer sarı kıllar bu kısır döngü sürecinde kalınlaşması ve akabinde lazerin etki sağlaması bekleniyor bu da hasta için tam bir psikolojik çöküntü bayansiniz ve sakallariniz var Instagram'da iğneli yapan yerlerin videoları lazer madurlariyla dolu bn de şimdi sana kendi tecrumi anlatayım 1yil önce çene bölgemde ki kıllar için gittim bir guzelik merkezine dK si 3tl di cihazları eski sanırım çünkü elime metal sopa tarzı bir şey verip öyle akım veriliyordu tek tek 3seans kadar gittim iğneyi dahi ücretli verdiler 50tl iğne ilk Sean bn de tecrübesiz olduğum için ödememi yaptım sonuçta kurtulma hayalleri vardı ücret önemli değildi
3 seans kadar gittim ama acısı katlanılmaz arı sokmuş gibi birde düzgün hiç bir bilgi yok adet öncesi sonrası ilk hafta acınin daha çok hissedilmesi yine adet öncesi ve sonrası iğneli (veya lazer)
Fark etmiyor hormonlar dolayısıyla etki görülmüyor buna da pek dikkat etmedim açıkçası bilgim olmadığı için ve yaz ayları olduğu için leke yapar diye uyardılar sadece ara verdim o dönem pandemi de yok neyse ben tekrar cımbız ve ağda ya geri döndüm geçen zaman aralığından sonra tüm vücut lazer ve çene bıyık için bir başka güzellik merkezine paket satın aldım (lazer ) iğneli dK üzerinden ayrıca ödedim yukarda bahsettiğim detayları burda öğrendim gelelim iğneli seanslarına atışlar yapılıyor güzel canım acımıyor 4 seans ta burda gittim dK 2 TL den çalışanlarda güler yüzlü ilgili TM lakin ignelide ilerleme kaydedemiyorum kız arkdslarima soruyorum azalma varmı falan rengi açıldı gibi gibi pandemi var malum maskeler bir yönden kamufle için ideal çünkü igneliye başlayınca dokunamiyorsunuz hiç bir şekilde sadece tirnakmakasi tarzı aletlerle kisaltiyorsunuz maske güneşten de koruyor yazın igneliye devamda edebilirsiniz süper neyse son yasaklarda 17 Mayıs'a kadar kapalı salonlar filan bn de çene bölgem uzadı Sean günü beklerken moraller sıfır sonra arayış içinde iken eve dahi cihaz alıp kendim yapmayı düşündüm 😅😭😂rafta kaldı şöyleki tesadüf eseri bir merkeze sordum biz açığız klinigiz dediler süper haber dK si 5 TL randevu aldım seans a gittim uzman cihazda akım çeşitleri denedi bir kaç kez kıl yapımı falan baktı atışlarda kıl bana mısın demiyor seansı izledim diğer gittiğim yerde akım veriliyor kıl yerinden asilip kopartiliyordu bu uzman ise akım verip kıl kokunun ölüp ölmediği ni kontrol edip o şekilde çekti amabnim kıllar işlem gördüğü için çene bölgemde ki bıyık uzerindekiler yani işlem görenler bayağı inatçı sağ olsun kıl kokonu öldürene kadar akım verdi ve öyle aldı yerinden benimde acı eşiğim ve dayanikliligim bayağı olduğu için uzmana kolaylik sağladım bu ilk seansimdi YouTube İnstagram gibi yerlerden arastirdigimda ise doğru tedavinin son gittiğim yerde olduğu anladım şimdi yüzümün iyileşmesini ve kılların tekrar uzamasını bekliyorum acı esiginiz az sa uyuşturucu kremler araştırma bilirsiniz gittiğiniz yerin tedaviyi bnm anlattığım gibi uygulama şekli ve ve uzmanin tecrübesi çok önemli kıl kökü ölmeden akım ver çek kopar kılı etkisi vardır belki ama seanslar uzar sanırım ki buda bütçe ve psikolojiyi bayağı etkiliyor en azından maskeli günlerde kamufle edip cikabiliyorum iş yerimde sokakta olsun kendi adima soluyorum her kez bana bakıp aaa sakalı var diyip benimle alay eder yada tuhaf bakışlar atar gibi geliyor inşallah faydam olur sana canım geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim Canm vakit ayırıp yazdığın için tecrübelerini dinlicem sanada cok geçmiş olsun ayrıca inşllh kesin çözüm alırsın sende 😊

Merhabalar yüzüme iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum en etkili çözümün iğneli epilasyon olduğunu söylüyorlar yaptırıpda memnun kalanlar var mı yüzde kalıcı leke felan bırakıyor mu daha önceden iğneli epilasyon yaptıranlar yardımcı olursanız çok sevinirim
Herkesde tabiki farklı seyredebilir. Yüzüme lazer yaptırdıgım ıcın tüyler kıla dönüştü sert ve kalınlar Ben suanda 7.nci seansıma gideceğim. Herhangi bir fark gözlemiyorum malesef, pandemi nedeniyle bir aydır gidemiyorum. Umarım etki eder

Merhaba herkese, sırf bu konu için üye oldum diyebilirim çünkü kafamı meşgul eden bir meseleydi ve internette ufacık bir bilgi ya da tecrübe paylaşımı bulmak için çok uğraştım.Nihayetinde ilk adımı atıp başladım.Oncelikle görüştüğünüz yerlerde size önce yüzünüzde yaralar olabilir sonra kabuk tutar normal deniyorsa orayı direk eleyin.Ben Osmanbey neka ya başladım ilk seansim yarım saatti ve çıktıktan sonra yüzümde kızarıklık dahi yoktu.Normal zamanda ağda yaptırsam daha fazla belli olurdu.islem sırasında acı hissetmedim kaşimi aldirirken daha çok acı çekiyorum diyebilirim.Eve geldiğimde eşim nerelere işlem uygulandığını anlayamadı bile yani kendinizi işlem sonrasında şu kadar gün eve kapatmalısınız diye birşey asla söz konusu değil.islemimi yaptirali 4 gün oldu krem kullanıyorum hala iz yara vs yok sadece elime ufak puturler geliyor kabuk o olsa gerek ama gözle görülmüyor.Lutfen kendinizi doğru ellere emanet edin kendi işlem hatalarını normal ve işlemin süregelen süreci gibi yutturmaya çalışanlara inanmayın.Eger bu işe başlayacağım diyorsanız bir an önce randevunuzu alın ve nekaya gidin.Ben 2 hafta sonra 2. Randevuma gideceğim.Birilerinin kafasını netlestirebildiysem ufacık bir tecrübe paylaşımı arayanlara faydalı olduysam sevinirim

Merhaba herkese, sırf bu konu için üye oldum diyebilirim çünkü kafamı meşgul eden bir meseleydi ve internette ufacık bir bilgi ya da tecrübe paylaşımı bulmak için çok uğraştım.Nihayetinde ilk adımı atıp başladım.Oncelikle görüştüğünüz yerlerde size önce yüzünüzde yaralar olabilir sonra kabuk tutar normal deniyorsa orayı direk eleyin.Ben Osmanbey neka ya başladım ilk seansim yarım saatti ve çıktıktan sonra yüzümde kızarıklık dahi yoktu.Normal zamanda ağda yaptırsam daha fazla belli olurdu.islem sırasında acı hissetmedim kaşimi aldirirken daha çok acı çekiyorum diyebilirim.Eve geldiğimde eşim nerelere işlem uygulandığını anlayamadı bile yani kendinizi işlem sonrasında şu kadar gün eve kapatmalısınız diye birşey asla söz konusu değil.islemimi yaptirali 4 gün oldu krem kullanıyorum hala iz yara vs yok sadece elime ufak puturler geliyor kabuk o olsa gerek ama gözle görülmüyor.Lutfen kendinizi doğru ellere emanet edin kendi işlem hatalarını normal ve işlemin süregelen süreci gibi yutturmaya çalışanlara inanmayın.Eger bu işe başlayacağım diyorsanız bir an önce randevunuzu alın ve nekaya gidin.Ben 2 hafta sonra 2. Randevuma gideceğim.Birilerinin kafasını netlestirebildiysem ufacık bir tecrübe paylaşımı arayanlara faydalı olduysam sevinirim
Hangi sehirde nereye gidiyorsunuz acaba

X