yves rocher

Ben çok zor parfüm değiştiririm, beyaz tenli olduğum için tenimde kalıcı olan az parfüm var miracle, hypnose, euphoria sürekli kullandığım parfümler, yves rocherin so elixir ine de nerdeyse bir yıldır gelip gidip bakıyordum, kokuyu çok beğeniyordum sonunda satın aldım ama bende hiç kokmuyor bugün 3 defa tazeledim ama hiç kokmadı :KK43:

canım ten renginden çok cildin yağlılık oranıyla ilgili bir şey aslında kalıcılık, ben de yakınlarda öğrendim böyle olduğunu... benim tenim yağlı, o yüzden kalıcılıkta bir sorun yaşamıyorum. istersen parfüm alırken kremi ve roll on uyla beraber al, bi de öyle dene. ya da dove un bi kremini al mesela, kremi vücuda sürdükten sonra parfümü tenine sık.
bi de belli noktalara sıkmak etkili olabiliyor:

ben yves rocherin evidence ve neroli almıştım. evidenceyi daha denemedim ama neroli çok güzel ve kalıcı :KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler önerilerin için canım, euphorianın vücut kremini kullanıyorum parfümünden bile güzel, yves rocherin deodorantını da aldım ama bozuk mudur nedir sıkılmıyor bile su gibi birşey akıyor, geri götürmeye de üşendim, beni hayal kırıklığına uğrattı yves rocher

yves rocher in bilhassa cilt bakımı ürünlerini yıllardır kullanıyorum önce bunu belirteyim. 33 yaşındayım, 28 yaşındayken inositol serisinden başladım,

$inositol-vegetal-yves-rocher-31991.jpg

bu serinin özellikle göz kreminden çok memnun kalmıştım , o yaşlarda. gözaltına sürdüğünüz anda içindeki ışıltılı formül sayesinde göz altınız ışıl ışıl oluyor : $21gbIgXGvRL.jpg

daha sonraki yıllarda param yetişmedikçe selektif markalara ya da eczane ürünlerine, sık sık almaya devam ettim. en son kullandığım ürünleri, 1) mevsim geçişi için bana önerdikleri cure solutions serum :

$YvesRocherCureSolutionsSerum.jpg

bu serum özellikle kış aylarına geçiş yaparken cildi gerçekten canlandırdı ve ışıltı verdi ama çizgi bakımı yapmadı.

2) serum vegetal 3 serisi gece gündüz kremi

$Serum+vegetal+Yves+Rocher.jpg

bu kremlerin hiç faydasını görmedim ,vaad edilen yüz ovalini toparlama veya kırışık ve ince çizgi bakımını yapmadı . almayın bence.

4) anti age global serisi göz kremi

$fountain-1813-_7.jpg

bu krem ise tam bir hayalkırıklığı oldu benim için. öyle ki ,artık bitsin diye boynuma dekolteme filan sürmeye başladım. hiç bir etkisini faydasını görmedim.

Özet olarak: Yves Rocher cilt bakımında 30 yaşa kadar etkili, cildin tazeliğini koruyor , yani aslında olanı koruyor, ancak 30dan sonra çizgi bakımı ,germe ve sıkılaştırma anlamında hiç bir etki sağlamıyor. bunlar tabii ki benim fikirlerim. karar yine size ait.

yves rocher doğal parfümlerini şiddetle tavsiye ediyorum kızlar özellik hindistan cevizli olanı tam bir yaz kokusu güneş kremi gibi kokuyor mutluluk veriyor resmen

bu markayı kullanan var mı? ben parfümlerinin kokularını sevdim ama kokuları pek kalıcı değil. yüz temizleme jelinden ve nemlendiricisinden memnunum birde peeling tavsiye etti satıcı kız ama kullanan var mı memnunmu
Maalesef ne parfum ne deodorantlarinin kokusu kalici degil..goz farlarindan memnunm ama

canım ten renginden çok cildin yağlılık oranıyla ilgili bir şey aslında kalıcılık, ben de yakınlarda öğrendim böyle olduğunu... benim tenim yağlı, o yüzden kalıcılıkta bir sorun yaşamıyorum. istersen parfüm alırken kremi ve roll on uyla beraber al, bi de öyle dene. ya da dove un bi kremini al mesela, kremi vücuda sürdükten sonra parfümü tenine sık.
bi de belli noktalara sıkmak etkili olabiliyor:
Eki Görüntüle 922381

ben yves rocherin evidence ve neroli almıştım. evidenceyi daha denemedim ama neroli çok güzel ve kalıcı :KK16:
Evidence in vucut losyonu cok guzel

X