Ortopedi Zıpladıgımda kalçadan gelen kemik oynama sesi.

heimish

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2015
2.107
1.303
Zumba dersine gidiyorum.hafta 2-3.belkş daha öncede olmuştur ama çok dikkat etmemiştim.dersin sonuna doğru zıpladıgımda kalça ya da kuyruk sokumunda sanki bir kemik hopluyor gibi geliyor,yolculuklarda falan da koltukta çok oyüturdugumda kuyruk sökümü bölgem ağrır,acaba kırdım mı.kusura bakmayın kırılıp kırılmadıgını ya da bu rahatsızlığın hangi bölüme girdiğini ve bu başlığı nereye açmam gerektiğini de bilmiyorum :)

Kirmamissin
Birak kirmayi orayi incitsen.oturup kalkamazsin bile.
Ben kuyruk sokumu kemigimi incittigimde genel cerahiye gittim mr a soktular.
Bel fitigina baktilar
En son simid verdi doktor medikalde satilan 2 ay onun ustunde oturdm kendiliginden gecti.
Yani kirilma yada incilme olsa cok canin yanar

Kirmamissin
Bel fitigina baktilar
En son simid verdi doktor medikalde satilan 2 ay onun ustunde oturdm kendiliginden gecti.
Peki bu neden olabilir.bu arada çok geçmiş olsun,sizede

Kirmamissin
Bel fitigina baktilar
Bebebeğinizi doğurmanıza da çok az kalmış ,Allah sağlıklı Doğum versin inşAllah :)

Peki bu neden olabilir.bu arada çok geçmiş olsun,sizede

Sagol sizin durumu bilemiyorum bi genel ceraha gozukurseniz daha net yardimci olur.
Icini rahatlar varsa bi tedavisi en azindan o rahatsizligindan kurtulursun.
Benim hicbisey yokken birden bire baslayan bi agri olmustu.
SiIn gibi uzun sure oturunca bi agri oluyodu.
Birgun ayaga kalkmaya yeltendim kalkamadim yani ne bi dusme ne bi travma
Ansizin olustu oturup kalkmak eziyet olmustu.
Ayakta sabit dur bisey yok
Oturuncada rahattim ama o oturma kalkma yokmu allah dusman basina vermesin cok cektirdi

Sagol sizin durumu bilemiyorum bi genel ceraha gozukurseniz daha net yardimci olur.
Icini rahatlar varsa bi tedavisi en azindan o rahatsizligindan kurtulursun.
Benim hicbisey yokken birden bire baslayan bi agri olmustu.
SiIn gibi uzun sure oturunca bi agri oluyodu.
Birgun ayaga kalkmaya yeltendim kalkamadim yani ne bi dusme ne bi travma
Ansizin olustu oturup kalkmak eziyet olmustu.
Ayakta sabit dur bisey yok
Oturuncada rahattim ama o oturma kalkma yokmu allah dusman basina vermesin cok cektirdi
Şükür ki Kurtulmussun canım. Teşekkürler ilgilendiğin icin

Ben de uzanırken dönmeye yeltenince sağ kalça kemikten sanırım, bir acı hasıl oluyor ki şimşek çakıyor beynimde

Benim de zıplayınca değil de mesela yere uzanıp bacakları kaldırıp bisiklet cevirme hareketi yapılırya, onu yaptıgım zaman ya da ona benzer bir seyler yaptığımda, sağ bacağımı hareket ettirirken belimden tak tak ses geliyor.
Ve o dediğiniz bir tarafa yattığımda ağrıyı da yasıyorum. Arastırmak aklıma gelmedi daha önce hiç. Ne olabilir ki acaba ya

Benim de zıplayınca değil de mesela yere uzanıp bacakları kaldırıp bisiklet cevirme hareketi yapılırya, onu yaptıgım zaman ya da ona benzer bir seyler yaptığımda, sağ bacağımı hareket ettirirken belimden tak tak ses geliyor.
Ve o dediğiniz bir tarafa yattığımda ağrıyı da yasıyorum. Arastırmak aklıma gelmedi daha önce hiç. Ne olabilir ki acaba ya
Benim aslında bel değil popo gibi.:) bende şaşırdım sanki kırık ya da farklı bir parça varda o tikidiyor gibi.arastiramiyorumda yani farklı bir konu gibi.daha kötü olursa doktor giderim sanırım

X