Zeytinyağlılar Zeytinyağlılar ve Salatalar

En başarılı bulduğunuz Zeytinyağlı / Salata tarifi ;

• Ankete Katılan
    484

Nevreste

Hala umudum var
Yönetici
Editor
16 Ağustos 2010
290.142
596.075
42
- Yarışma kategorisi : Zeytinyağlılar ve Salatalar
- Malzemeler, yapılış aşamaları ve sunum şekli olarak her şey fotoğraflanıp sunulmalıdır.
- Malzemeler detaylı olarak listelenmelidir,
- Can alıcı püf noktaları çok net olarak verilmelidir,
- Birinciye süpriz bir hediye + kk Pro üyelik hediye edilecektir, Hali hazırda Pro üye ise sadece mutfak eşyası
- 5 adaydan az katılım olursa kategori iptal edilecektir
- Yarışmaya katılım şekli;

Bu kategoriye konu ismi : Ürün İsmi / Kullanıcı Adı şeklinde konu açılmalı yukarıdaki gibi anlatılmalıdır. Paylaşımı yaptığınızda konu editörün onayına düşecek eksiklik durumunda kullanıcıya bilgi verilecek ve eksiklik düzeltilene kadar konu aktif edilmeyecektir. Gerekirse başvuru red edilebilir.

Katılım başlama tarihi : 05 Nisan 2013
En son başvuru tarihi : 14 Nisan 2013 / 23:00 Pazar
Oylama başlama tarihi : 15 Nisan 2013
Oylama bitiş tarihi : 21 Nisan 2013 / 23:59 Pazar

Yemekteyiz, Soframız, Benim Mutfağım, Mutfakta Mutluyum

Konuya ekleme oldukça burayı güncelleyeceğim ...

Tüm katılanlara başarılar dileriz...

oooo süper :) en kısa sürede bütün yemek yarışmalarına katılacağım
sadece birazcık huzura ihtiyacım var, o huzur geldığı zaman
benden kurtulamayacaksınız
bütün hediyeleri ben alacağım, ben:KK53:

Haydi bakalım hayırlı ve uğurlu olsun der tüm maharetli elleri görelim derim:KK34::KK16:

sarma konusunda kendime çok güvenirim, epeydirde canım istiyo yapsammı acep:KK51:

aa abugün rüyamda yeşil yeşil asma yaprağı gördüm bumuymuş acep :26:

Cadımcım ben sen yorulma diye bu tarafa aldım bile bak:KK9:

Kesinlikle bu canım..Ayrıca Yeşil görmek Murattır.Murat isminde biriyle tanışacaksın :KK9:

Yap yap yapp..Nooluurr... :KK56:
"şey pardon isminiz murat mıydı acaba?:kk77:"

"şeyyy bakarmısınız adınız murat mı?:44:"

"bi dakka bişey sorabilrmiyimi adınız:KK67::KK67:"

:18::18::18::18::KK52::KK52::KK52::KK59::KK59:

Son düzenleme:
sarma konusunda kendime çok güvenirim, epeydirde canım istiyo yapsammı acep:KK51:

aa abugün rüyamda yeşil yeşil asma yaprağı gördüm bumuymuş acep :26:

Cadımcım ben sen yorulma diye bu tarafa aldım bile bak:KK9:

bende yorum yapılan yorum alıntıldım canım:KK9:

Tamam cadısı sen sarmaları yap bende enginardaki ustalğımı konuşturcam :)) umarım bu kez katılabilirim artıkm yaa:KK15:

Yeni kategorimiz hayırlı olsun,yarışmaya katılacak tüm arkadaşlarıma canı gönülden başarılar;
Çünkü bende katılacağım:KK34:

Yeni kategorimiz hayırlı olsun,yarışmaya katılacak tüm arkadaşlarıma canı gönülden başarılar;
Çünkü bende katılacağım:KK34:

Evet tatlım tabiiki katıl :) sen bizi en azından beni ezer geçersin valla :KK9: eline su dökülmez ama naapalım bir kere söz ağızdan çıktı yapcaz bişeyler :)))

Evet tatlım tabiiki katıl :) sen bizi en azından beni ezer geçersin valla :KK9: eline su dökülmez ama naapalım bir kere söz ağızdan çıktı yapcaz bişeyler :)))

Canım estağfrullah ezip geçmem,öyle düşünmee...:KK16:
Buradaki hamarat hatunlar hiç bi yerde yok vallahi,her kategoride ayrı bi hüner sergileniyor çok mutlu oluyorum...
Ben espri anlamında konuşuyorum ama mutfak konusundaki tecrübelerime dayanarakta tamamen özgüven patlaması yaşıyorum:KK52:
Senden gelecek sunumu büyükk bi merakla bekliyorum canım,şimdiden kolay gelsin;bereketli olsun inşallah:KK16:

katılacak herkese şimdiden başarılar, ben sadece oylamakla yetineceğim:KK1:

Canım estağfrullah ezip geçmem,öyle düşünmee...:KK16:
Buradaki hamarat hatunlar hiç bi yerde yok vallahi,her kategoride ayrı bi hüner sergileniyor çok mutlu oluyorum...
Ben espri anlamında konuşuyorum ama mutfak konusundaki tecrübelerime dayanarakta tamamen özgüven patlaması yaşıyorum:KK52:
Senden gelecek sunumu büyükk bi merakla bekliyorum canım,şimdiden kolay gelsin;bereketli olsun inşallah:KK16:

Evet tatlım cidden çok hamarat hatunlarımız :nazar::nazar: değmesin hiçbirine:114: umarım muvaffak olurum Elossa'm bu kez istiyorum bakalım :KK17:

Benimde bir tarifim var rahmetli dedem evet dedem çok güzel yapardı annemde harika yapar ama zaman bulamıcam sanırım hafta sonu çok işim var nitekim belki pazar günü olabilir. :26:

X