1 aydır dıyetteyım 12 kılo verdım

eşim 65 olmami istiyo. biraz balık etli olsun diye benim kemiklerim maşallah iri.
52 kiloyken 45 gibi dururdum .:KK70:
görümcem senin boyuna kadar ama 45 kilo.
ben kendim bildim bileli hep kiloluydum en son 17 yaşinda 52 kiloydum.18 yaşinda 60 19 yaşinda 72,,, sora 25 yaşinda evlendim 76 kiloydum. derken uçtuu:KK70:
Benim eşim 60 ol yeter dıo ama ben 60 istemiyorum en az 55 diorum :KK70:
Ben ufakken kıloluydum sonra 38 kılo verdım 49a dusdum sonra begenmedim kendımı yuzum çökmüştü 54 kiloya geldim kaldım ole evlendım 1 ay sonra hamile kaldm doğumdan sonra 60 dım az kılo almısdım kendımı yemege abur cubura gömdüm kızım sütten erken kesılıncede kiloya döndü hepsi 4 sene sonunda 110kıloydum çok korkunçtu inanamadım kendıme suan 85.300 ama gercekden suan okadar rahatmkı baya agırlık kalkdı ustumden

Merhaba Diyete başlayalı 30 gün oldu bugünden itibaren (07.27.2018:perşembe)
Öncelikle diyete başlama serüvenimi anlatmak isterim kısaca bir akşam aynaya bakarken kafama birşeyler dank etti eski güzelliğimı fızıgımı gençliğimi yitirdiğimı hissettim ben neyapıorum kendime gelmeliyim durmalıyım dedim o gün kendime ve aileme 1 söz verdim zayıflamak evet daha oncede zayıflama deneyimi yaşamış olmak beni dahada motive etti ve (06.27.2018)de diyete başladım.
Günlük 500 kalori alarak ve günlük 1saat kondisyon bısıkleti + mekik çekerek diyete devam ediyorum bu 30 günlük süreçte 12 kılo verdım arada spor yapmadığım günlerde oldu tabıkı
Diyet listem bazılarına zor gelebilir ama kendimi alısdırdım ve açlık cekmıorum listem kısaca şöyle
Sabah 10 gibi 2 bardak ılık su ama 1 tanesine elma sırkesi katıyorum sebebi metabolızmayı hızlandırması ve yağ erimesine katkı saglaması
Sonrasında 11 gibi fırında bulut yumurta yapıyorum fakat bunu kendime göre düzenledim içine sadece yumurta beyazı cok az peynır yeşil biber az soğan ve pul biber +karabiber ekleyerek yagsız tuzsuz sekılde fırınlayarak yedım sarısını tuketmedıgım için 2 yumurtanın beyazı ile hazırlıorum ve kalorisi oldukça düşük kendi hesabımla 90 100 kalori yapıyor ve doyuruor bazen yumurta haslıorum 1adet ufak kasede salata ve mutlaka yeşil çay içiyorum
Öğlen ise 1 porsiyon meyve çok acıkırsamkı acıkmıyorum 1 salatalık yıyorum
Akşam saat en geç 5 te akşam yemeği yıyorum
Akşam ise yogurtlu tavuk salata içerisine yine pul bıber tavuk az mıktarda ve salatalık + kıvırcık 2kasık yogurt eklıyıp yıyorum (gögüs kısmı ile)içine yag veya tuz eklemıyorum gayet doyurucu bazende yine yagsız tuzsuz sekılde domatesleri ufak dograyıp içinede az mıktar tavuk koyup (gögüs kısmı)piştikten sonra tüketiyorun
Yatmadan 1 saat oncede 3kasık yogurt yarım lımon ve 2 yemek kaşığı pul biberi karıstırıp yiyorum
Gerçekten metabolızmayı hızlandırıp yağ yakımını arttırıyor
Akşam yemeklerınden sonra yaptığım 1 saat bisiklet ve mekik sayesındede kılo vermem artıyor henuz yenı basladım ama haftada...

Bravo! Tebrik ederim canim. Ben de dilerim bu fiyeti uygulayip 10 kilo verebilirim.

Çok hızlı veriyorsunuz kiloyu bu zararlı değil mi?
Sporu çok yapıp ogunu az tuttuğum için ama sağlıklı demıorum kesinlikle ama kasdan çok kayıp yasadıgımı sanmıorummcunku çok belirgin sıkılasma var proteini bol alıorum onun sayesındede olabilir

Sporu çok yapıp ogunu az tuttuğum için ama sağlıklı demıorum kesinlikle ama kasdan çok kayıp yasadıgımı sanmıorummcunku çok belirgin sıkılasma var proteini bol alıorum onun sayesındede olabilir
Anladım. Emek veriyorsunuz gerçekten takdir ettim.maşallah. Eminim ki ideal kilonuza en yakın zamanda ulaşacaksınız inşallah :) Yine de dikkat edin aman Allah korusun başka sıkıntılar çıkmaması adına.

Anladım. Emek veriyorsunuz gerçekten takdir ettim.maşallah. Eminim ki ideal kilonuza en yakın zamanda ulaşacaksınız inşallah :) Yine de dikkat edin aman Allah korusun başka sıkıntılar çıkmaması adına.
Çok saol cnm dusuncen ıcın cheakup yaptırıcam bırde yag kas oranıma baktırıcam en kısa zamanda ınsallah

kızlar nasıl başarıyorsunuz kızlar :KK43: ben 56 kilo oldum 51 kiloydum, boyum 1,59 kılo vermem lazım, aslında kilom normal ama yine de şu kalın vücumdan sıkıldım, yapılı olduğum için balık etli duruyorum, bacaklarım kalın :KK43: herkes normalsin diyor ama adet dönemlerini de etkiliyor. bu sene çok strese girdim, iş konusunda heralde ondan kilo aldım, şimdi vermek istiyorum ama evdeyim, yemegı de sevıyorum :KK43: gercı bugun basladım, sabah yumurta, bıraz peynir, ve kahve oglen corba sebze yemegı :KK43: sımdı de corba yemegı dusunuyorum, sımdı kıs geldı ıyıce tıkıldık eve :KK43: spor ne yapsam acaba :KK43:

kızlar nasıl başarıyorsunuz kızlar :KK43: ben 56 kilo oldum 51 kiloydum, boyum 1,59 kılo vermem lazım, aslında kilom normal ama yine de şu kalın vücumdan sıkıldım, yapılı olduğum için balık etli duruyorum, bacaklarım kalın :KK43: herkes normalsin diyor ama adet dönemlerini de etkiliyor. bu sene çok strese girdim, iş konusunda heralde ondan kilo aldım, şimdi vermek istiyorum ama evdeyim, yemegı de sevıyorum :KK43: gercı bugun basladım, sabah yumurta, bıraz peynir, ve kahve oglen corba sebze yemegı :KK43: sımdı de corba yemegı dusunuyorum, sımdı kıs geldı ıyıce tıkıldık eve :KK43: spor ne yapsam acaba :KK43:
Ndymk Ndymk :olamaz:

Maşallah canım diyet zor ama kafada bitirdiysen tamamdır sakın pes etme yediğin yiyeceklerin seni daha sağlıklı hale getiediğini unutma tebrikler bende 64 ten 59.9 u gördüm hedef 55 ama yüzüm çok zayıflıyor ne yapacagım bilmiyorum:-)
Diyetinizde proteini artırın yüz çökmüyor o zaman ya da collogen desteği alın

X