1 ayda 8 kilo verdim

cnm maydanoz ve yeşillik hem çok sağlıklı hemde kalorisiz olduğu için tercih ediyorum ben. Maydanozunda özellikle sapları çok faydalı.idrarın atılmasını sağlıyor. Roka mesela karındaki suyun atılmasına faydalı.ve semizotunun salatası da hem çok faydalı hem de çok lezzetli..

bende semizotunu cok seviyorum ama maydonoz kokusuna tahammülüm yok bakalım artık 4kilo daha versem süper olcak hihoyyyt

bir haftada 6 kilo verdim:teytey: ama sitresten senağlama bundan şikayetçi olduğum söylenemez gerçisositososito şu günlerde kilo vermem çok yavaşladı ama.. ehh birden o kadar kilo verince vücut dengelemeye çalışıyo:p

ben şimdiye kadar ne stresten ne de üzüntüden kilo vermedim.Gerçi Allah güldürsün hep kiloyu gene verririmkendimce.Canım vücudunu şaşırtıcak şeyler yap.Msl farkl bi diyet programı uygulaa:icecream:

bende semizotunu cok seviyorum ama maydonoz kokusuna tahammülüm yok bakalım artık 4kilo daha versem süper olcak hihoyyyt

cnm maydanoz yiyemeyen çok arkadaşım var.Sende farklı yeşillikle tüketmeye çalışrısın olmaz mıkaydirigubbakcemile2

Gecen cuma adet haftamdi diye tartilmadim bu cumayi cok merak ediyorum.SON 1 AYIM KALDIII :KK43:
nasil imreniyorum anlatamam haftada 3-5 kilo verenlere .Ya ben nerede yanlislik yapiyorum (cay ve seker haric :p )

benimde 20kg fazlam var 70 kiloyum ve bu kiloyu 2 senede aldım. üniversitedeyken stresden ne yesem kilo almıyordum ama okul bitti maaşa geçtim ve aman allahım şiştim şiştim. şimdi aynaya bakasım gelmiyor. bu sayfayı okuyunca iyice gaza geldim sayenizde. bakalım bugün başlıyorum diyete ZUZUM yanına arkadaş arıyordun beraber zayıflayalım ne dersin :KK70: kaydirigubbakcemile2

Bende diyetisyene başladım haftada 1 kilo veriyorum..Bol su içeceksiniz, ara öğünleri kesinlikle atlamayın acıktıkça leblebi yiyin (beyaz-sarı)

bende bugün tartıldım 25 günde 4 kilo verdim daha sonradan bu topiğe giremem die şimdiden yazıom terleme eşofmanı giyip 1 veya 1 buçuk saat stepperla çalışıyorum sucuk gibi oluyurum. 3 gündür mateli çay yapıyorum 5 i 1 yerde yani. basenim acaip şekillendi.kepek ekmeği dışında yemiytorum ve bol su içiyorum yemeklerde dee az az.şimdide sandoloz sakızı ve sirkeli su denicem çoğu kişi sonıuç almış bi bakın derim kolay gelsin kızlar şimdideeen

ya şu bi haftada 1 kilodan fazla verenler nasıl yapıyo bunu ya... nasıl oluyor ben veremıyom yaaaa Çok üzgünüm çoook

Son düzenleme:
Gecen cuma adet haftamdi diye tartilmadim bu cumayi cok merak ediyorum.SON 1 AYIM KALDIII :KK43:
nasil imreniyorum anlatamam haftada 3-5 kilo verenlere .Ya ben nerede yanlislik yapiyorum (cay ve seker haric :p )

cnm inş güzel sonuçlar alırsın.:Saruboceq: Yarın önemli igün desenehihoyyyt Sonuçlarını bizimle paylaşırsan çok mutlu oluruz.

benimde 20kg fazlam var 70 kiloyum ve bu kiloyu 2 senede aldım. üniversitedeyken stresden ne yesem kilo almıyordum ama okul bitti maaşa geçtim ve aman allahım şiştim şiştim. şimdi aynaya bakasım gelmiyor. bu sayfayı okuyunca iyice gaza geldim sayenizde. bakalım bugün başlıyorum diyete ZUZUM yanına arkadaş arıyordun beraber zayıflayalım ne dersin :KK70: kaydirigubbakcemile2

Cnm ben de yiyip yiyip stre,üzüntü veya heyecandan kilo almayanlara hayretle bakıyorum doğrusu. Ben 1 hafta ekmeği fazla yiyeyim ya da cips falan götüreyim karnım da hemen belli oluyor. Ben de senin tam tersine ünv ye başladığım ilk yıl 15 kilo aldımsenağlama
Diyetin de hayırlı olsun cnm.:1hug:

bende bugün tartıldım 25 günde 4 kilo verdim daha sonradan bu topiğe giremem die şimdiden yazıom terleme eşofmanı giyip 1 veya 1 buçuk saat stepperla çalışıyorum sucuk gibi oluyurum. 3 gündür mateli çay yapıyorum 5 i 1 yerde yani. basenim acaip şekillendi.kepek ekmeği dışında yemiytorum ve bol su içiyorum yemeklerde dee az az.şimdide sandoloz sakızı ve sirkeli su denicem çoğu kişi sonıuç almış bi bakın derim kolay gelsin kızlar şimdideeen

cmn ben de sandaloz kullandım ve kilo vermem de etkisi olup olmadığını bilmiyorum çünkü o kadar çok şey yaptım ki kilo vermek için bayaa çabaladım:) inş sende de işe yarar ve bu azmin hiç tükenmez.

2 hafta ara vermistim tartilmaya gecenn cuma adet haftamdi diye.ondan oncede 67.100 le 67.600 arasindaydim.bu hafta ise 66.900 ciktim .yani simdi 200 gram anca vermisim.en azindan veriyorum diye teselli oluyorum ama cok az ya :KK43: spora devam ediyorum yemekleri kacirsamda.66.900 ciktim ama esim bana birseyin kalmamis cok ince gorunuyorsun diyor(artik teselli icin mi bilmem )benim aynada gordugum de vucudum baya sekle girdi.38 beden pantolonu rahat giyiyorum(gerci benim kilolar ustte toplandigi icin cokda harika birsey degil)1 ay once kapatamiyordum dugmesini.Tartiya cokda itibar etmesem mi acaba ...

2 hafta ara vermistim tartilmaya gecenn cuma adet haftamdi diye.ondan oncede 67.100 le 67.600 arasindaydim.bu hafta ise 66.900 ciktim .yani simdi 200 gram anca vermisim.en azindan veriyorum diye teselli oluyorum ama cok az ya :KK43: spora devam ediyorum yemekleri kacirsamda.66.900 ciktim ama esim bana birseyin kalmamis cok ince gorunuyorsun diyor(artik teselli icin mi bilmem )benim aynada gordugum de vucudum baya sekle girdi.38 beden pantolonu rahat giyiyorum(gerci benim kilolar ustte toplandigi icin cokda harika birsey degil)1 ay once kapatamiyordum dugmesini.Tartiya cokda itibar etmesem mi acaba ...

demekki vücudun sıkılaşmaya başlamış bende ünivrstede spora gıtmştm 1 ay 1kılo bıle verememştim gören ne kadar zayıfladın sen diyordu.kızıp bırakmıştım ozaman keşke bırakmasaymışım:çok üzgünüm:

öff ya yaz geldi kilo derdi başladı. bende 1,68 boyundayım be 60 kiloyum.bir türlü zayıflayamıyorum..

bende diyete elma kromla başladım ilk başlarda 2 kiloyu verdim.20 günden sonra bıraktım kullanmayı.diyetisyene gidip diyet listesi düzenledik birlikte.ve şuan yaklaşık 5-6 kilo wermiş durmdayım.çok mutluyum çünkü hiç tartının o ibresinin gerileyeceğini düşünmüyordum. ama gerileyince çok sewindim:sm_cool:.tabi bunda sewgiliminde büyük payı war.herkese bol ve sağlıklı kilo wermeler:1hug:

Tebrık ederım cok guzel bır yontemle vermıssın.. vereliniortak
Bende yaklasık 1,5 ay once bır dıyete baslamıstım.. cok guzel azım etmıstım.. 5 hafta uyguladım 5 kılo verdım..
Porsıyonlarımı kuculttum ama sutumu peynırımı lıght fılan yemedım hatta bol bol yedım... öğlen ogunlerım en doyurucuydu.. sporda yapamadım.. ekmek cok azalttım abur cubur kalkınca cok farkedıyor zaten ama gel gelelım kı 5.haftadan sonra ufak tefek tavızlerle kartopu gıbı buyudu bı anda kendımı dıyetın dısında buldum..
o gun bugun toparlanamadım 1,5 ay gectı.. eger kendımı hıc salmasaydım sımdı vermem gereken 10 kg tamamlamıstım belkı fazlası bıle gıtmıstı..
ama sımdı 5 ı gıttı gerı kalan 5 ıyle pişman pişman oturuyorum.. :mymeka:
Bugun temız basladım gune.. hafıfce bıtırdım erken saatte... devamı gelseee... azım edınce tam edıyorum ama bazende motıve olmakta sorun yasıyorum..
benneyaptımki

X