Zeynep kamil tüp bebek fiyati

mers34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2023
2
2
34
Merhaba özel hastanede 3 kez asilama yaptırdık fakat olmadı bu bizi maddi manevi çok yordu zeynep kamil de tüp bebek tedavisine başlamak istiyoruz bu konu da bilgisi olan var mı ücretli olarak yaptırmak istiyorum

Merhaba özel hastanede 3 kez asilama yaptırdık fakat olmadı bu bizi maddi manevi çok yordu zeynep kamil de tüp bebek tedavisine başlamak istiyoruz bu konu da bilgisi olan var mı ücretli olarak yaptırmak istiyorum
Canım son güncel fiyat burda ekte

Eklentiler

• IMG-20231011-WA0019.jpg
    IMG-20231011-WA0019.jpg
    102,5 KB · Görüntüleme: 600
Bilmiyorum canım ancak söyle bir durum var eğer rapor çıkarsa ilaçları biraz daha uyguna alıyorsun. Özelde her ilacı özel alıyorsun sigortasız

Merhabalar ben 3 sene önce tüp bebekle kızıma kavuştum şuanda kızım 2.5 yaşında tekrardan tüp Bebek denemek istiyorum fiyatları ne durumda ?

Bu fiyatlara ilaclar dahil degil sanirim ilaclarda baya tutuyormus 18 bin filan raporsuz 37bin kusur arti ilac dersek ozelde yaptir daha iyi ben capada rapor cikarmaya calisiyorum ama surec cok uzayacak surekli gel git yapiyoruz biktik surekli bir test istiyorlar ayrica surec hakkinda hic bilgi vermiyorlar sorarsan anca cevap aliyorsun

Bu fiyatlara ilaclar dahil degil sanirim ilaclarda baya tutuyormus 18 bin filan raporsuz 37bin kusur arti ilac dersek ozelde yaptir daha iyi ben capada rapor cikarmaya calisiyorum ama surec cok uzayacak surekli gel git yapiyoruz biktik surekli bir test istiyorlar ayrica surec hakkinda hic bilgi vermiyorlar sorarsan anca cevap aliyorsun
Çocuk olunca rapor vermiyorlar diye biliyorum fiyat uçmuş ozmn ilk defa mi tüp bebek deniyorsunuz

Arkadaşlar 41 yaş devlet tüp bebek e ücretlide olsa gidebilir miyim İstanbul da Zeynep kamile? İlk kez gideceğim

41 yaş Zeynep kamilde ilaçlar dahil tüp bebek fiyatı? Tavsiye edermisiniz. Tavsiyeleriniz. Şişli Memorial nasıl. Yaştan dolayı? Sadece ilk istenen testleri zeynep kamilde yapıp özele gitsem olurmu?

Merhaba bende zeynep kamildr tup bebek yaptirmak istiyorum surec nasil ilerliyor ne yapmak lazim ? Once nereye gidecegiz baslamak için

X