zayıflamak istiyoruz :))

bushra43

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2011
2
0
Merhaba kızlar, çalıştığımız ortamın şartları gereği sürekli oturmak durumundayız.Bu sebepten kilo almaya başladık.Zayıflamak istiyoruz fakat nasıl bir yöntem belirleyebiliriz bilmiyoruz.Bize yardımcı olursanız seviniriz.

aynı sorun bende de var akşama kadar oturarak çalışıyorum basenler artık sandalye şeklini alıyor.
sporada vaktim yok. belimden de rahatsızım. banada çözümmmm

Ben de oturarak çalışıyprum kızlar. Oturduğumuz yerden yapabileceğimiz şeyler de var. Mesela bacaklarımızı sandalye hizasına kaldırıp bir süre tutup bırakmak ya da karnımızı içimize çekip 1 dakika kadar tutup bırakmak. Böyle basit şeyler yapabiliriz. Bunlara ek olarak ben iş yerinde hareket edebileceğim hiç bir fırsatı kaçırımıyorum. Evrak mı imzalatılacak kalkıp kendim gidiyorum, çay mı alıcam kendim alıyorum vs. ne kadar hareket sayılırsa tabi

Ben de oturarak çalışıyprum kızlar. Oturduğumuz yerden yapabileceğimiz şeyler de var. Mesela bacaklarımızı sandalye hizasına kaldırıp bir süre tutup bırakmak ya da karnımızı içimize çekip 1 dakika kadar tutup bırakmak. Böyle basit şeyler yapabiliriz. Bunlara ek olarak ben iş yerinde hareket edebileceğim hiç bir fırsatı kaçırımıyorum. Evrak mı imzalatılacak kalkıp kendim gidiyorum, çay mı alıcam kendim alıyorum vs. ne kadar hareket sayılırsa tabi

günde 3 litre su içmeye çalışıyorum yarım satte bir wc ye kalkmak zorundayım çay su için fotokobi bazen. aklıma gelince karnımı çekiyorum tutup bırakıyorum.ayaklarımı sallıyorum. başkada bişi yok ki.

Ben mali müsavirim işimiz hep oturmak
çay ve kahve yerıne sıcak su içmeye çalışın içine biraz limon damlatın
kahve sade olsun yanında cikolata yıyın
hem zevkli hemde kilo verdiriyor

birde otururken bir plates lastıgı edının
oturur halde lastıgı baglayın bacaklara
sadece on kere acmaya calısın
sabah aksam sadece on kere yapın farkı goreceksınız
spor salonunda bunu aletle yapıyolar fark bu aslında bır fark yok zamanım yok demeyın azmedelım arkadaslar sonuc musbet:KK3:

Ben mali müsavirim işimiz hep oturmak
çay ve kahve yerıne sıcak su içmeye çalışın içine biraz limon damlatın
kahve sade olsun yanında cikolata yıyın
hem zevkli hemde kilo verdiriyor

birde otururken bir plates lastıgı edının
oturur halde lastıgı baglayın bacaklara
sadece on kere acmaya calısın
sabah aksam sadece on kere yapın farkı goreceksınız
spor salonunda bunu aletle yapıyolar fark bu aslında bır fark yok zamanım yok demeyın azmedelım arkadaslar sonuc musbet:KK3:

ben bir ara sıcak suyu duymuştum ama yine araştırmalarım sonucu buldum sıcak su içmeyin soğuk için zayıflamada daha etkili diyordu. şu an bilimsel bişey yazamıcam aklıma gelmiyo valla. ay zayıflama konusunda o kadar çok şey varki. kimi şunu yapın diyo diğeri bunu yapın kafam karmakarışık o yüzden bazılarını uyguluyorum yarıda geri bırakıyorum.
basenler için çözümü olan arkadaşlar varmı.
masabaşı çalışanlar.

aslında yarın bir başlık açsam masabaşı oturanların zayıflama topiği.neler yapıyoruz diye güzel olur dimi.

ben bir ara sıcak suyu duymuştum ama yine araştırmalarım sonucu buldum sıcak su içmeyin soğuk için zayıflamada daha etkili diyordu. şu an bilimsel bişey yazamıcam aklıma gelmiyo valla. ay zayıflama konusunda o kadar çok şey varki. kimi şunu yapın diyo diğeri bunu yapın kafam karmakarışık o yüzden bazılarını uyguluyorum yarıda geri bırakıyorum.
basenler için çözümü olan arkadaşlar varmı.
masabaşı çalışanlar.

Haklısınız arkadasım lakın sunu dıyeyım yazılanlar elbette farklı ama uygulayanları dınlemek lazım:)
ben soguk suyuda denedım uyanır uyanmaz bır bardak su
aksam yatmadan once ıcılen normal su sabah kalkıncada sıcak su
ve gun ıcınde ıctıgım lımonlu sıcak sular nasıl acıktırıyor ayrıca buda metabolızmanın hareketını gosterıyor. evet su soguk olunca mıde harekete gecer ısıtmak ıcın ancak sıcak suda mıdede daha fazla kalırmıs :)
basenler ıcınse sabah egzersızlerı bırebır
benım bır ayda 4 cm 4 cm ınceldı
ozellıkle uyur pozısyonda yarım mekık cekılmesı cok guselyanı dızler karsıya bakacak sekılde karna cekılcek sırt yerde o sekılde
( umarım anlatabılmısımdır)

gecen gun marankıde sabah bır kasık sırke yarım lımon sıcak su ıcın zayıflayamıyorum dıyemeyeceksınız :) dedı

eylulse doğru söylemiş maranjki her sabah limon+elma sireksi+ılık su cidden çok faydalı. 3-4 yıl önce bayağı zayıflamıştım düzenli yapıyordum yememe de dikkat ettim tabi. şimdi de sabahları sandaloz sakızı çiğniyorum ağızda kum gibi dağılıyo zaten arkasından sirkeli su içiyorum. 60.3 kiloyum uzun zamandan beri bu kilodayım koruyorum kilomu ama 3-4 kilo daha verirsem daha güzel olacak. birde akşam 6 gibi yemek yiyoruz bu da bayağı etkili oluyor. geç saatte yemek çok kilo yapıyor.

X