Zara parfüm önerileri

La vie en Rosee

Kendinin En İyi Versiyonu👑
Pro Üye
1 Haziran 2018
5.013
12.821
Merhabalar arkadaşlar,
Zara marka parfümleri beğeniyorum. Gerek uygun fiyatı, gerekse kokuları bana hitap ediyor. Pahalı markalara özellikle şu kriz zamanı 500-600 tl bayılmak istemiyorum. Her neyse, bu başlık altında beğendiğiniz Zara parfümler varsa paylaşabilir misiniz? şimdiden teşekkürler:)

Zara Red Vanilla ve Zara Black Amber oryantal kokular cok begenerekte kullandim hazir havalarda serinlemeye başlamışken cok guzel giderler bence

Ben sana Christian Dior pur poision onericem zara parfümü değil

En iyi taklidi d&p parfümeri de

ha su sıkmışım ha zara parfümü sıkmışım arkadaslar. fosmuş.. kullanmayanlara bilmeyenlere falan asla tavsiye etmiyorum

Aynen, bence de taklitte en iyisi D&P boşuna bu kadar mağazası yok. David Walker'da fena değil ama çeşit az. Bargello, Eyfel, Loris kolonya kıvamında. Mad çok şekerli.
La vie est belle’nin d&p versiyonu nasıldır acaba? Yani parfümleri birebir mi taklit ediyor diyorsunuz daha önce hiç almadım

La vie est belle’nin d&p versiyonu nasıldır acaba? Yani parfümleri birebir mi taklit ediyor diyorsunuz daha önce hiç almadım
La vie est belle hatırladığım kadarıyla şekerli bir parfümdü, o yüzden ben kullanmıyorum ama D&p taklitte çok başarılı. Kağıta testerlarını sürüyorlar. Denemenizi tavsiye ederim. Ben o kağıdı alıyorum. Bir yarım saat çarşıda dolaşıyorum. Kalırsa alıyorum.

Ya bende şöyle güzel bir parfüm arıyorum hafif ama kalıcı akılda kalan dışarda gezerken dönüp soranlardan

Zaranın yenı cıkardıgı serisi hem kalıcı hemde niş kokulara muadil yapılmıs.
Zara Red Temptation (MFK Baccarat Rouge 540)
Zara Rose Gourmand(mancera roses vanille)
Kalıcılıklarıda cok basarılı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…