Zeytinyağı

Merhaba biz hilmi özyıldırım zeytinyağları kullanıyoruz çok memnunuz.
ben bunu karataycılardan öğrendim siz de araştırın isterseniz içinize sinerse alırsınız

kuzey egeden alıyorum memnunum özellikle burhaniye bölgesinden sarıbaş.

Hanımlar biz ailecek Orfion zeytinyağını üretiyoruz, kalite ödüllerimiz var, butik üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa web sitemize bakabilir veya benimle iletişime geçebilir. Kadın dayanışması yaparız :KK200:

Hanımlar biz ailecek Orfion zeytinyağını üretiyoruz, kalite ödüllerimiz var, butik üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa web sitemize bakabilir veya benimle iletişime geçebilir. Kadın dayanışması yaparız :KK200:
Merhaba. Soğuk sıkım mı üretiyorsunuz?

özel mesaj atamadım bana yazabilirmisiniz

Bizimki İznik zeytin yağı Soğuk Sıkım Taş Press ile sıkılıyor. Kalite kalite Yağ var.

Kristal hakikaten çok iyi..Özellikle salatalarda ve soğuk diğer yemeklerde enfes bencede.

insta nene.naturel diye bir sayfadan alıyoruz Germencik'ten geliyor, soğuk sıkım ve çok memnunuz. Tavsiye ediyorum.

Ermenek Zeytinyağını öneririm ben de... İnstagramdan bulabilirsiniz erken hasat zeytinyağları var ve efsane. Kadın girişimci olduğu için daha da seviyorum :)

Arkadaşlar soğuk presli hakiki güzel zeytinyağı arıyorum
Merhaba Canım, bende Egenin Kalbi zeytinyağını öneriyorum. 27 derecede sıkıldığını söylüyorlar. ayrıca üretim sonrası analiz belgelerini de sitelerinde paylaşıyorlar. bakmanı tavsiye ederim. benim oğlum ketojenik diyet yapması lazım onunla hiç bir sorun yaşamadık.

Son düzenleyen: Moderatör:
X