Pınar Labne ile ... Zeytinli Poğaça

Blue_Peri

Durum Çok Ciddi Herkes Bir🤏 Miktar KafayıYedi👀💃
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
29 Nisan 2015
24.973
92.482
Miss gibi zeytinliiii bayılırımm İnankı🤤🤩🤤 ellerine sağlık 🍒 lımmm neffisss olmuşşşş 🤩🤩🤤

Regen_

tu es une prière en moi
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2020
8.924
21.762
Yaaa taze annecim benim yerim sizi ben🤩😍 iyisiniz dimi💖 gözün aydın olsun, sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah rabbim 🤲
Iyiyiz cok sükür kuzum🙏🏻 gebelik zehirlenmesi nedeniyle erken almak durumunda kaldı doktor. Bebisler küvozdelerdi 10 13 gün kadar simdi yanımdalar cok şükür 🙏🏻
Rabbim sanada tez vakitte nasip etsin kuzum🙏🏻😍

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 63 gün geçti.

ASSOSyal

sosyal 🍒
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
28 Haziran 2011
33.355
89.019
Iyiyiz cok sükür kuzum🙏🏻 gebelik zehirlenmesi nedeniyle erken almak durumunda kaldı doktor. Bebisler küvozdelerdi 10 13 gün kadar simdi yanımdalar cok şükür 🙏🏻
Rabbim sanada tez vakitte nasip etsin kuzum🙏🏻😍
Canim benim gelmiş geçmiş olsun, bir daha ayrılmasınlar senden ınş 🤲 sağlıkla bir ömür geçirin ınş ailecek💖 çok teşekkür ederim allah razı olsun kuzum, ınş Allah büyük 🙏💜 kokularını içine çek benim için 😍🤩🤗 nazar değmesin size ınş 😍🤩💖🍒🍒💋

Regen_

tu es une prière en moi
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2020
8.924
21.762
Canim benim gelmiş geçmiş olsun, bir daha ayrılmasınlar senden ınş 🤲 sağlıkla bir ömür geçirin ınş ailecek💖 çok teşekkür ederim allah razı olsun kuzum, ınş Allah büyük 🙏💜 kokularını içine çek benim için 😍🤩🤗 nazar değmesin size ınş 😍🤩💖🍒🍒💋
Amin kuzum 🙏🏻 Allah ayırmasın minik yavruları annelerinden 🙏🏻💕 tabiki cekerim 🥰😍

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 63 gün geçti.

sweetgirlcandy

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Ağustos 2013
8.100
18.934
Ellerine sağlık canım çok güzel olmuş 🤗🥰

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-06-2022

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 194 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsakları artık karın bölgesinde. Bebeğinizin cildi artık pembe ve hasas bir durum almıştır. Geçen 2 ayda olduğu gibi kendinizi normalden daha yorgun hissetmeye devam edeceksiniz. Vücudunuzu dinleyerek, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda dinlenebilmek için programınızda ayarlamalar yapın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

MssPARE

Herkese yetişirsin de bir kendine geç kalırsın
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
8.760
24.097
Sosyalim ellerine emeğine sağlık çok lezzetli görünüyor bol şanslar dilerim tatlım 🥰🥰🥰🥰💚💚💛🧡😘