Maske Tarifleri Yüzüne Vitamin ampulu kırıp süren var mı?

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
Arkadaşlar selam,ben eczaneden bir tane bepantene krem aldım.İçine bir tane e vitamini ampulunden kırdım. Ve sabah akşam yüzüme sürüyorum. Ayrıca bir ampulde şampuanımın içine kırdım o da çok etkili.bana bir eczacı arkadaşım bu şekilde kullan dedi.E vitamini ampulünü tek başına kullanmayın dedi.zaten içerisinde 4 tane ampul var.fiyatıda 4.5 lira bir şey.bilginiz olsun.

Yo estağfurullah gıcık değilsin aksine haklı da olabilirsin valla bende nem maskesini araştırırken okuduğum yorumlara dayanarak kullanma cesareti buldum uzun süredir kullandığını ve kıllınma olmadığını iddia eden bir arkadaşın aklına uydum diyebilirim açıkçası onda böyle bir etki olmadı diye bende de olmayacak diye bir kaide yok elbette ama naparsınız merak işte.:kedi:

Topu Topu 4 kere kullandığım için henüz kıllanma filan gözlemedim ama yinede bir bilene sormak lazım.

yahu vitamin kıl yapmaz ....

bende evigen e vitamini sürüyorum ve gayette memnunum ve ayrıyettende nemlendiricimin içine de ekliyorum şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım

evigeni bepanthen ve bemiks ile saçlarıma maske olarak uyguluyorum ...uzaması için...ve ınanın 2 aydır yapıyorum ınanılmaz faydası oldu özellikle uzaması açısından.

vitamin kapsullerinin kil koklerini uyarici etkisi var yuzununuzdeki tuyleri atttirabilir bu kapsuller genelde sac bakimi icin kullanilir

Şampuan için aldığım ve artan e vitamini kapsüllerinden birini kaşıma süreyim dedim, sonra artınca kirpiklerime ve yüzüme de sürdüm.cildim zaten yağlı olduğundan yatmadan temizledim.sabah cildim bi güzel geldi bana :)
Ancak yağ olduğundan göz altlarına devamlı sürmek yağlı ciltlerde gözaltında buton oluşturabilir gibi geldi.

Merhaba.. ben bir süre cildime direkt e vitamini sürmüştüm. Bi zararını görmedim doğrusu ama pratik değildi. şimdi gece kremime katıyorum. Ayrıca dudak kremi de yaptım kendime.. kuru cilde sahipseniz bence e vitamini sizin için hayat kurtarıcı olacak.. ampül olarak kullanımı daha rahat.. Kreme eklemek de daha güzel kokmasını sağlıyor bence.. (bence kötü bir kokusu yok ama güzel de kokmuyor)

merhaba, a vitamini kapsul olarak alıyorum avicap hafta 2 kez gece temiz cilde uyguluyorum. mütfiş fayda etti. sivilce ve guneş lekelerını nerdeyse yok oldu.. acıdım kozmetiğe verdiğim onca paraya.. cildizi tanıyarak ona uygun vitamınleri kullanmanızı tavsiye ederim.. benim kuru cildim.. zayıf uzamayan saçlarım..ve şiddetli regl sancılarım vardı. burdan yola cıkarak a vitamını ve b vitamini eksiğim oldugunu düşündüm ve kullanmaya başladım. gözlerimin altında olan morluklar (daha önce gostemediğim cilt hekimleri kalmadı nerdeyse) doktorların duzelmesi imkansız dediği morluklar bu vitaminlerle birlikte kayboldu.. saçlarım uzayıp canlandı.. regl sancılarım artık çok çok az.. ilk iki hafta hergün yemekten önce bir kapsul avicap ve ayrı bir öğünde b vitamini bir ay sureyle kullandım.. şuan aklıma geldiğinde ara ara alıyorum.. 2 sene kadar oldu.. bi sıkıntısını yaşamadım..

merhaba, a vitamini kapsul olarak alıyorum avicap hafta 2 kez gece temiz cilde uyguluyorum. mütfiş fayda etti. sivilce ve guneş lekelerını nerdeyse yok oldu.. acıdım kozmetiğe verdiğim onca paraya.. cildizi tanıyarak ona uygun vitamınleri kullanmanızı tavsiye ederim.. benim kuru cildim.. zayıf uzamayan saçlarım..ve şiddetli regl sancılarım vardı. burdan yola cıkarak a vitamını ve b vitamini eksiğim oldugunu düşündüm ve kullanmaya başladım. gözlerimin altında olan morluklar (daha önce gostemediğim cilt hekimleri kalmadı nerdeyse) doktorların duzelmesi imkansız dediği morluklar bu vitaminlerle birlikte kayboldu.. saçlarım uzayıp canlandı.. regl sancılarım artık çok çok az.. ilk iki hafta hergün yemekten önce bir kapsul avicap ve ayrı bir öğünde b vitamini bir ay sureyle kullandım.. şuan aklıma geldiğinde ara ara alıyorum.. 2 sene kadar oldu.. bi sıkıntısını yaşamadım..
Mrb canım ya kullandığın vitaminlerin resmini buraya yada özelden atabilirmisin sana zahmet bende alicam

demek içerek daha çok fayda sağlıyormuş :) ben iyi bi krem içerisine a ve c vitamini kırmayı düşünüyorum. umarım etki eder :/

lekeler için a vitamini, yüz aydınlığı v sağlığı için de c vitamini etkili olacak diye düşünüyorum. araştırıp bakıcaz artık :)

X