Yüzüme yaptırdığım dolgu başıma iş açtı :(

Merhaba arkadaşlar,
Mayıs ayının başlarında yüzüme botoks ve dolgu uygulaması yapıldı. Bir hafta on gün kadar sonra bir sabah uyandım, yüzümde bir tuhaflık hissettim. Yüzüm gözüm şişmişti, gözüm şişlikten kapanmıştı. Yüz felci geçiriyorum sandım. Doktorumu aradım. Gittim.dolgu çözücü bir enjeksiyon uyguladı ve antibiyotik+kortizon ilaçlarına başladım. Bir hafta sonra ilaçlarım bitti. Sonrasında tekrar yüzüm gözüm şişti. İlaçları alırken yüzüm düzeliyor ancak ilaçları bıraktığımda tanınmaz hale geliyorum. 5 aydır çektiğimi bir Allah bilir bir ben :KK43: bu süre içerisinde 3-4 farklı doktora gittim. Hiç birisi derdime çare olmadı. Dolgu sonrası oluşan rahatsızlıklara hiç bir müdahale de bulunmuyorlar. Dolgu maddesi erisin diye masaj yapıyorum sürekli. Aylardır kortizon ve antibiyotiğe bağımlı yaşıyorum. Onları kullanmazsam yüzüm tanınmayacak hale geliyor ve işe bile gidemiyorum. Psikolojim çok kötü. Ne yapacağımı bilemiyorum. Bu sabah kalktığımda gene gözüm şişmişti. Gözüme birşey olacak kör kalacağım diye korkuyorum
Merhaba bende yaptirdim isik dolgusu 1 yili gecti hala gitmedi cok az eridi eriyenlerde de kirisiklik oldu siz ne kulandinizda giti lutfen cvp yazin

X