zayıflamak için ACI ÇEHRE tohumu kullanan var mı?

_tuanna_

Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2013
2
0
34

arkadaşlar merhaba.
bu siteyi çok uzun zamandır takip ediyorum ama üyelik almak bir türlü nasip olmamıştı
artık bende aranıza yeni katılanlardanım.
sizlere bir sorum olacak. doğum yapalı 26 ay oldu 85 kiloyla doum yaptım 57 kiloya kadar düştüm şuan 60 kilo oldum . eskiden bu yana süregelmiş bir mide bağırsak problemim var endoskopi kolonoskopi rektoskopi vs oldum bir sürü ot ilaç vsvsvs aklınıza ne geliyorsa denedim diyetler yaptım ama nafile iyileşemedim.neyse geçenlerde aktarıma kilo aldığımı ve kabızlık problemiminde arttığıdan bahsettim ve dedimki artık bıktım ben ne yapabilirm abi dedim oda bana ACI ÇEHRE tohumundan bahsetti .hem kilo vermene yardımcı olacak hemde kabızlığına iyi gelecek vs dedi. sonra kuzenime bahsettim bunda oda kilo vermek istiyordu aktara gitmiş onun aktarıda bu tohum yasaklandı demiş. haliyle kafam allak bullak oldu.
aranızda yada çevresinde bu tohumu kullananlar varmı ? olumlu olumsuz yönlerini görenler ne olur bana cevap atabilirlermi ona göre ya devam edeceğim yada bırakacağım. bi tarafımı düzelteyim derken başka orgANlarımın zarar görmesinden korkuyorum.

şimdiden hepiniZE çok TEŞEKKÜRLER :)​

canım sorunun üzerinden baya geçmiş ama yinede yazayım dedim bi arkadaşım kullanmış çok memnun kalmış ama o biraz abartmış ve aç karınla almış buda çok rahatsız etmiş baygınlık geçirmiş resmen sıvı kaybı olduğu için bol bool sıvı almak lazım anladığım kadarıyla bende annem için araştırıyorum acı çehreyi oda seninle aynı konulardan muzdarip :KK43:

canım sorunun üzerinden baya geçmiş ama yinede yazayım dedim bi arkadaşım kullanmış çok memnun kalmış ama o biraz abartmış ve aç karınla almış buda çok rahatsız etmiş baygınlık geçirmiş resmen sıvı kaybı olduğu için bol bool sıvı almak lazım anladığım kadarıyla bende annem için araştırıyorum acı çehreyi oda seninle aynı konulardan muzdarip :KK43:

merhaba, ben de bugün başladım ilaç kullandığım için sadece bi tane çiğnedim bugün. 3 saat geçti ama öyle aşırı bi karın ağrısı yok. tuvalete de bi kere çıktım ama o da sayılmaz denecek kadar azdı. neden acaba bi fikriniz var mı ?

arkadaşlar merhaba.
bu siteyi çok uzun zamandır takip ediyorum ama üyelik almak bir türlü nasip olmamıştı
artık bende aranıza yeni katılanlardanım.
sizlere bir sorum olacak. doğum yapalı 26 ay oldu 85 kiloyla doum yaptım 57 kiloya kadar düştüm şuan 60 kilo oldum . eskiden bu yana süregelmiş bir mide bağırsak problemim var endoskopi kolonoskopi rektoskopi vs oldum bir sürü ot ilaç vsvsvs aklınıza ne geliyorsa denedim diyetler yaptım ama nafile iyileşemedim.neyse geçenlerde aktarıma kilo aldığımı ve kabızlık problemiminde arttığıdan bahsettim ve dedimki artık bıktım ben ne yapabilirm abi dedim oda bana ACI ÇEHRE tohumundan bahsetti .hem kilo vermene yardımcı olacak hemde kabızlığına iyi gelecek vs dedi. sonra kuzenime bahsettim bunda oda kilo vermek istiyordu aktara gitmiş onun aktarıda bu tohum yasaklandı demiş. haliyle kafam allak bullak oldu.
aranızda yada çevresinde bu tohumu kullananlar varmı ? olumlu olumsuz yönlerini görenler ne olur bana cevap atabilirlermi ona göre ya devam edeceğim yada bırakacağım. bi tarafımı düzelteyim derken başka orgANlarımın zarar görmesinden korkuyorum.

şimdiden hepiniZE çok TEŞEKKÜRLER :)​

kullananlar çoğalmaya başladı bu aralar fazla kullanılmaması gerektiğini duymuştum aman iyice araştırıp öyle başlayın

acı çehre tohumunun bılnen yan etkısı sadece ıshaldır.
onun dısında herhangi bir kronik rahatsızlığı olan kişilerin hekim tavsiyesi alması gerekir.
ürünü çevremde çokça kişi kullanmış bizde servis olarak hep birlikte kullanmaya başladık açıkcası mide bagırsak sıstemını çalışıstırıyor tabı kı su içimini arttırmak gerekli arttıgınız zaman şişkinlik yapıyor o da istahınızda azalma yapıyor. burda bır hemsıre arkadasımız 2 ayda 8 kılo verip 2 beden ınceldı onu gören bizde başladık hep birlikte .
ama şurda 10 kişiye yakın herkes kullanıyor ama dedıgım gibi ishal dışında herhangı bır yan etkısı yok fakat duzenlı kullanm çok önemliymiş yaklaşık cumadan 21.02.2014 tarıhınde baslamıstım hala da devam edıyorum 1 kılo kaybım oldu

ben tok karnına kabız olduğum için arkadaşım verdi 3 tane çiğneyiıp yuttum ve 3 saat sonra bir ishala ama sadece renkli su tutamıyorum 4-5 saat surdu olecem sandım ve karnım inanılmaz şişti hamileyim doğuma gitcem sanki.netten baktım 2 kişinin bağırsakları patlıyomuş bu yuzden bebnimkide oyle olcaktı sanırım çocukların gaz ilacı ve ishal ilacından içtim geçtı boyle aBUK SUBUK ŞEYLERLE ZAYIFLAMA ÇALIŞMAYIN! vucuttan su attıgı için zayıfladıgınızı dusunmeyın ben ertesi gun 3 kg eksik çıkmıştım okadar boşalmaya normaldir istemsiz kaçırıyodum :KK17:

kizlar bugun bende istim ac karnina ictim etki olmadi sonra ögremdimki yemekten 20dk snrayms gene ictim aman allahim su akio resmen wc den çikamiorum.insallah bi zarari yoktur yorumlara baktm hep öle bi zarari yok.ama evde olmadiginz gün kesinlikle icmeyin bildiginz gibi deil 5dk bile oturamiorm yerimde karnimdan sesler gelio kostur kostur renkli su cikartmaya.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Mrhaba arkdslar bnde yeni basladm iki gun oluyo dun iftardan sonra 2 tane cgnedm iki bardak suyla ictim 1 saat sonra tuvalete ckardi normal bir sekilde sonra 3 4 saat ishal olarak geldi asiri susaatyo 2 bucuk ltre su ictim o sure zarfnda dun zor oldu benim icin haliyle :) bugunde ictim 1 tane yuttum cignemeden hicbise olmadi yarn 1 tane cgnerim bakalm :)) 1 hafta sonra kilo durumumu yazarm ama iki gundur pek bise yok gbi hafiflik falan:KK43:

Bende var bende mi baslasam acaba. Aldigi,da emziriyordm ama simdi biraktim emzir,eyi bende baslasammi acaba

20150710_144952.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
X