Zümrüt yüzükler bu kadar ucuz mu

BlancKahkul

Allah var, Allah yâr..
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2014
3.195
4.103
Ben nisanda tek tas aldırmadım. Tam tur alyans aldım sadece. Şimdi tektaş değilde böyle renkli tasli tasarım bir yüzük almak istiyorum. V.nta pırlanta diye bir yere baktım. Yılbaşı indirimi falan da var. 1.2 karatlık zümrüt yuzukler 1.399 TL. Çokta güzel görünüyor beğendim de ama biraz ucuz geldi. Gerçi piyasayı da tam bilmiyorum ama. Sertifikalı yazıyor. Almak istiyorum ama bişey çıkmaz demi. Daha önce burdan alan oldu mu. Yada Zümrüt yüzükler mi ucuz oluyor. Çünkü benim alyansim 0.27 karat 3.200 e almıştık.

Artık öyle bi zaman da yaşıyoruz ki bi alıi veriş yapsak dolandırıldık mı diye düşünüyoruz bende senin gibiyim altın alacagım kendime bazen ucuz geliyor hemen aceba sahtemi diye kuşkuya düşüyorum artık sertifikalı sahte ürünler de oluyor o yüzden bilindik markalardan almak en iyisi

Artık öyle bi zaman da yaşıyoruz ki bi alıi veriş yapsak dolandırıldık mı diye düşünüyoruz bende senin gibiyim altın alacagım kendime bazen ucuz geliyor hemen aceba sahtemi diye kuşkuya düşüyorum artık sertifikalı sahte ürünler de oluyor o yüzden bilindik markalardan almak en iyisi
Haklısınız birşey almadan önce bin kez düşünmek lazım. Piyasayı tam bilmiyorum belki fiyatı normaldir dedim ama nişanlımla çok ucuz buldu. Yüzüklerde hem ucuz hem güzel :KK53:
Çok kararsizim

Karat taşın değeriyle alakalı bir parametre değil, bildiğimiz ağırlık birimidir. Zümrüt de elmasa göre ucuz bir taş olduğu için fiyat normaldir. Güvenle alabilirsiniz.

X