Aşılama zekai tahir burak hastanesinde aşılama yaptıranlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

gizem0823

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2010
342
33
arkadaşlar merhbalar ben dün zekai tahir burak hastanesinde 1. aşılamamı yaptırdım. Ne olcak bilmiyorum. çok heyecanlıyım. aranızda ilk aşılama tutan yada bu hastanede aşılama yaptıran var mı?

hayırlı olsun tedavın ınsallah güzel sonuclar alırsın cnm ben de o hastanede asılama yaptırmadım henuz a,a tedavıye basladım bende dun klomene ıns. Hepımız ememeklerımızın karsılıgını alırız :18:

hayırlı olsun tedavın ınsallah güzel sonuclar alırsın cnm ben de o hastanede asılama yaptırmadım henuz a,a tedavıye basladım bende dun klomene ıns. Hepımız ememeklerımızın karsılıgını alırız :18:

senn tedavinde hayırlı olsn canım inş olumlu olur hersey çok heyecanlıyım ....

arkadaşlar niye kmse yazmıo buraya :KK43: aşılamamın 10. günü inanılmaz gögüs agrısı kasık ağrısı ve şişkinliğim var siz neler yaşıosunuz?

ca

canım merhaba.bende o hastanede tedaviye başlayacağım.sen menun kaldınmı hastaneden ?şuan hamilemisin?
Zekai tahirin araştırma hastanesi olması büyük avantaj. Incigine cincigina kadar herşeyi inceliyorlar. Kalabalık olmasının dezavantajı olduğu gibi avantajı da var. Doktorlar okadar çok vaka görünce uzman oluyor artık. Ama her gitmende sabahtan akşama kadar cikamiyorsun. Tahlil ultrason derken iflahın kesiliyor. Hele o ultrason sıraları tam bir işkence..

En son mesaj 2014 te yazılmış.zekai tahir burağa gidip muayene olan varmı ben yarın ilk defa gideceğim.nasıl doktorları iyimi.

Kızlar bu hastanede aşılama yaptırmak için de rapor istiyorlar mi ? Yoksa direk tedaviye mi başlıyorlar ? Çalıştığım icin izin almam sıkıntı aşılama raporu isteniyor mu bilen var mı ?

X