1 ayda 8 kilo verdim

Ayrıca ben hıc bıtkı cayı kullanmadım.. ıkı uctur bu yesıl cayı goruyorum zayıflama ıle ılgılı yerlerde...
cok faydası var demekkı ya metabolızmayı hızlandırdıgı dogru demekkı.. gunde 3 fıncan ıcmeyı alıskanlk edebılcekmıyım bakalım deneyecegım...
15 gundur plates te yapıyorum sabahları..

Gecen cuma adet haftamdi diye tartilmadim bu cumayi cok merak ediyorum.SON 1 AYIM KALDIII :KK43:
nasil imreniyorum anlatamam haftada 3-5 kilo verenlere .Ya ben nerede yanlislik yapiyorum (cay ve seker haric :p )

canım aynı durumdayım ben de. hiç bi zaman haftada iki üç kilo verdiğimi görmedim... hatta 1 kilo bile veremiyorumlaelaelaelaelae hoş kendimi öyle cok da zorlayıp aman aman bi diyet yaptıgım da söylenemez de. ama bi an önce kilo vermem lazım benım de. içine girmem gereken bi gelinliğim olacak. azcık zorlasam mı kendımı acaba yemek falan yemesem mı:bbo: olmayacak yoksa böle yavsssyerimseniben

canım aynı durumdayım ben de. hiç bi zaman haftada iki üç kilo verdiğimi görmedim... hatta 1 kilo bile veremiyorumlaelaelaelaelae hoş kendimi öyle cok da zorlayıp aman aman bi diyet yaptıgım da söylenemez de. ama bi an önce kilo vermem lazım benım de. içine girmem gereken bi gelinliğim olacak. azcık zorlasam mı kendımı acaba yemek falan yemesem mı:bbo: olmayacak yoksa böle yavsssyerimseniben

canım sakın o yemek yememe olayını yapma ben yaptım acısı fena çıktı sağlıklı beslenmeyle verdiğim 8 kilo 1 ayda olduğu gibi geri geldi üstelik şimdi debeleniyom vercem die tııkk yokk :KK43:(((((((

selam kızlar bende sizdenim şuan 67 kilom hedefim bu yaz 59 u görebilmek
geçen yaz 60 dım sigarayı bıraktım yedim içtim 10 kilo aldım 70 oldum 2 ayda 3 kilo verdim fazla çabalamadan ama sanırım bir an önce ciddi bir şekilde bu kilolardan kurtulama gerekiyo birlikte başarırız inşallah
hepinize kolay gelsin

selam kızlar bende sizdenim şuan 67 kilom hedefim bu yaz 59 u görebilmek
geçen yaz 60 dım sigarayı bıraktım yedim içtim 10 kilo aldım 70 oldum 2 ayda 3 kilo verdim fazla çabalamadan ama sanırım bir an önce ciddi bir şekilde bu kilolardan kurtulama gerekiyo birlikte başarırız inşallah
hepinize kolay gelsin

bende 71 le basladim neredeyse simdi 66.900 3 ayda ancak bu kadar verebildim.itiraf etmek gerekirse cokda skmadim kendimi :) arada odul veriyom kendime diye yedim durdum bazan 2 hafta surdu :KK70: oyle yada boyle verdim sonucta spor yaptim haftada en az 3 gun.kilo cok vermis olmasam bile kendimi cok saglikli dinc hissediyorum.gorenler cok zayiflamissin diyebiliyor(en iyi odulde aslinda bu).bugun esim gittikce kuculuyon dedi cok hosuma gitti .Allah hepimize yardim etsin.istedikten sonra oluyor spor gercekten cok onemliymis.emek harcamadan yorulmadan olmuyormus 3 ayda bunu cok iyi anladim.buyuk gunume 3 gun kaldi umarim en az bir kilo gitmistir:eek:

valla kızlar 3-4 kiloda gitse vücudumda bayağı bir sıkılaşma toparlanma var hatlarım daha düzgün kendime güvenim arttı. birkaç aydır kıyafet almak bile istemiyordum biraz kilo vereyim öyle alayım diyordum şimdi verdiğim kiloların ödüllerini almak istiyorum artık. daha vereceğim 6-7 kilom var ama umarım başarırım

Bu cuma tartilmadim.Dun ve bugun iki gunluk pirinc lapasi diyeti yapayim dedim,Cok yavas gidiyor kilo vermem belki yarari olur diye.Yarin sabah tartilip sonucu gorucem, bakalim 2 kilo verebilecekmiyim (hic sanmiyorum ama az da olsa veririm diye dusunuyorum).Yalniz kafam karisik biraz gecen gunlerde tartildigimda 66.900 dum pirinc lapasi diyetine baslamadan sabah ac karnina tartilayim dedim 67.500 ciktim :KK43: bende bazan oluyor kilo almis gorunuyorum .Acaba gercekten kilo almismiyim yoksa fazla mi ciktim bilemiyorum.Yani hangisini baz alsam emin degilim.

kızlar ben de şu yoğun dönemim bi geçsin tekrar başlıcam inş.. spor yapmayı da özledimm hayret!!!

selam arkadaşlar bende bu hafta kilo vermeye karar verdim pazartesiden itibaren ama ben öyle diyet listeleri uygulayamıyorum ben genelde iki öğün yemek yiyorum sabah ve akşam beş gibi............. ekmeği bir dilim yiyorum herşeyden az az yiyorum yemeklerimle beraber soda limon içiyorum yağ yaksın diye.. akşam 18 den sonra mutfağa küsüyorum sadece su ve bitki çayları içiyorum birde ip atlıyorum hergün 15 dakika yarım saatte yürüyorum ama bunun haricinde kendimi yemek konusunda fazla sıktığım söylenemez pazartesi tartılıcağım ama hiç vermedim gibi geliyo:KK43:(

benim annem de her akşam yatmadan önce koca bir bardağa 1 tane limon 1 tane greyfurt sıkıyor üzerine 1 şişe soda döküyo ve müthiş bi içicek oluyo. zaten soda faydalı bi içicek ben normalde içemiorum tadını sevmiorum ama bu karışım süper lezzetli oluyo.tavsiye ederimm

iki gunluk pirinc lapasi diyeti sonucu :) ikiyuz gram .yani 67.300 ciktim demekki 66.99 den sonra almisim kilo ya 2 kiloya yakin veriyor millet.anormal moralim bozuldu.yarin 3 tabak manti yiyicem inadina iste :KK43: aglamak istiyorum

iki gunluk pirinc lapasi diyeti sonucu :) ikiyuz gram .yani 67.300 ciktim demekki 66.99 den sonra almisim kilo ya 2 kiloya yakin veriyor millet.anormal moralim bozuldu.yarin 3 tabak manti yiyicem inadina iste :KK43: aglamak istiyorum

cnm sen 2 günde almadın ki o kilonu hemen 2 güne verip kurtulasn pes etme hemen moalini bozma. ! porsiyon mevsim meyvesi benim moralimi hep düzeltir sen de dene bence sora tam gaz devam edersin diyetine ama öle şok kilo verdiren diyetlere diil

yedinci kiloyu werdiğimi gördüm ya artık ölsemde gam yemem.müthiş bişey ya,demek ki insan isteyince verebiliyormuş.hıh kiloda neymiş diyesi geliyor insanın....laelaelaelaelae ama daha hiç dondurma yemedim:1no2: hiçte canım istemiyor zaten...:sm_cool:naniknanik

kızlar bir hafta sonunda 1.5 kilo daha gitmiş başlangıç kilom 70 di 4,5 kilo vermişim buna şükür şünkü diyet ve spor yapmadan kilo veriyorum şaşılacak şey sositososito
sanirım sebebi yorgunluk, yaz sıcakları ve birazda iştahım azaldı

kızlar bir hafta sonunda 1.5 kilo daha gitmiş başlangıç kilom 70 di 4,5 kilo vermişim buna şükür şünkü diyet ve spor yapmadan kilo veriyorum şaşılacak şey sositososito
sanirım sebebi yorgunluk, yaz sıcakları ve birazda iştahım azaldı

ohh yaa ne güzel darısı başımaa delikafadulden delikafadulden

kilo werince kollarımın yumuşadığını ve sarkacağından korktuğum için dün 1.5 kglık kum torbalarından aldım 2 gündür el ve ayak bileklerime bağlayıp hareket yapıyorum çok iyi geliyor daha şimdiden toparlandığımı hisediyorum.umarım bu gidişle kas yapmam.......

X