Zonguldak///67

Evet gankamda gelsin kızlar buluşmaya ne diyosa o olsun !!:mymeka: olmazsa ucarım burdan size haberiniz olsunşakkıdı

demi yhanı ganka bensız bulusmamı olarr laelaelaelaelae

sLm kızlar nerdesınız bakem şakkıdı

ii akşamlar kızlar Şeniz

merhaba arkadaşlar bende ereğlideyim.kepezde oturuyorum.buluşmak çok iyi fikir.hepinizi öpüyorum.

hadi kızlar daha hala tarih belirtmediniz bak ben yarın gece arabasıyla geliyorum ona göre bir tarih belirleyin çabuuuuuuuuuuuuuk!!!!!!!!:1hug:

kızlar nerelerdesiniz yaa hani buluşacaktık.

bir buluşmayı ayarlayamadınız yahu yarın düğün var işte ben geri dönüyorum aşk olsun size

merhaba kızlar.ya bi türlü yakalıyamıyorum sizi.buluşma olayı ne oldu???

Canım merhaba,geç gördüm kusura bakma.Ben aslında karabüklüyüm ama 7 senedir burda çalışıyorum.Burda bi kalan pişman bide giden.Bugünlerde burda havalar çok bozuk.Eminim hatırlarsın zonguldak ın meşhur yağmurlarını...sevgiyle kal

selam kardesim :1hug:senle görüşelim diyorum istersen mnsenimi eliften alabilirsin ,karabük merkezdemisiniz,görüşmek dileğiyle hemşoma.s.:1hug::enbuyukkk:

merhabalar bende zonguldaklıyım.çocukluğum gençliğimin ilk yıllarım orda geçti.ama artık yılda bir iki defa gidebiliyorum sadece.ama gönlüm her zaman zonguldakta :)kilimlide gelikte çoook özledim ya oraları :KK43:

selam cankız bende zonguldaklıyım fakat muğlada kalıyorum, sizinle görüşmek isterim sizde isterseniz.toprağım ,mnsenimi elif ten alabilirsiniz :sm_cool:görüşmek dileğiyle kardeşim hoşçakal:1hug:a.s.

slm arkadaşlar,
bende ereğlideyim. ama henüz kimseylede buluşamadık.
bu aşın sonundada aşılamam var. dualarınızı bekliyorum...

tunaydın mılletttttt Şeniz .......................

merhaba arkadaslar bende zonguldakda büyüdüm orda oturuyor ailem ama artık samsunlu oldum evlenince buralı olduk ama zonguldagın yeri bir baskadır bende sevgiler selamlar hemsehrilerime...

merhabalaaaar ben zonguldaklıyım kız enstitüsü sonra çelikel lisesi okuduğum okullar. şuan evli bir çocuk annesiyim. 1970 yılından beri istanbulda yaşıyorum.amca çocukları ordalar. sizleri tesadüfen gördüm çok heyecanlandım. yaşlarınıza baktım enyaşlınızda benim herhalde. aranıza katılmaktan dolayı çok mutluyum. hepinize sevgiler.

merhabalar herkese bende zonguldak alapli'danim suan almanyada yasiyorum.ne özledim oralari ahhhhh ahh gecen sene gittiydik ergliye oraya sahil kenari,cay bahceleri,isiklandirmalar muhtesem.bu sene istanbula gittik ama oraya gidemedik.yasadiginiz yerin kiymetini iyi bilin almanyada kasvetli bir ortamda yasiyoruz.sevgiyle kalin.

kizlar bende zonguldakliyim orda dogdum büyüdüm ama simdi almanyada yasiyorum ama hersene izine gelmeye calisiriz zonguldakli kizlar hadi banada yazinda arkadaslik edelim zaten pek arkadasim yok burada:sm_confused::sm_confused::sm_confused:

X