zeytinyagini cilde sürmeden evvel asidinden arindirmak

Baktim da isim olarak bulamadim
Nasil aratiyorsun
Bu şekilde arayabilirsiniz. Bir de bacak için olan geliyor. Selulitler için onu da kullanmanı şiddetle tavsiye ederim. İyi sonuç için güzel bir selulit yağı ile kullan derim

Eklentiler

• Screenshot_2020-12-02-04-09-28-392_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2020-12-02-04-09-28-392_com.opera.browser.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 32
Bu şekilde arayabilirsiniz. Bir de bacak için olan geliyor. Selulitler için onu da kullanmanı şiddetle tavsiye ederim. İyi sonuç için güzel bir selulit yağı ile kullan derim
Tesekkurler. Bende dermaroller kullaniyorum ama bu da mantıklı geldi. Vakum morarma yapmiyor mu? Bu arada yuzum icin kullanmiyorum dermaroller sac icin, birde vucut catlagi icin. Ama suan ara verdim tabii

Tesekkurler. Bende dermaroller kullaniyorum ama bu da mantıklı geldi. Vakum morarma yapmiyor mu? Bu arada yuzum icin kullanmiyorum dermaroller sac icin
Vakum morarma yapmıyor. Çünkü aynı yerde çok uzun süre tutmuyor hareket ettiriyorsunuz. Hareket edebilmesi içinde vakumu kullanacağınız bölgeye yağ sürmeniz lazım. Benim tavsiyem yüz için doğal kantaron yağı ya da kuşburnu yağı. Bacaklar içinde selulit yağı...

Cildi süper sıkılaştırıyor. Kan dolaşımını hızlandırıp lifting yapıyor.

Ayrıca dermaroller i cildinize de kullanın ama ertesi gün güneş kremi sürün dışarı çıkarken hatta çıkmamak en iyisi

Vakum morarma yapmıyor. Çünkü aynı yerde çok uzun süre tutmuyor hareket ettiriyorsunuz. Hareket edebilmesi içinde vakumu kullanacağınız bölgeye yağ sürmeniz lazım. Benim tavsiyem yüz için doğal kantaron yağı ya da kuşburnu yağı. Bacaklar içinde selulit yağı...

Cildi süper sıkılaştırıyor. Kan dolaşımını hızlandırıp lifting yapıyor.

Ayrıca dermaroller i cildinize de kullanın ama ertesi gün güneş kremi sürün dışarı çıkarken hatta çıkmamak en iyisi
Evet gunes kremi sart aksamlari yapıyordum ama ertesi gun kremleniyordum.
Doktorum suan bu tarz urunler kullanma dedi.
Vakum etkisi oldugundan dedgniz canlandirmayi yapar bencede hatta hissiyati bile degisir. Ben evde kendim yaptim zeytin yagindan onu kullanarak yaparim.
Sıkılastirici almistim onu da kullanmadim daha sonra kullanacagim.
Selulit icin oneri yaginiz var mi?
Lekeler icinde kusburnu yagi kullanayim.
Iki yagi karıştırıp uygulayabilir miyiz acaba?
Birde siz doğum yaptınız mi ?
Korse sorayim dedim.

Vakum etkisi oldugundan dedgniz canlandirmayi yapar bencede hatta hissiyati bile degisir. Ben evde kendim yaptim zeytin yagindan onu kullanarak yaparim.
Korse sorayim dedim.
Lekeler için en güzel şey aslında günde bir bardak havuç suyu içmek ama ben ketojenik beslendiğim için içmiyorum.

Bu yüzden kuşburnu yağı da yoğun c vitamini içerdiği için kullanmak çok iyi oluyor ama ben ayrıca lekeler için havuç suyu sıkıp hemen slikon küçük çikolata kaplarına doldurup atıyorum buzluğa. Her gece bir tane çıkarıp çözülmesini bekliyorum ince bir peçeteyi parçalayıp yüzüme koyup fırça ile havuç suyunu sürüp kurumasını bekliyorum sonra yüzümü yıkayıp kuşburnu ya da kantaron yağı sürüp vakum yapıyorum.

Selulit yağı olarak özel bir markaya çokta gerek yok. Aktardan alabilirsiniz. Orada zaten asıl olay bakımın yağl ile akıcı hareket ederek. Cildin alt tabakasındaki kan akımını hızlandırmak.

Doğum yapmadım. Ancak ne olursa olsun haftada en az 3 gün pilates yapmak vücudu muhteşem hale getiriyor. Tavsiye ederim o yüzden pilatesi

Lekeler için en güzel şey aslında günde bir bardak havuç suyu içmek ama ben ketojenik beslendiğim için içmiyorum.

Bu yüzden kuşburnu yağı da yoğun c vitamini içerdiği için kullanmak çok iyi oluyor ama ben ayrıca lekeler için havuç suyu sıkıp hemen slikon küçük çikolata kaplarına doldurup atıyorum buzluğa. Her gece bir tane çıkarıp çözülmesini bekliyorum ince bir peçeteyi parçalayıp yüzüme koyup fırça ile havuç suyunu sürüp kurumasını bekliyorum sonra yüzümü yıkayıp kuşburnu ya da kantaron yağı sürüp vakum yapıyorum.

Selulit yağı olarak özel bir markaya çokta gerek yok. Aktardan alabilirsiniz. Orada zaten asıl olay bakımın yağl ile akıcı hareket ederek. Cildin alt tabakasındaki kan akımını hızlandırmak.

Doğum yapmadım. Ancak ne olursa olsun haftada en az 3 gün pilates yapmak vücudu muhteşem hale getiriyor. Tavsiye ederim o yüzden pilatesi
Tesekkur ederim bilgiler için ilerleyen surecte denemeye çalışacağım. Umarım bende memnun kalirim :KK37:

Tesekkur ederim bilgiler için ilerleyen surecte denemeye çalışacağım. Umarım bende memnun kalirim :KK37:
Düzenli kullanımda 1 haftada ben farkı gördüm. O yüzden elimden bırakamıyorum. Akşam 5 dk illa ki yağlanıp vakum yaparım. Malum gençlik ve güzellik emek istiyor

Düzenli kullanımda 1 haftada ben farkı gördüm. O yüzden elimden bırakamıyorum. Akşam 5 dk illa ki yağlanıp vakum yaparım. Malum gençlik ve güzellik emek istiyor
Genetik sanslilar haric ,evet. 😀
ne kadar korursan koru elbet gidiyorda gec gitse daha iyi tabii
Birde ne kadar yaparsan yap ise yaramayanlar var malesef.
Biz bakimimizi yapalim da bir kismi sans artik. 😊

Mihail Zoscenko Mihail Zoscenko engin bilgilerini paylasır mısın :KK68:
Köy yanarken taranan deli geldi nisam :)) konu sahibi 43 yaşına gelene kadar pek arayışlara girmediyse genetik olarak şanslı olma ihtimali yüksek, keşke ben de öyle olsaydım 🤓 öncelikle hep söylüyorum doğal ürünlere değil deney çalışmaları yapılmış ve etkinliği kanıtlanmış ürünlere inanırım, bilimsel yöntemlerin köpeğiyim :KK70: doğal ürün paraben vs bunların pazarlama stratejisi olduğunu düşünüyorum.

Yağlarla herkesin tecrübesi farklı kiminin cildi iyi anlaşıyor fayda da görüyor ama benimki anlaşmıyor maalesef, şimdiye kadar hiçbir yağın aman aman faydasını görmedim ki 10 sene önce argandan pirinç kepeğine nar çekirdeğine kuşburnuna hint yağına kadar hepsinden kullandım. Kuşburnu yağı şimdilerde popüler ama içindeki a vitamini öyle birkaç ayda sonuç alınacak düzeyde değil az miktarda, onun yerine kontrollü olarak aknelyse (a vitamini-retinoik asit) sürüyorum ben anti aging ürün olarak. Kuşburnu yağındaki c vitamini hele cilt için yok düzeyinde çünkü malum bu vitamin yağda değil suda çözünür, yağda çözünen formu ciltte pek işe yaramaz. Ama ince yapılı bir güzel yağdır nemlendiriciye karıştırıp veya doğrudan yüze sürülünce güzel yumuşatır cildine iyi gelen kullanabilir yine sadece içindeki a ve c vitamininden medet ummayın diye şeyettim.

Lekeler de öyle tek ürünle geçen bişey değil maalesef öncelikle mevcut lekelerimizle barışsak ve yenilerini önlemeye çalışsak iyi olur :)) kendi tecrübeme göre lekeye en iyi gelen şey c vitamini ve a vitamini ve güneş kremi. Tabi cilt bariyerini güçlendirme ve nemlendirmeyi hep yapmamız lazım.

Korse sorayim dedim.
selulıtın dereceleri var boyutuna gore tedavısı degısır
ya yağ doku parcalanacak ya da kolejen uretımı tetıklenecek
kafeın yag yakımını arttırır kafeınlı kremler tercıh etmelı nemlılıgı saglaanmalı boool masaj yapılmalı her sabah uyanır uyanmaz yukardan asagı at kılı fırca ıle fırcalanmalı

at kestanesı de cok kullanılır ama tek basına hıc bır urun etkı etmez dalga tedavılerı gıbı desteklerden yardım alman gerekır
aynı zamanda bol su-profosyonel spor da gerekır

Az ve öz ürün kullanmak bir de köklü bilindik markalardan şaşmamak lazım (avene cerave bioderma la roche vs, yine yerli markalardan cyrene-ama bu çok pahalı :KK43: ) kore markaları da çok iyi hatta benim çoğu ürünüm kore ama baya seçici olmak lazım onlarda çünkü üç aşama beş aşama diye bir sürü ürün iteliyorlar, onların pazarlama stratejisi en tehlikelisi bence :))

X