Zayıflama arkadaşı arıyorum. Birbirimizi motive edelim, sohbet edelim.

Kalbimmavi

Melegimi kaybettim...
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2017
921
1.146
Hergün diyete başlıyorum ertesi gün bozuyorum bir arkadaş olsun istiyorum birlikte zaylayalım, birbirimizi yüreklendirelim.
Hem muhabbet ederiz hem sağlıklı besleniriz.
Birbirimize diyette öneriler verip, bilgilerimizi paylaşırız. :KK43:
Ben 83 kilo
162 boy
30 yaşındayım
Bir doğum yaptım.
Hedefim 55 kilo olmak.
Tartı günü pazartesi
Menüler her sabah veya akşam yazılacak
Muhabbet serbest sizi seviyorum başaracağız hanımlar:KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

Son düzenleme:
Hergün diyete başlıyorum ertesi gün bozuyorum bir arkadaş olsun istiyorum birlikte zaylayalım, birbirimizi yüreklendirelim.
Hem muhabbet ederiz hem sağlıklı besleniriz.
Birbirimize diyette öneriler verip, bilgilerimizi paylaşırız. :KK43:
Kiz aglamak ta nedir allan senj ne yapmasin:KK70::KK70::KK70:

Kaç kilosun canım yaşın gençse vs çabuk gider kilo
Ben 88 dim bir ara 85 çıktım şimdi ki kilomu bilmiyorum yaşım 30 dan fazla 2 doğum yaptım
Ben 77 kiloyum canim. :) 66 olmak istiyorum ideal kilom oymus. Boyum 1.75 benim. Uzunum da o yuzden yeter 66 zaten. Ben 20lerin basindayim daha. Midem de rahatsiz zor oluyor kilo vermek reflu hastasi olunca. Surekli yemem gerek benim azicik da olsa. Ac kalinca mideme kramplar giriyor.

Ben 77 kiloyum canim. :) 66 olmak istiyorum ideal kilom oymus. Boyum 1.75 benim. Uzunum da o yuzden yeter 66 zaten. Ben 20lerin basindayim daha. Midem de rahatsiz zor oluyor kilo vermek reflu hastasi olunca. Surekli yemem gerek benim azicik da olsa. Ac kalinca mideme kramplar giriyor.
Reflü bende de var

Kızlar bana bildirim gelmedi ya kusura bakmayın.
Geldim buradayım gelin hadi. :)

X