Zayıflamak isteyenlere Chia tohumu önerisi

kesinlikle!! ben de etkisini yoğurda karıştırıp yiyince gösterdi yemeklerden yarım saat önce bir kase yoğurda karıştırıp yedim tabağımdan 2-3 çatal yiyebildim sadece ve saat 5 te yemiştim şuan 22.22 karnım inanılmaz şiş çok mutluyum :))

aktar abi sahte olmadığını iddia ediyor ama bilmiyorum :)) yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum bi sıkıntı olmadı

Merhaba arkadaşım benim de 6 kilo fazlam var ve bende duydum ama kullanıp kullanmama arasında kaldım yorumunu gördüm nasıl kullanılıyor ve nerden temin edebilirim yazarsan mutlu olurum cnm

Merhaba arkadaşım benim de 6 kilo fazlam var ve bende duydum ama kullanıp kullanmama arasında kaldım yorumunu gördüm nasıl kullanılıyor ve nerden temin edebilirim yazarsan mutlu olurum cnm
Marketlerde satılıyor.

keşke bende bulabilsem tok tutuyorsa metabolizma çalıştırıyor sa zayıflatır da belki
hemen hemen bütün aktarlarda vard
keşke bende bulabilsem tok tutuyorsa metabolizma çalıştırıyor sa zayıflatır da belki
hemen hemen tüm aktarlarda var .canım benim metabolizmam çok yavaş çalışıyor deneme aşamasındayım , bu ara adet günlerim yaklaştığı için tam olarak ne kadar etki gösterdiğini bilemiyorum ama yemeye devam ediyorum adet öncesi tatlı krizim de yok şuan

aktardan aldım fiyatı çok uygun 250 gram 20 tl. yemek yemeden 1 saat önce bir yemek kaşığı bir kase yoğurda karıştırıp yiyiorum, yemeğe oturduğumda tabağımdan çok az yiyebiliyorum geç saatlerde tatlı krizi de olmuyor. benimde 7 kilo fazlam var herhangi bi tadı olmadığı için yiyorum bi zararı da yok :)

Etkisini gören var mı kızlar? Bende deneyim diyorum

Bende yayla chia tohumu aldım ama sütün yada yoğurdun içine koyunca öyle kıvamlı falan olmuyor. Yani jellesme cok olmuyor. Sahtemi acaba kullanan arkadaşlar siz nasıl tuketiyorsunuz anlatirmisiniz

Bende marketten aldım yayla marka.benimde ne tok tuttu nede pelteleşti:KK43: sanırım sahte

Ben de set olarak aldım
İçinde Shake Tohum ve Çay olan 3 paket çıkıyor
10 gün gidiyormuş
Gün içinde hem Shake hem de yoğurda tohum katıp kullanacağım. sabah akşam da çay. Doğru mu anladım acaba

Yarın alayım akşam yemeği niyetine başlıyayım yoğurtla meyvede katarım bekletsem mi jelleşsin diye acaba

X