Saç Bakım Ürünleri Zeytinyagli sabun kullanan var mı?

Arkadaslar kasim 1 itibatiyle zeytin yagli sabun kullanmaya basladm ilk yikamada fenaydi basima agri yapti iki uc hafta kadar kece gibiydi simdilerde durum iyiye gidiyor memmunum pes etmicem bu arada sacim boyali 5 ay oldu en son boyatali gelismeleri yazarm

Arkadaslar kasim 1 itibatiyle zeytin yagli sabun kullanmaya basladm ilk yikamada fenaydi basima agri yapti iki uc hafta kadar kece gibiydi simdilerde durum iyiye gidiyor memmunum pes etmicem bu arada sacim boyali 5 ay oldu en son boyatali gelismeleri yazarm

Sabun basınızda agrı yapmaz
Kece gıbı olmasın dıye dustan cıkarken son durulama sutunuza elma sırkesı jatın demıstım
Sac kremıde kullanabılırsınız
Sacınız sabuna alısana kadar kece gıbı olur bunu sırke ve sac kremıyle sakinleştırebılırsınız

boyalı saçlara tavsiye edilmez sonra normale döner dökülmesini de azaltır yumuşatırda bende satıyorum saf zeytinyağlı

Ben kullandım kullanmak da istedim ancakhiç memnun kalmadım. Sabun=kuruluk=kepek

Arkadaslar mrb;
Zeytinyağlı sabun kullanıyorum iki gündür. .vücuduma çok iyi geldi ama sacim çok sert ağırlaştırıldı cokk..ama gür duruyor. Yumuşak değil. .argan yagi sürdum boyunca ama yine yumuşamadi. .zorlaniyorum.
Sizce normale döner mi?
Devam etmeli miyim?
ben orijinal ev yapımı olanından kullanıyorum. Bozcaada'dan aldım. Kullanma sebebim şampuanların saç derisini yeterince temizlememesi. Haftada 2 kere sabun+şampuan yaparsın(ben hergün banyo yaptığım için) diğer günler şampuanla yıka yine o ağırlık hissi maalesef o gün öyle gezcen :KK48:

X