zekai tahir e giden var mı 2014

maydonose

hep musmutlu kii :)
Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
381
136
arkadaşlar yakın zamanda zekai tahir de doğum yapan yada kontrollerini orda yaptıran varmı hastaneden memnun musunuz valla kafayı yicem artık aslında özel hastaneye gidiyorum ama sürekli zam geliyo yıldım artık sonuçta zekai tahirde ankara nın hatta türkiyenin en büyük doğum hastanesi ama karar veremiyorum az da zamanım kaldı nolur gidenler varca tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum:18::18::18:

Siz ozele nereye gittiniz? Bende yeni arastriyorum...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben kontrollerim için başından beri zeki tahirin ümitköydeki polikliniğine gidiyorum orda doğum yaptırılmıyor belki biliyosunuzdur doğum için merkezine gitmeniz gerekiyor en son kontrolümde ortamı görmek için ben de zekai tahirin merkez hastanesine gittim çok kalabalık sizin için özelden sonra biraz zor olabilir benim de gözüm korktu ben de sizin tam tersinize doğum için sincan koru ile görüşmeyi düşünüyorum tabi ki tercih sizin inşallah yavrunuzu sağlıkla kucağınıza alırsınız

Bende lina ya baslicam.. Muayene 60₺ ultrason dahil..
Sizin nts dediginiz ney cnm? Ben daha yeniyimde bilmediklerim var:)

Bende lina ya baslicam.. Muayene 60₺ ultrason dahil..
Sizin nts dediginiz ney cnm? Ben daha yeniyimde bilmediklerim var:)

nts ye son aylarda giriliyo canım böyle karnına bişeyler takıyolar yarım saat uzanıyosun ağrın varmı yok mu ekranda çıkıyo

ben kontrollerim için başından beri zeki tahirin ümitköydeki polikliniğine gidiyorum orda doğum yaptırılmıyor belki biliyosunuzdur doğum için merkezine gitmeniz gerekiyor en son kontrolümde ortamı görmek için ben de zekai tahirin merkez hastanesine gittim çok kalabalık sizin için özelden sonra biraz zor olabilir benim de gözüm korktu ben de sizin tam tersinize doğum için sincan koru ile görüşmeyi düşünüyorum tabi ki tercih sizin inşallah yavrunuzu sağlıkla kucağınıza alırsınız

aslında doktorumdan çok memnunum ama fiyat politikaları kötü doğum parasını nakit alıyolar kredi kartıyla tek çekim bile yapmıyolar sinir oldum bende bide etimed hastanesi varmış fiyatlar daha uygun netten araştırdım mesut hocadan çok memnun kalanlar var orayamı geçsem acaba:KK50::KK43::KK43:

Yeni bi hastane yanlis bilmiyorsam iyi arastirmak lazim yenidogan yogun bakim unitesi var mi Allah korusun gerek olmasin insallah ama yine de tedbirli olmak lazim

gaziye gidiyorum bende.
muayene ücreti dışında hiçbir ekstra ücret yok.
normal doğum 300, sezeryan 500.
prof. ya da doç. 122 tl. poliklinik 15 tl.
hastanede doğum için yeteri kadar donanımlı.

muayene ücreti uygun diye bakmayın bence, doğum ücretlerine ve yeni doğan bakım ünitesi olup olmamasına ve günün her saatinde müdahale edebilecek donanıma sahip olmasına bakın derim. bazı hastanelerde sanırım gece doktor olmuyormuş, çağırılıyormuş falan.

Anladim cnm.. Bende dün ilk kontrole gittim lina ya... Ordanda aldim fiyat bilgilerini.. Nst 30 tl mis... Ama ona bana coookk var :))

Bende lina ya gitmeye karar vermiştim hiç tavsiye etmiyorum iki seferdir gidiyorum randevu veriyorlar 1 saat bekletiyorlar birde doktor mine hanım hiç kan tahlili falan bakmıyor ultrasonda detaylı incelemiyor bilgi vermiyor kararları beni tatmin etmedi bence yetersiz kalıyor devam etmeyi düşünmüyorum yanlış anlama beni ama doktor çok önemli bence iyi araştır öyle karar ver derim

Bende lina ya gitmeye karar vermiştim hiç tavsiye etmiyorum iki seferdir gidiyorum randevu veriyorlar 1 saat bekletiyorlar birde doktor mine hanım hiç kan tahlili falan bakmıyor ultrasonda detaylı incelemiyor bilgi vermiyor kararları beni tatmin etmedi bence yetersiz kalıyor devam etmeyi düşünmüyorum yanlış anlama beni ama doktor çok önemli bence iyi araştır öyle karar ver derim
merhaba canım benim eşim varikosel hastane araştırdım ve bi yerden başlayalım diye lina ya gittim mine hanım a. alttan muayene oldum rahim agzı polip çıktı dedi tahlile patoloji gönderdi. eşimin değerlerine baktı normal yolla kalabilirsinz dedi. ilaç verdi verdiği ilaçları kendileri satıyor tabiii 3 ay kullanın dedi. toplam 400 tl ödedim çıkdım ama kararsızım

X