zayıf bayanlara göre iş kıyafetleri

fidanca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2009
17
0
bayanlar benim boyum 1.64 kilom 44 ve çalışan birbayanım.kendime kıyafet bulmakta çok zorlanıyorum.bana tavsiye edeceğiniz marka veya modeller varsa lütfen yollayın.:lepi:

bende seninle aynı problemi yaşıyorum 1.60 boy ve 44 kiloyum mangodan ve bershkadan giyiniyorum...bakmanı tavsiye ederimopuyorumnanaktan

kış aylarında hava çok soğuk değilse dizüstü elbise giy canım altına da bacağını iice saran bir çizme giyersen çok güzel olur. elbisenin üzerine şık bir hırka ya da ceket de giyebilirsin

şekerim bence al biraz yaa çok zayıfsın kilolu olmak kadar çok zayıf olmakta yakışmıyo 54-55 olmalısın bence

burdaki resimlerin çoğu journeyden ama buna benzer şeyleri heryerde rahatlıkla bulabilirsin.

doğru söylüyosun ama
alamıyorum
beş yaşında bir kızım var
doğum sonrası bile kilo kalmadı

ah canım.. bende 164 boy, 48 kiloyum.. adil ışık tavsiye ederim.. kesimleri zayıflar için mükemmel..hem şık hemde bedenine uygun..

journey cok güzel ama malesef büyük gelir. bende aynı durumdayım ve neredeyse hergün klasik giyinmek zorunda kalan biri olarak, mango 34, kotonun bazı 34 bedenleri, adil ışık (kalitesini gittikçe bozsa da) ve yukarıda bi arkadasın yazdıgı gibi berksha hırkalar gömlekler olabilir. kotta mavinin 25-30 bedenikaydirigubbakcemile5 benden bu kadar ama takip ediyorum bakalım:hulya:

üst çok sıkıntı olmuyor ama bi pantolon almaya kalkınca moralim çok bozuluyor

36 büyük 34 her yerde yok :bbo:

X