Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

sebnem1978

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
58
2
46
ARKADASLAR MERHABA
ZAYIFLAMAYA BASLADIM VE MUTLULUGUMU SİZİNLE PAYLASMAK İSTEDİM Bİ ARKADASIN ZAYIFLAMAK İSTEDİGİ BASLIGINA YAZDIGIM YORUMU KOPYALAYIP BURAYA YAPISTIRYORUM BELKİ SİZEDE FAYDASI OLUR İNSALLAH OLUR YANİ
bende 30 yasında 160 boyunda 77 kiloydum ne dietlere basaldım 2.günü bırakmak zorunda kaldım bazen irademe yenildim cogu zaman tansiyonum düştü bıraktım sonuca erdiremedim bi ara zayfılama ilaçları kullandım 9*10 kilo verdim 1 ayda öbür ay 12*13 kilo alarak geri aldım üstelikde aylarca 1 kilo vermedim o ilaçlar yüzünden sonra baktım olmuyor gittim eve kosu bandı aldım ilk günler ilk haftalar günde 3*5 km kosuyodum sonra onuda bıraktım uzun vadede işe yarıyor diye sonra gittim şu titreşimli kocaman aletler varya üstüne cıkıyosun titreşim vererek zayıflatıyo onu aldım ama genede oda cok pahalıydı bir dönem onuda denedim gene oda işe yaramadı delirecektim artık 160 boya 77 kiloyla resmen depresyona girecektim artık bu kilolar yüzünden dietleri basamaradım pahalı aletler aldım uzun süre kullanamadım sıkıldım ben hızlı kilo verdiren ama saglıgımı bozmayan bi çözüm istiyorum ya dedim ben artık böyle şişman şişman kalcam sanırım sonra bi büyük alısveriş merkezinin marketine girdik annemle mutfak alısverişi yapmak için bi baktım orda bi kalabalık var şu hani twist stipper lar varya hani oldugun yerde cıkıyosun üstüne adım atıyosun yaylı falan onu alıyo millet kampanyadaymıs 49 ytl ye aman dedim ben önceki aletlere dünyanın parasını verdim üstelikde markaydı hepsi onlar bile uzun vadede işe yarıyodu hatta bende yaramadı bu 49 ytlilik markasını bile duymadıgım seymi işe yarıcak dedim üstelikde ne sıkıcı oldugun yerde adım at ben onu evde oldugum yerde atarım adımı nolcak dedim hem kosu bandından ne farkı var dedim o sırada alan bi kıza sorudm böyle böyle neden alıyosun bunu diye dediki bunu kuzenim aldı yagları yakıyo kasları kuveetlendiriyo ayda 8 kilo verdi dedi ben şok tabi valla aldım hemen 49 ytl 12 taksitle hemde eve getirdim kızlar inanın bana harika bişey 6 dk da 200 adımı zor atıyorum o kadar sıkmısım yaylarını ama 6 dkda ter içinde kalıyosunuz ve bacaklarınızdan resmen et kırılıyo bide uclarına iki latik takılıyo onları cekerek kol yaglarınızı eritiyosunuz kalanıda kasa ceviriyoz sanırm onuda cekiyorum adım atarken 2 adımda bir cekiyorum zor oluyo çünkü hani tuz ekerken falan kollarınız sallanır ya böyle igrenc bi görüntüdür o görüntüden kurtuldum tas gibi oldu kollarım gömleklerimin kolları gecmesdi kollarımda artık geciyo sanıırm kollarımda zayfıladı toparlandı bacaklarımdan basenlerim oldugu yerde pantolan kalırdı artık geciyor :) bu kadar ucuza böyle güzel bişey alabildigime sasırıyorum arastırsam denk getiremezdim kalori dakika adım sayısnı gösteren bi ufak göstergesi var 6 dk da 200 adım 30 kalori yakııyorum ben bunu gün içiersinde 6 dklık 200 adımlı 30 kalorilik seanslar seklinde tekrar ediyorum fazla yapamıyorum henüz gücüm yetmiyor millet günde bir cıkısta 15 dk bile yapıymous benim gücüm yetmiyo henüz valla arkdaslar hem ucuza hemde spor yapıyorum kendimi cokda saglıklı hissediyorum şiddetle tavsiye ederim bu twist steper mıdır nedir bu ürünü dehşet bişey ben kosu bandında bile kadar terlemezdim

bende aldım bu aletten ama arızalı cıktı yolladım ıkı hatadır beklıyorum bugun elıme gelır artık gerckten bu kadar ise yarıyormu hayret bakalım bende kullanıcam..

yarıyo valla canım hatta hayatım boyunca aldıgım en akıllıca ve en hızlı saglıklı kilo verdiren bi alet cıktı ben 10 gün oldum alalı 77 kiloydum alalı suanda 75im

B]canım peki hergünmü yapıyorsun bu aletle 6dk

ya bendede bi alet var hatta dur foto koyayım ama hergün yapmaya üşeniyorum bi faydası olcak gibime gelmiyo

sence bu aletinde faydası olurmuuu

buda bacak basen kısmını çalıştırıyoo [/B]

stepperum8.jpg

cubuk kraker
evet canım hergün yapıyorum 6 sar dakikalık seanslarla günde defalarca ne akdar yapabilirsem sanırım günde bi 10 defa 6 sar dakikalık yapıyorumdur toplam 200 adım atabiliyorum 6 da oda 30 kalori yaktıgımı gösteriyor ama bu 200 adım içinde 2*3 defa 5*10 saniye bi dinleniyorum zira bacaklarınmın tamamı kasları calsıyo ve yorucu oluyo belki zamanla sayıyıd yükseltirim yeni oldugum için cabuk yoruluyorum burdaki püf nokta su sanırım bu adımları basarken altta vide varya onu iyice sonuna kadar sıkmamız lazımki zor basılsın ben sonuna kadar sıktım zor basılsın daha cok calsısın kaslarım diye senin bu resimdeki alet varya süper bişey o ben onun iste adım bastıgımız bölümünü aldım arkasındaki su saga sola döndügümüz yuvarlak seyi cok önceden tek olarak almıstım dur onuda deneyeyim gün içinde aklıma getiridin bak sagol :)

şebnemcim benim derdim göbek ve bel kısmı sadece orayı versem yeter. bel kısmında işe yarıyormu? tam adını ve hangi marketten aldığını yaz şekerim. istersen özelden mesaj at. yardımcı olursan sevinirim.

Arkadaşlar bendede var ilk günler boşta yaptım bacaklarımı zorlamasın diye şuan bayağı sıktım ayarını bacaklarımın şekile girdiğini hissediyorum düzenli yapmak lazım

papikya ,canoşum buraya yazmamda sakınca yoktur insallah marketin adı kipa ürünün tam adı ve markası onebody resmini koymamı istmeişssin papikya ama resim nasıl konur bilmiyorum hem aletin hemde kutusunun resmini cekicem şimdi kutusundan tanımanız daha kolay olur diye sonrada buraya resimi ekliycem becerebilirsem insallah.valla benim gibi zamanında dünyanın parasını o pahalı aletlere yatıran biri olarak yaptıgım sacmalıkmıs bunu dedigim sans eseri gördüm aldım anladımki pahalı demek kaliteli demek degilmiş o yüzden becerebilirsem kutusunun ve aletin resmini cekip ekliycem buraya birazdan

teşekkür ederim canım. resim koymasan bile ürünü bulabilirim artık. öpüldün.

canoşum
göbek ve bel bölümüne ben adımları sayarken hiç bi etki hissetmiyorum 10 gündür dedimki bus adece sanırım bacakları incelticek olsun onada razıyım dedim çünkü sadece bacaklarımı cok zorluyodu calsırıken üstündne inice ter içinde kalıyodum ama dedigim gibi 10 günde 2 kilo vermişim demekki aslında tüm vücuttan orantılı veriyorum çünkü inice tüm vücut terliyo ama bacakalrımda hissdiyorum valal bence göbek ve belde işe yarıyor olması lazım çünkü sitelere baktım kilo vermeye baslayınca hep sunu yamzıslar vücut sekillendirici adım atmakla nasıl sekillencekki vücut diye gülmüşüm bide ama işe yaramasa bende inanın buraya yazmazdım çünkü bende zamanında kilo verecem diye yalan yanlıs herkezin lafına uydum ve ümit tacirliği yapan insanlardan nefret ediyorum

şebnemcim senin alet bu dimii
eğer buysa bizim aletler aynı işlevi görüyor demektir
ve ben bu akşam başlıyorum demektir
bende vidayı iyice sıktım baya zor oluyo basması ama sanki bastıkça yumuşuyo gibi geliyo

Son düzenleyen: Moderatör:
çubuk kraker
canım remini koydugun işte o aletin bende olanından tek farkı kalori adım saysını falan österen ufak cihazın sekli sonucta demek istedigim hepsinin işlevi aynı sadece sekli ve fiyatı farklı adını vermemin sebebi bunun daha ucuz olmasıydı onun dısında vidasını sonuna kadar iyice sıkın ben 10 gündür öyle kullanıyorum kendiniz yorulana kadar saniye adım kalori belirleyin sonra ilerleyen günlerde sayılarıda dakikalarıda adımlarıda kalorileride artırırıız vücut iyice alıstıkdan sonra

çubuk kraker
canım remini koydugun işte o aletin bende olanından tek farkı kalori adım saysını falan österen ufak cihazın sekli sonucta demek istedigim hepsinin işlevi aynı sadece sekli ve fiyatı farklı adını vermemin sebebi bunun daha ucuz olmasıydı onun dısında vidasını sonuna kadar iyice sıkın ben 10 gündür öyle kullanıyorum kendiniz yorulana kadar saniye adım kalori belirleyin sonra ilerleyen günlerde sayılarıda dakikalarıda adımlarıda kalorileride artırırıız vücut iyice alıstıkdan sonra

evett ozaman bende başlıyım akşama çalışmaya
peki canım sen herhangi bir diyet uyguladınmı bu 10 gün içinde

yok canım ilk yazımdada belirttigim gibi ben diet yapamıyorum hersyeden önce tansiyonum cok düşüyor sonrada zaten iradeli biri degilim valla :) yapamıyorum mantıgıma görede ye ama spor yap bu yatıyor valla.10 gün sonra insallah burda hepimiz veridigimiz kilolardan bahsediyor oluruz.bu arada ben resim yapamıyorum kusura bakmayın sürekli hata veriyo ama sanırım gerekde kalmadı

Kardiyo çalışması çerçevesinde direnç sistemi uygulayarak tüm vücudun sıkı ve formda kalmasını sağlar
İki hareketi aynı anda yapabilmenizi sağlayarak hareketlerden biriyle kalçalarınızın ve bel bölgenizin incelmesini diğeriyle vücudunuzun üst tarafının çalışmasını sağlar
Twist&Shape soldan sağa ve aşağı yukarı hareket eden ve kasları değişik açılardan çalıştıran eşsiz bir alettir
Aletin hidrolik yapısı dizlerde ve ayak bileklerine basınç binmesini engellemektedir
Dönüş hareketleri sayesinde Kardiyovasküler çalışma yapabilir ve kısa sürede yağ yakabilirsiniz
Aynı zamanda ekstra güç bantları sayesinde kollarınızı da çalıştırarak triseps ve biseps lerinizi güçlendirebilirsiniz
Tüm vücudunuzu aynı anda çalıştıran bir fitness ürünüdür
Direnç bantları olmadan da kullanabilirsiniz
Çalışmanızı direnci azaltarak ve arttırarak kişiselleştirebilirsiniz
Kalori ekranından vücudunuzdaki gelişmeleri izleyebilirsiniz
Twist & Shape in 5 fonksiyonlu elektronik bir ekranı bulunmaktadır: Antrenman süresini izleyebilir,Toplam adım sayınızı takip edebilir,dakikada attığınız adım sayısını tespit edebilir,yaktığınız kaloriyi görebilirsiniz
Ekranı sıfırlamak için ekran düğmesi 2 saniye basılı tutulur
LCD ekran 4 dakika boyunca kullanılmadığı takdirde otomatik olarak kapanır
Maksimum kullanıcı ağırlığı 120 kilodur
1 x Twist Shape
2 x Direnç Bantı
1 x Kalori Ekranı
Talimat Broşürü
Genişlik 94 cm;Yükseklik 59cm

arkadasın dedigi sanırım bu indirimde olan buydu.... ben 5 gün önce aldım dün geldi eve gerçekten süper bisi arkadaslar.... bende şebnem gibi pahalı pahalı aletlere para yatırdım ve çok kötü pişmanım lakin bu alet çok süper bacaklarınızı ögle tek yönlü çalıştırmıyor.... ben eskiden spor yaptıgım için bunu farkettim... ayaklarınızı en öne yerleştirirseniz üst bacak kasları ortada tutarsanız ayakları iki yönlü en sona doğru yerleştirirseniz iç bacak çalışıyorum siz en iyisi ortada tutun:)))... ve ayrıca bi arkadaşım var bu aleti yaklaşık 2 aydır düzenli 20 dk kullanıyor yemin ediyorum size kalçaları süper güzelleşmiş sıkılaşmış düzene girmiş bunu gördüm.... zati ona hevesle aldım... aksam esime denettirdim o bile dedi bosu bosuna onca para dökmüşsün koşu bandına titreşimle aletlere bu acayip zayıflatır dedi....

çubuk kraker senin alet bizimkine benziyor yalnız farkı su bizimki twiss ve stepp ikisi bi arada seninki ayrı ayrı arkadasım .. zati bu aletin beli incelmesinin sebebi bu twiss de olması ... öndeki yuvarlak ile bel inceltme diğeri ile kalça incelt .. du bakalım kullanıyoruz ins ise yarar

Son düzenleyen: Moderatör:
X