1 ayda 8 kilo verdim

:)bu yaza kadar iyileşrsem ben de öyle olcm inşallah artık kesin kararlıyım...

dün ve prş günü nefsime hakip olamayıp bi sürü yüsek kalorili yiyecek götürdüm. Sonra çok mutsuz oldum tabi.Bide bi kere başladın mı kendini alamıyoruz o leziz şeylerden. Ben de ayın 23 üne kadar bana yasak olan kalorili yiyecekleri yemiyeceğime dair yemin ettim.Yeminim de bozmam inş. ;2 hafta sonra tekrar tartılcam 2 kilo daha gitsin istiyorum....

dün ve prş günü nefsime hakip olamayıp bi sürü yüsek kalorili yiyecek götürdüm. Sonra çok mutsuz oldum tabi.Bide bi kere başladın mı kendini alamıyoruz o leziz şeylerden. Ben de ayın 23 üne kadar bana yasak olan kalorili yiyecekleri yemiyeceğime dair yemin ettim.Yeminim de bozmam inş. ;2 hafta sonra tekrar tartılcam 2 kilo daha gitsin istiyorum....

daha sonrasinda telafi edersen onemli degil arada kacamak kim yapmiyor ki ...ben cuma gunku tarti hezimetinden sonraki moral bozuklugum devam ediyor dun ve bugun dikkat ettim yediklerime bi dahaki cumaya insallah vermis olurm bende Allah emeklerimizi bosa cikarmasin :) iki ayim kaldi en az 8 kilo vermem lazim yaa yardiminiza ihtiyacim var

daha sonrasinda telafi edersen onemli degil arada kacamak kim yapmiyor ki ...ben cuma gunku tarti hezimetinden sonraki moral bozuklugum devam ediyor dun ve bugun dikkat ettim yediklerime bi dahaki cumaya insallah vermis olurm bende Allah emeklerimizi bosa cikarmasin :) iki ayim kaldi en az 8 kilo vermem lazim yaa yardiminiza ihtiyacim var

Amin cnm inş verirsin.Ben 5 hafta da 9 kilo verdim sen 8 hafta da 10 bile verirsin belki.Bende 59 olucam temmuza kadar karar verdim

Amin cnm inş verirsin.Ben 5 hafta da 9 kilo verdim sen 8 hafta da 10 bile verirsin belki.Bende 59 olucam temmuza kadar karar verdim

insallah canim :Saruboceq: hemen hemen ayni kilodayiz hedefimizde yakin.Ben de ellileri gormek istiyorummmmm.Birbirimze dayanip veririrz inaniyorum.
Ben yurt disindayim etrafimda bana destek olan beraber diyet yapacagim kimsede olmadigi icin baya yalniz hissediyorrdum kendimi burayi buldugum icin cok seviniyorum.

arkadslar ek bı urun kullanıyormuusn dıyet yaparken yoksa tamamen kendı ıradenızlemı zayyıflıyorsunuzz. ben bır cok urun kullanndım ama pek faydasını gormedım

teşekkür ederim cnm. Kısa bi özet geçeyim cnm. SAbah 9 da dersim var ama ben halen buralardayım:1no2: Öncelikle şunu belirtmek isterim kesinlikle hap veya macun türü şeyler kullanmadım. Yazın lahana hapı almıştım 65 lira bayarak çok az yemek yiyordum ama şimdiki gibi kilo verememiştim. + kilo kaybım olmuştu ama o kadaraz yememe çok azz bi kilo gitti. BEn hayatımdan abur cuburu ve hamur işlerini çıkardım şu anda 5.haftamdayım ve sdc 2 kere kaçamak yaptım. VE tabiki spor... bide yeşillik yemeye çalışıyorum.Şimdilik bu kadar.Aklınıza gelen bi soru olursa yarın akşam buradayım görüşürüzsositososito

Her zaman ßu uyguLamadan yanayım, TeßrikLer. !! :nazar:

insallah canim :Saruboceq: hemen hemen ayni kilodayiz hedefimizde yakin.Ben de ellileri gormek istiyorummmmm.Birbirimze dayanip veririrz inaniyorum.
Ben yurt disindayim etrafimda bana destek olan beraber diyet yapacagim kimsede olmadigi icin baya yalniz hissediyorrdum kendimi burayi buldugum icin cok seviniyorum.

İnş beraber görürüz canım 50 li rakamları. Ben kararlıyım bu sefer başarıcam.Burda birbirimize destek olur sporumuzu ve yediklerimizi:teselli: paylaşalım

arkadslar ek bı urun kullanıyormuusn dıyet yaparken yoksa tamamen kendı ıradenızlemı zayyıflıyorsunuzz. ben bır cok urun kullanndım ama pek faydasını gormedım

Ek olarak sadece Sandalzo sakızı kullanıyorum canım.Oda gerçekten ucuz bi ürün.Ben onu benimsedim iyice. Elmalı sirkemide içiyorum.Sporla beraber kilolara elvedaaamirmirmirmir

Diyete 2 mart pzt günü başladım.

2 mart pzt Başlangıç kilom: 76.00
26 mart prş : 69.00
9 mart prş : 67.200
22 nisan çrş : ? ınş o zman da bi 65 kiloyu görürüm. Sizlerle paylacışam inş. Tam gaz devam 2 gündür.Dün sıfırdan başladım...

yaa veveya ve ecnailgree bni de alın aranıza...bu hstalık delrtck bnii..bn de görmk istyrm o sayılarıı yrn bşlyrm bn de size yazarm

yaa veveya ve ecnailgree bni de alın aranıza...bu hstalık delrtck bnii..bn de görmk istyrm o sayılarıı yrn bşlyrm bn de size yazarm

gtel cnm tabi.Herzaman:1hug: o zaman kızlar her perşembe veya size uyan bi gün kilolarımızı buraya yazalım ama 2 haftada bir.Her hafta benim imkanım olmuyo tartılmaya.Neler yedik ne yaptık ne kadar kilo gitmiş paylaşalım BEn şu anda 67 kiloyum ve 22nisan çrş tartılıp size tekradan yazıcam.Birbirimizi de motive etmiş oluruz bu şekilde:içelim:

ben de bugün tartıldım 73 kiloyum..ben her perşembe yazarım kısmetse..

tamam cnm. beraber kurtulcaz bu gereksiz yükten inş. Şimdi ben kendimiçok hafif hisdeiyorum biraz daha versem kuşolup uçucam:)

3ayda altı kılo verdım ilkay kılo verememiştim.ama sımdı dıkkat etmedıgımiçin gerı aldım kıloalrı :KK43:

tabi bide kilo verdikten sonra o kiloyu muhafaza etmek lazım. Diyeti bıraksak bile haftada belli zamanlar spor yapmalıyız.

off ya maşaallah sizlere..ben de bir hafta da 2 kilo vermiştim ama hafta sonu yaptığım gezide herşeyi boşverdiğim için 1 kilo almışım bile geri..sizler yine iyisiniz ben taaaaamm 79 kiloyum yani vermem gereken en az bi 20 kilo var bakalım hayırlısı artık inşaallah hepimiz sağlıklı bişekilde istediğimiz kiloya ulaşırız..bi de sizlere bişey sorcam diyette meyveyi sınırsız mı tüketiyorsunuz??bi de şu elma sirkeli suyun tarifini bilen varsa yazabilir mi lütfen...sağlıcakla kalın...

X