Saç Bakım Ürünleri Zeytinyagli sabun kullanan var mı?

Sonbahar 35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2015
909
393
Arkadaslar mrb;
Zeytinyağlı sabun kullanıyorum iki gündür. .vücuduma çok iyi geldi ama sacim çok sert ağırlaştırıldı cokk..ama gür duruyor. Yumuşak değil. .argan yagi sürdum boyunca ama yine yumuşamadi. .zorlaniyorum.
Sizce normale döner mi?
Devam etmeli miyim?

Ben de sacima zeytinyagli sabun kullandim
Cok sertlestirdi kazık gibi oldu sonra biraktim, konuyu takip edeyim.

Zeytinyagli degil de zeytinyagi sabunu kullaniyorum,markasini su an hatirlayamadim ama migrostan almistim.

Sacimla ilgili sorunlarim var,sacima cesaret edemiyorum ama cildime iyi geldi benim de.

Sac dokulmesine iyi geldigini duymustum ama,dokulme icin mi kullandiniz siz,faydasini gordunuz mu?

Benim saçımok döküldüğü için kullandım bi ara zeytin yağlı sabun , dökülmeye çok faydası olmadı. Ama tam sonuç alabilmek için bi ay kadar kullanın bence. Bu arada ben yıllardır bıttım sabubu kullanıyorum, çok memnunum. Saçım aşırı kuru benim, yağlı sabunlar iyi geliyor her saça her sabun olmuyor.

Ben hic kullanmadim bilemicem defna sabunu daha iyi duye duyuyorum

Benim eşimin annesi yapıyor sabunu kendi zeytinlerinden bende kullanıyorum belki saf olup olmadığından fark eder ben sabun kullanmaya başlayalı başka şey kullanmıyorum kimyasallardan uzak duruyorum artık zamanla alışır Can'ım merak etme

Bunu en iyi N nscckts bilir de
Konunun yeride burası değil

Zeytinyağı dedin mi akla hemen onun adı gelir N nscckts nscckts nscckts
geldım kızlar :)

konu sahıbesı sacınız boyalımı oncelıkle onu sorayım
zeytınyaglı sabun boyalı sacı kece gıbı tıftık yapar
bunun ıcın nem maskesıne ıhtıyac duyar
boyalı degılse sampuandan zeytınyaglı sabuna ılk gecısınızse bı alısma surecı vardır
gür durdurur kabarık ama agır olur acık bırakmak ıstemez toplamak ıstersınız akmaz sac kalıp gıbı durur sanırım sıkayetınız bu
bu cok normal cunku saf yagdır sabun :) argan yagı falan surup daha da agırlastırmak yerıne bence sunu uygulayın

yıkandınız tam dustan cıkmak uzeresınız... eger durum cok vahımse gereklıyse sadece !!! sac uclarına mınıcık olmak uzere durulanan sac kremı uygulayın veya benım hep uyguladıgım bı yontem olan yarım kova ılık suya yarım cay bardagı elma sırkesı ekleyın ve sacınızı onla ıyıce durulayın

butun bu ıslemler sonrası sacınızın nemını havluyla hırpalamadan nazıkce alın suyunu havlu emsın sız ozellıkle ugrasmayın ve orta derecelı yanı ılık fon makınasıyla parmaklarınızı tarak gıbı kullanarak kurulayın eger bu ıslemde saclarınız yumusak gelmıyorsa cok az argan yagı surersınız

bı dedıklerımı uygulayın olmazsa yıne goruselım :)

Ben hic kullanmadim bilemicem defna sabunu daha iyi duye duyuyorum
defne sabunu daha ıyı degıldır aslında
ıhtıyaca gore sabun kullanılmalı
alerjık bı vucudunuz varsa sac derınızde yaralar varsa zeytınyagına alerjınız varsa defne yagını onerırız bız
defne yagı zeytınyagından daha zor cıkar buyuzden bıraz daha pahalıdır buda ınsanların gozunde daha ıyı sabundur ımajı cızıyor :)

Zeytinyagli sabundn sonra dayanamayıp sampuanla yikadm. .Bu seferde sönük. .

Gürlük gitti yani. .:KK43:
sampuanla yıkadıkca tekrar basa sarar onu soyleyeyım
eger sabuna alıstırmak ıstıyorsanız sampuan kullanmayacaksınız
yenıden sabuna basladıgınızda ılk gune donecek... sacınızın alısma surecını uzatıyorsunuz

X