Maske Tarifleri Yüzümüzde ki iz leke ve sivilcelerden kurtulmak için...

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

radika

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
1.024
4
Yüzümüzde ki izler, renk bozuklukları ve sivilcelerden kurtulmak için ayva maskesi doğal bir çözüm.
Bu maskeyi tapmak için, 7_8 tane ayva çekirdeğini çıkartıp 1/2 su bardağı ılık suda, ağzı açık şekilde bir gün bekletin.Jölemsi kıvama gelince yüz ve boyun bölgesine sürün.20 dk bekletip yıkayın.Lekelerin ve sivilcelerin yokolduğunu ve cildinizin sıkılaştığını görüceksiniz.

yokolduğunu demişsin tek 1 kere yaptığımızdamı yok oluyorlar anlamadım sivilceler elbet geçicek ama lekeler yok oluyorsa süper delikafadulden

a.s.Henüz bende denemedim söyleyenin yalancısıyım.Ama bu tür bitkisel ilaçlar hemen etki etmezler bildğim kadarıyla.İnanıyorumki ne varsa doğada var fakat üşendiğimiz için yapmak zor geliyo.Ben en kısa zamanda denicem.En azından kozmetiklerden daha zararsız olduğuna eminim.

ben 2 kere yaptım ve cildimi yumuşatttı ama lekeler geçmedi sanırım sürekli yapmak gerekiyor.en azından haftada 1 yapıldığında etkisini göstereceğine inanıyorum..

arkadasım izleri gecirmiyor cilleri hiç geçirmes :1closedeyes:-tatlicadiarzu-

X