Yüzümün dolgun olmasını istiyorum ?

Nyf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2010
30
0
slm arkadaşlar :emir_bebek: ben vücüdümdan daha çok yüzümün kilo almasını istiyorum dolgun olmasını istiyorum bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa beni bilgilendirsin lütfen :KK34:

slm arkadaşlar :emir_bebek: ben vücüdümdan daha çok yüzümün kilo almasını istiyorum dolgun olmasını istiyorum bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa beni bilgilendirsin lütfen :KK34:

evet canim bende de o sorun var. vücudum çok iyi ama yüzüm maaalesef çok zayif. eskiden yanaklarım dolgundu ama üniversiteye hazilandıglm zaman dersler falan cok yogun olunca e bi de kolejde devlet sinavlarim vardi , sonuç... gitdi güzelim yanaklar, :26: çöktü resmen :KK5: şimdide ne kadar çok yesem de fayda etmiyor. :KK59:

zaten zayıfım hiç de 45 den yukarısını görmedim ama yüzüm bu ara ayrı bi çöktü biri bize yardım etsin :92:

o pek mümkün diiL kimileri de o kadar kilo alır yüzüne alamaz mesela . ama yüzden kilo alınca pek güzel oluo bee kendine gelio insan umarım alırsın yaa

o pek mümkün diiL kimileri de o kadar kilo alır yüzüne alamaz mesela . ama yüzden kilo alınca pek güzel oluo bee kendine gelio insan umarım alırsın yaa

Hem de nasıl güzel olur :KK43: Böyle hasta gibi hissediyorum ya yüzden alamamak çok kötü çoookk :84:

benim yüzüm büyük zaten zayıf olduğum halde.. ama biraz dolgun olmasını ben de isterim doğrusu :) kilo alınca yüze pek bir etkisi olmuyormuş galiba

bende istiyorum :/

şurda meyan kökünden bahsetmişler ama denemedim. http://www.kadinlarkulubu.com/kilo-almak-isteyenler/322888-sadece-yuze-kilo-almak-mumkun-6.html

bir de şurda demiş ki vücutta tuz tutarak ödeme yol açıyormuş. sanırım yüzdeki dolgunluk, ödem şeklinde oluyor.

Ben de denemeye cesaret edemedim. Bir az arasdirdim onu tavsiye eden doktor su an adini hatirlamiyorum, milleti olduruyor yaaaaaaa? meyan kokunu aldim ve aldigim gibi de duruyor, kullanmadim. ilac sevmem hele de bitkisel ilaclar. eger ki denersen lutfen sonuclarini bize bildirirsen sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlarım umudunuzu kırmak gibi olmasın ama yüzden kilo alınmıo. yani alanlar war tabi ama eğer kilo aldğınızda yüzünüz dolmuosa naparsanız yapın olmucaktr. annemden biliyorum. normalde kilolu bi bayandır ama yüzü zayıf. yüzümden kilo alıyım die çok yesede yüzü nasibini almıo. hem yüzden kilo almayın ya :) yanaklar doluo gıdı çıkıo :) ben gibi işte. bacaklarım zayftr göbeğim war yüzüm kilolu :) erkek arkadaşm hep dalga geçer gülünce yanakların patlıcak gibi oluo die :)

arkadaşlarım umudunuzu kırmak gibi olmasın ama yüzden kilo alınmıo. yani alanlar war tabi ama eğer kilo aldğınızda yüzünüz dolmuosa naparsanız yapın olmucaktr. annemden biliyorum. normalde kilolu bi bayandır ama yüzü zayıf. yüzümden kilo alıyım die çok yesede yüzü nasibini almıo. hem yüzden kilo almayın ya :) yanaklar doluo gıdı çıkıo :) ben gibi işte. bacaklarım zayftr göbeğim war yüzüm kilolu :) erkek arkadaşm hep dalga geçer gülünce yanakların patlıcak gibi oluo die :)

Kilo aldığımda yüzüme hiç almadım demekki böyle kalcam ya :KK43: İskelet gibi görünüyo ama :KK43:
Annem de sivri surat diyo böööö :KK43:

haha, benimde erkek arkadaşım benimle dalga geçiyor "yanak şampiyonu" diye :) çok zayıf olmama rağmen yanaklarım çok dolgun. biraz kişisine göre değişiyor ama kilo alırsanız yanaklarınız da daha dolgun görünür eskiye göre diye düşünüyorum.

yüzdeki dolgunluk kişiden kişiye göre değişir.Çünkü kimi insan görüyorum bayağı kilolu ama yüzü yanakları falan zayıf kimini görüyorum zayıf olduğu halde yüzü toplu görünüyor.. mesela ben öyle bi cinsim :) zayıfım ama yüzüm normal duruyor hiç zayıfmışgibi değilde daha toplu duruyor nedeni galiba yüzümün kemik yapısından dolayıdır bilemiyorum.Ama yemene içmene dikkat et bol yemek yersen vücudun alacağını alır sıra yüzüne gelir :KK66: inşallah yüzün toparlanır dolgunlaşır biran önce :KK9:

X