Zeynep Kamil Hatanesinde her türlü tahlil testler yapılıyormu???

Missy

CANIM OĞLUM
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
2.420
38
41
Bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilirmi..
Benim düşüklerim oldu ve iyi bir hastane bulup gitmek istiyorum. Gittiğim hiç bir özleden memnun kalmadım annemin dediği gibi para tuzağı çıktı hepsimafoldumben
Anadolu yakasında bildiğiniz memnun kaldığınız doktor hastane tavsiyeleri istiyorum.
Birde zeynep kamil nasıl ilgileniyorlarmı:uhm:

ben de 31 haftalık hamileyim
anadolu yakasında ben de baya bir araştırma yaptım ama özeller hep aynı maalesef
hepsi para tuzağı
bir de ben normal doğum taraftarıyım özeller hep kesip biçiyorlar kolayına geliyor çünkü
doktorların.ama benim son ayımdaki durumuma bağlı normal doğum için zeynep kamile bile gitmeyi düşündüm.bakalım hayırlısı olsun
sen de iyi bir araştır derim
normal doğum düşünürsen kesinlikle zeynep kamil derim
çevrem memnın kaldı da ondan diyorum cnm

zeynep kamil araştırma hastanesi olduğu için gereken çoğu testi orda yapıyolar...
benim de tekrarlayan düşüklerim oldu ve birçok testi orda yaptırdım...
ama tabi özel hastane gibi değil çok kalabalık oluyor...benim zamanımda randevu sistemide yoktu
taa sabahlardan sıra almaya giderdik...
yinede hiç yılmadan yaptırdım...
şimdi randevulu gidiyorsun...

birde üniversite hastanelerine de gidebilirsiniz...

ben de 31 haftalık hamileyim
anadolu yakasında ben de baya bir araştırma yaptım ama özeller hep aynı maalesef
hepsi para tuzağı
bir de ben normal doğum taraftarıyım özeller hep kesip biçiyorlar kolayına geliyor çünkü
doktorların.ama benim son ayımdaki durumuma bağlı normal doğum için zeynep kamile bile gitmeyi düşündüm.bakalım hayırlısı olsun
sen de iyi bir araştır derim
normal doğum düşünürsen kesinlikle zeynep kamil derim
çevrem memnın kaldı da ondan diyorum cnm

Canım ben hamile değilim malesef:çok üzgünüm:
Benim düşüklerim olduğu için araştırılması birkaç test yapılması lazım acaba dedim zeynep kamil bu konuda ne kadar yardımcı olyor bizlere bilmek istedim. Bebeğini sağlıkla kucağına alırısn canım teşekkür ederim:1hug:

zeynep kamil araştırma hastanesi olduğu için gereken çoğu testi orda yapıyolar...
benim de tekrarlayan düşüklerim oldu ve birçok testi orda yaptırdım...
ama tabi özel hastane gibi değil çok kalabalık oluyor...benim zamanımda randevu sistemide yoktu
taa sabahlardan sıra almaya giderdik...
yinede hiç yılmadan yaptırdım...
şimdi randevulu gidiyorsun...

birde üniversite hastanelerine de gidebilirsiniz...

Fadikcim çok geçmiş olsun.. haklısın aslında üniverste hastanelerini düşündüm bende bu gidişlede oralara gidecem sanırım. Peki zeynep kamilde doktorların ilgisi nasıl dı sana azarlayarakmı konuşuyorlar offf okadar karışıkki kafam aslında bıktım doktora gitmekten hiç istemiyorum ama mecburum işte gitmeye hepsi bir evlat sahibi olma umudu:çok üzgünüm:

Fadikcim çok geçmiş olsun.. haklısın aslında üniverste hastanelerini düşündüm bende bu gidişlede oralara gidecem sanırım. Peki zeynep kamilde doktorların ilgisi nasıl dı sana azarlayarakmı konuşuyorlar offf okadar karışıkki kafam aslında bıktım doktora gitmekten hiç istemiyorum ama mecburum işte gitmeye hepsi bir evlat sahibi olma umudu:çok üzgünüm:

canım ben azarlamayla karşılaşmadım ama dediğim gibi çok kalabalık hastane bu yüzden herkese çok ilgi gösteremiyorlar...

aslında dr un sana nasıl davranacağı çok önmeli değil...
çünkü dr ra gittiğinde dr sadece sana gereken testleri yazacak...
sende onları yaptıracaksın...
senin amacun zaten bu testleri yaptırmak değilmi...
bu testlerin hepsi dışarıda yaptığın zaman çok pahalıya gelir...
testleri yaptırdıktan sonra eğer ordaki dr ların yorumları içine sinmesse isyediğin dr a veya kendi dr una gösteriirsin...

benim sana tavsiyem üniv hastanelerine git...
çünkü bazı testler bu hastanede de yok...
ama üniv hastanelerinde hepsi oluyor genelde...

ben bir kısmınıda cerrahpaşada yaptırmıştım.....

canım ben azarlamayla karşılaşmadım ama dediğim gibi çok kalabalık hastane bu yüzden herkese çok ilgi gösteremiyorlar...

aslında dr un sana nasıl davranacağı çok önmeli değil...
çünkü dr ra gittiğinde dr sadece sana gereken testleri yazacak...
sende onları yaptıracaksın...
senin amacun zaten bu testleri yaptırmak değilmi...
bu testlerin hepsi dışarıda yaptığın zaman çok pahalıya gelir...
testleri yaptırdıktan sonra eğer ordaki dr ların yorumları içine sinmesse isyediğin dr a veya kendi dr una gösteriirsin...

benim sana tavsiyem üniv hastanelerine git...
çünkü bazı testler bu hastanede de yok...
ama üniv hastanelerinde hepsi oluyor genelde...

ben bir kısmınıda cerrahpaşada yaptırmıştım.....

Anladım canım..
Ben marmara üni hastanesini de bir araştırayım bayramdan sonra gidicem.
:hulya:

Anladım canım..
Ben marmara üni hastanesini de bir araştırayım bayramdan sonra gidicem.
:hulya:

tamam canım...
bu testlerde en önemli olan Kromozom Analizi ni sadece genetik araştırma bölümü olan bir hastane yapabiliyor...
birde bu test için çok gün veriyorlar...
bayramdan sonra ihmal etme hemen başla derim...
allah yardımcın olsun canım...
eğer kafana takılan birşey olursa çekinmeden sorabilirsin...
bildiğim birşey olursa seve seve cevapalrım...

tamam canım...
bu testlerde en önemli olan Kromozom Analizi ni sadece genetik araştırma bölümü olan bir hastane yapabiliyor...
birde bu test için çok gün veriyorlar...
bayramdan sonra ihmal etme hemen başla derim...
allah yardımcın olsun canım...
eğer kafana takılan birşey olursa çekinmeden sorabilirsin...
bildiğim birşey olursa seve seve cevapalrım...

Aslında gerçekten ihmal ettim ben biraz:sinifsinif: Byramdan sonra mutlaka gidicem sen gittiğin hastane ve doktor isimlerini verebilirmisin birde yapılan testler nelerdi..:uhm:
en son gittiğim doktor hamileyken bana ilaç bile vermedi tamam belki düşüğün önüne geçilemiyor ama ihtimaller de değerlendirilseydi keşke, bana keseyi göremediği içi vermeyeceğini söyledi dış gebelikmi dedim yok dedi bekleyelim dedi tamam dedim. 2 gün geçti lekelerim oldu hemen gittim bu defa kese göründü ama kanamam vardı off oysaki önceden 2 düşüğüm olmuş sen doktorsun ona göre hassasiyet göster yok yok anca yavaş yavaş ne kadar para koparısa kardır ona bakıyorlar malesef ben böyle düşünüyorumsenağlama

canım 2 düşüğün olduğunu belirttiğin anda zeynep kamilde sana gerekli testleri vereceklerdir. ssk varsa sende dışarıda milyar tutan o pahalı testleri bedavaya yaptırırsın .ben bi kere gitmiştim oradan biliyorum:)

canım 2 düşüğün olduğunu belirttiğin anda zeynep kamilde sana gerekli testleri vereceklerdir. ssk varsa sende dışarıda milyar tutan o pahalı testleri bedavaya yaptırırsın .ben bi kere gitmiştim oradan biliyorum:)

İlsucum çok sağol canım ilgin için artık üni hastanesine giidcem olmazsa zeynep kamilede gideceğim araştırma hastanesiymiş zeynep kamil yeni öğrendim:kedi:
Bu arada kızın maşallah çok tatlı yaaa yerim ben onuuŞeniz:nazar::nazar::nazar:

canım zeynep kamilde genetik bölümü de var .oraya git sen en iyisi ,düşüklerinin bir nedeni arastırılsın .evet orası da arastırma hastanesi .

Aslında gerçekten ihmal ettim ben biraz:sinifsinif: Byramdan sonra mutlaka gidicem sen gittiğin hastane ve doktor isimlerini verebilirmisin birde yapılan testler nelerdi..:uhm:
en son gittiğim doktor hamileyken bana ilaç bile vermedi tamam belki düşüğün önüne geçilemiyor ama ihtimaller de değerlendirilseydi keşke, bana keseyi göremediği içi vermeyeceğini söyledi dış gebelikmi dedim yok dedi bekleyelim dedi tamam dedim. 2 gün geçti lekelerim oldu hemen gittim bu defa kese göründü ama kanamam vardı off oysaki önceden 2 düşüğüm olmuş sen doktorsun ona göre hassasiyet göster yok yok anca yavaş yavaş ne kadar para koparısa kardır ona bakıyorlar malesef ben böyle düşünüyorumsenağlama

canım ben testlerimi zeynep kamil ve cerrahpaşa ünüv. hastanesinde yaptırdım...
bu hastanelerde her zaman aynı dr a gitme şensın pek olmuyor...
çünkü her gittiğinde başka dr olabiliyor...

testleri yaptırdıktan sonrada henüz özel bir dr a başvurmadım...bende bu konuda sıkıntılıyım...güvenip gidebileceğim dr yok henüz...
eğer hamilelik olsa nereye kime giderim hiç bir bilgim yok...

canım ben bu testleri yaptırırken hiç bir bilgim yoktu...
dr a gitip durumu anlatınca onlar gerekli olan bütün testleri yazıyorlar...
isimlerini tam olarak bilmiyorum...

allah yardımcınız olsun canım...
yine tekrarlayayım bence ünüv hastanesine gidin....orda bütün testleri yaptırabilirsiniz...
bşka yerlerde bir daha uğraşmanıza gerek kalmaz...

Ben bu hastaneye gittim sonunda tüm olumsuz yorumlara rağmeneyvahedigeldismile
Ben memnun kaldım doktorlardan ama hastanenin koşulları iyi değil malesef nede olsa devlet hastanesi:kedi: tahliller yapıldı usg falan ve benim polikistik over olduğum ortaya çıktı. Şuan doğumkontrol hapı kullanıyorum 4 ay kullanıp tekrar gidicem bakalım ne olacak civcivmi kuşmu çıkacak göreceğim:nazar:

X