1 ay 9 günde 12 kilo verdim çok şükür....

yazarım. ben her zaman buralardayım. destekleyelim birbirimizi. benim şimdi daha çok ihtiyacım var. çünkü yavaşladı ya kilo vermem motivasyonum düşüveriyor artık. :43:

kilo vermeye taktim surekli ugrayacagim insallah benimde yazistigim diyet gunluklerinde bir yarisma var oraya da ugra istersen motivasyon amacli

2.5 ayda 18 kilo müthişşş yaa:KK9:

şuan durma var mı kilonuzda? bu arada boyunuzu merak ettim

merhaba arkadaşım. boyum 168 cm. kilom 80 de kalmıştı. takıldı gitmedi bir türlü sonra isveç diyeti yaptım 74,5 e kadar indim. şimdi normal devam ediyorum sporla birlikte kalori saymaya.

merhaba arkadaşım. boyum 168 cm. kilom 80 de kalmıştı. takıldı gitmedi bir türlü sonra isveç diyeti yaptım 74,5 e kadar indim. şimdi normal devam ediyorum sporla birlikte kalori saymaya.

Harikasın okudukça gaza geliyorum :KK9: şimdi oryantel müzik açıp kalçaları göbeği çalıştırmam lazım takipteyim

bende bugun kondısyon bısıkletımı kullandım 43 dk
senın bısıkletın hıc ses çıkarmıyormu
ben bısıkletı kullanırken bulunduğum odada ses oluyor yan odalardan duyulmuyor sadece
merak ettim sadece bende mı oluyor

bende bugun kondısyon bısıkletımı kullandım 43 dk
senın bısıkletın hıc ses çıkarmıyormu
ben bısıkletı kullanırken bulunduğum odada ses oluyor yan odalardan duyulmuyor sadece
merak ettim sadece bende mı oluyor

benimki pek ses çıkarmıyor uyuyan bebeğimin bile yanında rahatlıkla kullanabiliyorum. benimki kondisyon bisikleti değil ama eliptik bisiklet. altis mk 750 eliptik bisiklet. ses çıkarmıyor yni pek. nasıl gidiyor diyet?

9 hayat çayı nerde satılıyor acaba ve fiyatı ne kadar rica etsem yazabilir misniz

hazır paketlerinı satıyorlar ama ben ayrı ayrı aldım daha etkili dediler ve gerçekten de öyle hazır poşetlere göre daha etkil bence. normal aktarlardan alabilirsin hepsini. satıyorlar hepsinden zaten.başka sorun olursa cevaplarım arkadaşım. :KK3:

X