zayıflamak için ACI ÇEHRE tohumu kullanan var mı?

Kullananlar son durum nedir acaba??
Canım ben kullandım bi süre dediğim gibi akşamları 3 tane falan aldım ve yaklaşık 20 dk sonra karnında sesler yapmaya başlıyo ve tuvalete koşuyosun ve resmen büyük tuvaletetini su gibi yapıyosun tuvalet kapınız ses geçiriyosada evdekilere rezil oluyorsun tuvalet esnasında çıkan sesten dolayı :KK43: keşke faydası olsaydıda bunlara değseydi karın Ağrı'sı ve ishal ve su kaybından başka hiçbirşey değil aksine zarar

Arkadaşlar bende acı çehre çayını denemekadar istiyorum da nerede bulabilirim acaba? büyük marketlerde var midir yoksa sadece aktarlarda mi bulunuyor?

Arkadaşlar bende acı çehre çayını denemekadar istiyorum da nerede bulabilirim acaba? büyük marketlerde var midir yoksa sadece aktarlarda mi bulunuyor?
Canım marketlerde Yok her aktarda var çok uygun fiyata ama kullanan biri olarak ve çevremden gördüklerim kadarıyla asla tavsiye etmem çünkü acı çehreyle sadece su kaybediyosun. Yağ yakmadıktan sonra su kaybetmenin hiç bir yararı Yok zaten görüntüde hiçbir değişiklik olmuyor bağırsakları bozmasından başka birşey değil

Canım marketlerde Yok her aktarda var çok uygun fiyata ama kullanan biri olarak ve çevremden gördüklerim kadarıyla asla tavsiye etmem çünkü acı çehreyle sadece su kaybediyosun. Yağ yakmadıktan sonra su kaybetmenin hiç bir yararı Yok zaten görüntüde hiçbir değişiklik olmuyor bağırsakları bozmasından başka birşey değil
Ben zaten zayıflamak için almiycam kilolu değilim sadece bağırsaklarım iyi calismiyor ne yesem midem şişiyor ve 10 gunde 1 lavaboya çıkıyorum ancak bu beni çok rahatsız ediyor göbeğim varmış gibi gözüküyor yani acicehreyi almak istememdeki amaç bagirsaklarimin temizlenmesi

Ben bu ürünü kullandım kilomda var kabızlık gibi bağırsak sorunlarımda günde 1 adet tok karnına alınmalı yalnızca bol bol su ile faydasınıda gördm ancak cok fazla deil sonuçta iyilestirici deil yani sürekli kullanımnda sağlıklı olmiycanı düşündüğüm den bıraktım. Ancak günde 3 tane falan intihar gibi birşey kesinlikle alınmamalı. Hatta demir eksikliği veya vitamin eksikliği olanlarda almaması gerekir.Deneyimlediğim kadaryla.

Merhaba ..Evet yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum.Su zamana kdr nelere para vermedim ki ben 🤦Hiçbiri fayda etmedi bu minik mucize ilk günden fayda sağladı .2 tohum alıp çiğneyerek yutmak gerekiyor ,not :çiğnemeden yutmayın demişti aktar ..LAVABOYA CİKARİYOR ,HENUZ ZAYİFLAMA OLMADİ AMA SİSKİNLİGİM AZALDİ

Merhaba ..Evet yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum.Su zamana kdr nelere para vermedim ki ben 🤦Hiçbiri fayda etmedi bu minik mucize ilk günden fayda sağladı .2 tohum alıp çiğneyerek yutmak gerekiyor ,not :çiğnemeden yutmayın demişti aktar ..LAVABOYA CİKARİYOR ,HENUZ ZAYİFLAMA OLMADİ AMA SİSKİNLİGİM AZALDİ
Lavaboya çıkmak kafii zayiflamasamda olur yeterki şişkinlik olmasın o beni rahatsz ediyor.Gunde 1 maksimum 2 ..

X