Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası zmir Gaziemirde bakc aryorum

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

dryelda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
50
1
42
gaziemirde sabah 7:30 akşam 7:00 araları hafta içi bebek bakıcısı arıyorum.ilgilenenler olursa görüşmek isterim.bebeğim şuan 5 aylık. bir süre birlikte bakmayı düşünüyorum.yaklaşık 8 aylık olunca bırakmak zorundayım.referans istiyorum.tecrübeli ve küçük çocoğu olmayan birileri olursa sevinirim.evimde bakılmasını istiyorum.

Son düzenleme:
Ahh canım menemen trafından oslaydın benden ıyısını bulamzdın :)
allah kolaylıklar versın Şımıden ..

Canım msjındakı teıı kaldır ıstersen yasaK ÇÜnkÜ ılĞılenenler ıÇın ozeldeN paylaŞırsın

canım ya ben yeni üye oldum için yeni gördüm.bebeğinize en iyi şekilde bakacağıma inanıyorum eğer ilgilenirseniz . bana yazabilirsiniz .tecrubeliyim 3 çocuk annesiyim ve sevgi doluyum sevgiler.inşallah benimle çalışmak istersiniz karabağlarda oturuyorum sevgiler

merhaba bende bahsettiğinz yerde bebek bakıcılğı yapıyorum fakat benmkiler ikizler .eğer işimden ayrılmış yasda hiç başlamamış olsaydım benimle mutlaka çalışmak isterdnz. genç, evli ve çocuksuz bir bayanım en önemliside çocukgelilşimi mezunuyum ve pratiktendende tecrübeliyim.çocuklarla aram çok iyidr bana alışan bidaha ayrılmak istemiyo işte bu yüzden bnde işimden ayrılamıyorum:))) ama sizin bebeyinz içinde dielrim iyi bir yardımcı iyibir bakıcı ve eğitimli ama merhametli biri çıkar karşınıza bol şanss:)))

kaç yaşında olduğunuzu öğrenebilirmiyim..kendi çocuklarınız da varmış...yaklaşık 12 saat benim bebeğime bakabilecekmisiniz

merhaba ben şirinyer natonun orada oturuyorum eğer bırakabilme imkanınız olursa annemle beraber çocuğunuza bakabiliriz biz çok sevdiğimiz için bakmak istiyoruz kimileri iki kuruş para gelsin diye bakarlar para bizim için önemli deildir ne kadar verirseniz kabulümüzdür çok sevgi dolu bir ortamda bakılır oğlunuz bende bebek bakmak için açık öğretim ev idaresi bölümü ikinci sınıfı okumaktayım nolur kabul edin çok seviniriz kabul edeseniz daha öncede 5 aylıktan yaşına kadar bir bebişe baktık ablasıyla kreşe gitsin diye başta alışsın dediler kreşe verdiler çok sevirek bakıyorduk şimdi martta 3 yaşına girecek hala görmeyince bizi soruyor özledim gidelim diye bebek ve çocuk bakımını severek ve eğlenerek yaptığımız için bizimle beraber çocukta mutlu ve huzurlu oluyor ayrıca evimizde çok sıcak sürekli de güneş alıyor temiz ve sigara kullanmayan br aileyiz görüşmeyi çok isteriz lütfen olumlu olumsuz bir cevap yazarsanız çok sevinirim

merhaba melda hanım benim mailime forum aracılığıyla mesaj yollamışsınız bebek bakımı için size ulaşmaya çalıştım ama ben mesaj sayısını tamamlayamadıgım için özel mesaj atamıyorum forumdan elbette birbirimize uygun geldimiz taktirde ve bana maili atalı 4 gün oldu hala birini bulmadıysanız görüşmek isterim lojmana gelicektim ama eşinizin rütbesi ve ismi kapıda lazım bilmedigim için ve sizinde tel nonuz iletişimle ilgili herhangi bilginiz yok bu mesaj elinize geçerse görüşmek isterim saygılar

merhabalar yelda hanım.ben tecrübeli ve referansları olan bir bebek,çocuk bakıcısı ve eğitimcisiyim.meslek lisesi çocuk gelişimi mezunuyum.sigara kullanmıyorum.evliyim.2 oğlum var.12 ve 16 yaşlarında büyükler artık.hala bakıcı arıyorsanız görüşmek isterim XXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
Izmir karsıyaka- çiğli- evka2 taraflarında oturan yenı doğacak bebeğime bakıcı arıyorum .ilgilenenlerın mesaj atmasını rica ederim

Merhaba lar izmir gaziemirde oturan 40yas ve üstü sigara kullanmayan evimizde sabah 8.30 akşam 7 çalışabilecek 1 yaşındaki kızıma özenle bakacak günlük ev temizliği ve ütü yapabilecek birini arıyorum.maaş+sgk var.öneriniz ya da ilgilenen iz varsa yazın lütfen.

X