Anti-Aging Zamanı adeta durduran Tretinoin mucizesiii 🌟

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
Bence ekimde başla..ama hiç evden çıkmıyorum güneş kremimi her 2 saatte bir yeniliyorum dersen devam edebilirsin..ben aha bha kullanıyorum evden hiç çıkmıyorum gündüzleri güneş kremini de kullanıyorum..
Güneş kremini kullanıyorum ve evet 2 saate bir tazeliyorum. Gündüz evden çıkmıyorum devam edeyim yaa 🤣sonucu çok merak ediyorum.

Güneş kremini kullanıyorum ve evet 2 saate bir tazeliyorum. Gündüz evden çıkmıyorum devam edeyim yaa 🤣sonucu çok merak ediyorum.
Selen'e katılıyorum canım çok sert bi içerik bende sabırsızlanıyorum kışı bekliyorum leke olunca geçirmek daha zor diye ister istemez güneş alıyoruz çünkü 😇

Selen'e katılıyorum canım çok sert bi içerik bende sabırsızlanıyorum kışı bekliyorum leke olunca geçirmek daha zor diye ister istemez güneş alıyoruz çünkü 😇
Aaaa güneş lekesi diye bir tehlike de vardı 🤦neyse ben bırakıyorum kremi Ekim ayında başlarım inşallah.

Tretinde deniyor aynı ikisi tretin- tretinoin . Şöyle soyliyeyim yazın 3-4 ay kullanmiyoruz kışın kullanılan bir ürün . Ve 10 yıl+ kullanan insanları dinledim bebek gibi yüzleri . 30 yaş üstü öneriliyor ben 25 sonrası başladım. Ama çok yavaş ve düşük başladım olmasi gereken oydu. Burda kullanılan miktarlar çok az ve istenilen sonuç alındıktan sonra anti aging amaçlı kullanilmaya başladıktan sonra yani koruma amaçlı , nemlendirici ile avucta karıştırıp kullanılıyor. Bende bu şekilde kullanıyorum artık . YouTube a tretinoin before after yazarsaniz uzun uzun anlatan insanlar var. Yani zarar gören yok öyle soyliyim. Eğer güneşten korunmaz ve ürünü yüzünüze boca ederseniz yanar ama yüzünüz ancak öyle zararlı olabilir . Ve gündüz asla kullanılmıyor elbette.
Mrb hanımefendi bnm dogum catlaklarim var etkili olurmu onlara bacaklarimda

Ben de kullanmak istiyordum kırışıklıklari yok etmesi cezbetti beni ama emzirenler kullanamiyormus 2 yıl sonra kullanabileceğim 🥲

Retinalimi sürdüm çok güzel..asitlere alışkın ve hassas cildi olmayan herkesin kullanması gereken bir içerik bence
Süppersinn bitanem dün bende sürdüm bi 0.1 bi 0.025 gidiyorum alışana kadar hemen soyulmaya başladı 3 gün oldu başlayalııı 🥳

Süppersinn bitanem dün bende sürdüm bi 0.1 bi 0.025 gidiyorum alışana kadar hemen soyulmaya başladı 3 gün oldu başlayalııı 🥳
Benim sadece çene bölgemde biraz soyulma oldu diğerlerinde birşey yok şuan için kuzum..her gece sürüyorum sadece soyulma olurken 3 gün sürmedim ❤️😍😘💕🥰💋

Benim sadece çene bölgemde biraz soyulma oldu diğerlerinde birşey yok şuan için kuzum..her gece sürüyorum sadece soyulma olurken 3 gün sürmedim ❤️😍😘💕🥰💋
Harikaa 🥳 Bu arada Doa hyalüronic asit sipariş ettim ama %5 niasinamid yollamışlar olsun bugün kullandım hyalüronik tekrar söylicem 😄 Bu arada retinolle C vitaminini dönüşümlü kullansam nolur acaba ?

Harikaa 🥳 Bu arada Doa hyalüronic asit sipariş ettim ama %5 niasinamid yollamışlar olsun bugün kullandım hyalüronik tekrar söylicem 😄 Bu arada retinolle C vitaminini dönüşümlü kullansam nolur acaba ?
C vitaminini sabah kullan aynı rutinde olmaması gerekiyor..ikisini aynı rutinde kullanırsan tahriş olma olasılığın yüksek olduğundan kullanma diyorum kuzum..doa çok iyidir şöyle kocaman bir hyalüronik asit şişesi olsa keşke çok küçükler 😂

C vitaminini sabah kullan aynı rutinde olmaması gerekiyor..ikisini aynı rutinde kullanırsan tahriş olma olasılığın yüksek olduğundan kullanma diyorum kuzum..doa çok iyidir şöyle kocaman bir hyalüronik asit şişesi olsa keşke çok küçükler 😂
Keşke ya cidden minnacık tüm markaların 😄 C yi gündüz korkuyorum leke yaparmı diye ondan çekindim retinol kullanmadığım gün akşam C mi kullansam dedim.

Keşke ya cidden minnacık tüm markaların 😄 C yi gündüz korkuyorum leke yaparmı diye ondan çekindim retinol kullanmadığım gün akşam C mi kullansam dedim.
C vitaminini ben gündüz kullanıyorum canım gece de retinali kullanıyorum böyle olması gerektiği yazıyor..doa kozmetikte de bu şekilde yazıyor zaten..vitaminlerle aynı rutinde olmaması gerektiği hem tahriş hem de retinolün emmilmesini azaltıyormuş..

selennn selennn C vitaminini gündüz kullanayım birşey olmaz öyleyse, retinol zaten gece devam aslında retinolle hiç birşey kullanmak istemiyorum ama gözenek için pekiştirici gibi geliyor C vitamini

selennn selennn C vitaminini gündüz kullanayım birşey olmaz öyleyse, retinol zaten gece devam aslında retinolle hiç birşey kullanmak istemiyorum ama gözenek için pekiştirici gibi geliyor C vitamini
C vitaminini gündüz kullan ve üstüne de 2 parmak kuralı olarak güneş kremini kullan akşamda retinol retinal hangisini istiyorsan kuzum

Ayrıca retinol retinalle en iyisi anlaşan içerikler ginseng ve peptit serum mesela iki gece üstüste retinol kullandın bir gece de ginseng ve peptit serum..ben retinal kullanmadığımda bunları kullanıyorum

Ayrıca retinol retinalle en iyisi anlaşan içerikler ginseng ve peptit serum mesela iki gece üstüste retinol kullandın bir gece de ginseng ve peptit serum..ben retinal kullanmadığımda bunları kullanıyorum
İkiside çok verimli aslında evet olabilir gayet 🥰

X