Zahide Küçük

Tuba Gul

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2020
1
1
35
IMG-20200125-WA0002.jpg

Iyi ki varsınız hocam en büyük şansım oldunuz. Zorlu bir süreçin ardından.. Once yanlis bir doktor seçimi koru hastanesinden ve kabus gibi gecen iki hafta gezilen doktorlar... Sonrasında sizinle tanışmam ve sakin ol hic birseyi yok. Surecimiz cok guzel ilerleyecek demeniz. insana huzur veren ses tonunuz ve icten gulumseneniz ile sayenizde sizi dinleyerek ogutlerinizi uygulayarak, cok guzel bir dogum yasadım ve bebeğim kucağımda ayakta çıktım hic ağrım sızım olmadı minik prensimiz doğdu. Ne kadar dua etsem size az. Minigimin sabırsızlığı yüzünden kızınızın ilk karnesine gidemediniz küsmüş olabilir size o gün ama ileride böyle muhteşem bir annesi olduğu için gurur duyacak ve size hayran kalacak. Bu fotograf dogumdan hemen sonra 5. Gun muayenesinde çekilmiştir. Herkese gönül rahatlığıyla canım hocamı tavsiye ediyorum. Gercekten zahide hoca ile bu süreci gecirmek cok buyuk bir ayrıcalık. Tüm sorularınıza bilimsel ve anne sevkatiyle anında cevap alabilirsiniz. Sizinle ağlayıp sizinle gülümser acınızı yaşar mutlulugunuzda sımsıkı sarılır. Candır..
IMG-20200125-WA0002.jpg

MâşâAllâh, ınstagramda takip ediyorum bende kendisini, tanımadığım halde çok seviyorum. Çok samimi duruyor.. cok şanslısınız, İnşâAllâh birgün tanışmak bana da nasip olur🤲

Zahide hoca kadar muhteşem bir dr yok kesinlike 3 tane harika normal doğum yaptım hep ilgili 24 saat ulaşa bileceğin harika bir doktor en son doğumunu 47 gün önce yaptım hemde erken şuan bebeğimiz kucagimizdaysa zahide hoca sayesinde iyiki var hiç düşünmeden gidin

Arkadaşlar tekrardan merhaba,

Ben de Ankara da yaşıyorum. Doğum için iki doktor arasında kaldım. Yeşim GÜREL ve Zahide KÜÇÜK . Sizlerin bir fikri var mı acaba bu iki doktor ile ilgili ????

Arkadaşlar tekrardan merhaba,

Ben de Ankara da yaşıyorum. Doğum için iki doktor arasında kaldım. Yeşim GÜREL ve Zahide KÜÇÜK . Sizlerin bir fikri var mı acaba bu iki doktor ile ilgili ????
Merhaba, tercihinizi hangisinden yana kullandınız ve memnun kaldınız mı ?

Eki Görüntüle 2581098
Iyi ki varsınız hocam en büyük şansım oldunuz. Zorlu bir süreçin ardından.. Once yanlis bir doktor seçimi koru hastanesinden ve kabus gibi gecen iki hafta gezilen doktorlar... Sonrasında sizinle tanışmam ve sakin ol hic birseyi yok. Surecimiz cok guzel ilerleyecek demeniz. insana huzur veren ses tonunuz ve icten gulumseneniz ile sayenizde sizi dinleyerek ogutlerinizi uygulayarak, cok guzel bir dogum yasadım ve bebeğim kucağımda ayakta çıktım hic ağrım sızım olmadı minik prensimiz doğdu. Ne kadar dua etsem size az. Minigimin sabırsızlığı yüzünden kızınızın ilk karnesine gidemediniz küsmüş olabilir size o gün ama ileride böyle muhteşem bir annesi olduğu için gurur duyacak ve size hayran kalacak. Bu fotograf dogumdan hemen sonra 5. Gun muayenesinde çekilmiştir. Herkese gönül rahatlığıyla canım hocamı tavsiye ediyorum. Gercekten zahide hoca ile bu süreci gecirmek cok buyuk bir ayrıcalık. Tüm sorularınıza bilimsel ve anne sevkatiyle anında cevap alabilirsiniz. Sizinle ağlayıp sizinle gülümser acınızı yaşar mutlulugunuzda sımsıkı sarılır. Candır..Eki Görüntüle 2581098

MaşaAllah hayırlı olsun, aynı şehirde olsak koşa koşa gideceğim Dr kendisi.. ama nasip 💕

X