Zor dönemler

Babanızın öfkesi eşinize ve büyük ihtimalle siz eşinize tepki göstermediğiniz için size de tepkili. Eşinize ciddi bir tepki göstermiyorsunuz bence. Kaldırıyorum kalkmıyorum, diyorsunuz. Aileniz ile aranızdaki tüm çatışmaları okuduk ama eşiniz ile ilgili okuduğumuz tek şey, 9.30'da 10'da açıyor. Kaldırıyorum kalkmıyor. O büfe saat kaçta kapanıyor ki? Orası dönerci ama o dönerin asılması pişmesi... düzgün bir şekilde işletilse belki çok iyi kârı olacak. Elbette oraya yardımcı birisi gerekiyor, babanız bu konuda ne diyor? Bakın babanız sizin için açmış orayı. Eşinize karşı o kadar tepkisizsiniz ki çoğumuz buna tepki gösterdik. Ben başta dükkanın ne olduğunu bile anlamadım. Herhalde rent a car falan dedim. Siz eşim ezilmesin derken kendinizi ezmişsiniz.

Esinizde evliya sabrı varmıs mübarek..
Gururunz da mı yok anlayamadım onca seye ıyı dayanmıssınz bska iş yok sanki mantklı düsünün ayrılın

O kadar laf o kadar olay olduktan sonra eyvallahım olmaz. Yaklaşmam bile. Şimdi hiç bir şey olmamış gibi çalışmaya devam mı edeceksiniz. Çok çirkin tavırlara maruz kalmışsınız. Başta kahvaltıcı dükkanı diye anlayınca evet eşin sorumsuz gibi geldi ama döner dükkanı ve eşin de ekstrem yoruluyormuş bilemedim. Başka işlere baksanız mı acaba.

Ozel yada devlete girsen kart basıp girer kart basıp çikarsın .3 gun 5 dk gec kal verirler eline çıkışını .
Eski insanlar duzen istiyor bu konuda haklilar .
Gerisi size kslmis bırakin isinize gelmiyorsa

Bu kadar yüz göz olmaya gerek yok bence. Siz de memnun değilseniz başka bir is bakın kendinize. Hem onların verdiği işte çalışıp hem de sürekli didişmek çok saçma. Anlaşamıyorsanız başka bir işe girin olsun bitsin.

Huzur istiyorsanız mecburen başka işe bakması gerekiyor eşinizin ama şuanda öyle bir imkan yoksa çok zorda olsa mecburen iadre etmek gerekiyor Allah yardımcınız olsun dua edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…