Vücut Kremleri Yves Rocher Duş Jeli ve Vücut Losyonu

Vücut kremleri, losyonlar

liby_10

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2009
407
5
Hindistan cevizlisini aldım arkadaşlar hem duş jeli hem vücut losyonu çok güzel kokuyor. Ve kalıcı. Ayrıca güzel nemlendiriyor. Bu markayı çok tedirgin olarak almıştım ama çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.. 400 ml şişeler. 36 Lira ikisi. Bilginize. :)

kızlar duş jeli olarak yves rocher 'ın hamamelis 'ini kullanmak gerekiyormuş :)
doğalmış ve içinde kimyasal madde yokmuş :)
birde amway 'ın ürünlerinin kimyasal içermediğini söylüyorlar ama ondan eminim :)

yves rocher 'un hamamelisini 1-2 kere kullandım, tavsiye edebilirim :)

vucut losyonu arıyorum bu aralar şöyle mis gibi kokan ve kokusu kalıcı olan
önerir misinizz :KK42:

vucut losyonu arıyorum bu aralar şöyle mis gibi kokan ve kokusu kalıcı olan
önerir misinizz :KK42:

Vucut losyonunda Body Shop'tan ''indian night jasmine'' serisini almıştım, kokusu çok hoşuma gitti :) Ben şuan ilk sırada onu önericem :))) Seri olarak almazsanda en azından losyonunu alabilirsin canım :) Fiyatıda 27 tlydi

Yves Rocher'dan losyon istiyorsanda Ming Shu serisinin losyonunu önericem, süper..

Vucut losyonunda Body Shop'tan ''indian night jasmine'' serisini almıştım, kokusu çok hoşuma gitti :) Ben şuan ilk sırada onu önericem :))) Seri olarak almazsanda en azından losyonunu alabilirsin canım :) Fiyatıda 27 tlydi

Yves Rocher'dan losyon istiyorsanda Ming Shu serisinin losyonunu önericem, süper..

body shop ürünlerini çok merak ediyorum ama yaşadığım şehirde yok malesef :KK50:

body shop ürünlerini çok merak ediyorum ama yaşadığım şehirde yok malesef :KK50:

slmmm :))

özelden cevap attım ama msj kutun doluymuş, temizlemen gerekiyormuş canım :) onun için gitmedi yazdıklarım..
body shop un internet sitesinden satışı yok mu? yada başka sitelerde falan satılmıyor mu? genelde her ürünü internette bulmak mümkün aslında..

özeldende yazabilirsin :)

temizledim canım :KK34:

-Mevcut durumda internet uzerinden markamıza ait ürünlerin satışı yapılmamaktadır. Ancak mağazalarımızı arayarak telefonla alışveriş yapabilir, kargo ücretini ödeyerek seçtiğiniz ürünlerin evinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.

bunu diyor sitede
telefonla sipariş açıkcası bana pek ilgi çekici gelmedi :KK50:

dus jellerini sevyrm kzlar ve vucut losyonlarıda muhtsmm bnce..el kremleride

inidirimi vardı bitti mi bilmiyorm gidip alamadm :KK43: baya iyi dus jeli fiyatı indirimli haliyle

acayıp guzel urunleri vaarrrrr ve şuanda %50 ındırım vaarrrrr

X