Saç Uzatma Yöntemleri 1 Haftada saçı 2-3 cm uzatan formülleri paylaşalım

saclar at kuyrugu gibisinden kapiya sikistirilabilicek uzunluktaysa kapi kapanir ve 4-5 adim atilir..eger atilabiliniyosa 6-7 adim atmakta da fayda var..

haa olmadi saclar kisa toplanmicak durumdaysa bir adet kardes erkek farketmez ama kiz olani makbuldur delicesine kizdirilir ve caktirmadan saclar eline verilir.ben bu sekilde saclarimi tam 1 ayda 20 cm uzattim :lepi:

valla en iyisi ceke ceke uzatmak masrafsiz zahmetsiz mis gibi kaydirigubbakcemile

faydasini gorunce bana dua ediceksiniz biliyorum..

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

saclar at kuyrugu gibisinden kapiya sikistirilabilicek uzunluktaysa kapi kapanir ve 4-5 adim atilir..eger atilabiliniyosa 6-7 adim atmakta da fayda var..

haa olmadi saclar kisa toplanmicak durumdaysa bir adet kardes erkek farketmez ama kiz olani makbuldur delicesine kizdirilir ve caktirmadan saclar eline verilir.ben bu sekilde saclarimi tam 1 ayda 20 cm uzattim :lepi:

valla en iyisi ceke ceke uzatmak masrafsiz zahmetsiz mis gibi kaydirigubbakcemile

faydasini gorunce bana dua ediceksiniz biliyorum..

birde ben ekleme yapayım ..mahallede kadınlarla bir güzel kavga çıkarılır iyi bi yoluşulur kalan saçlar(varsa) 20 cm neki fazla bile uzar kaydirigubbakcemile3

hatta cesareti olan varsa aynı yöntem istenmeyen tüylerden kurtulmak amacıyla da kullanılabilir:roflol:
cansugül'cüm darılma nolur, ama tutamıyorum kendimi:1rolleyes:

mahalle karilarininkini bizim yolup cit cit yaptirmamiz lazim da. ama ne bit mit sinir oldum.

bi daha aksam aksam enerji icecegi icmicem anlasildi tamam :KK43:

saol cnm, ben bu gece atkuyruğu yapıp tavana ascam kendimi, yarasa gibi uyicam ööle:icecream:

nedense bende umutsuzum..iki güne bi saçım çiğ balık gbi kokuyor(turptan dolayı) yok pirinç suyu yok şu ot bu ot..saçlarıma şekil bile vermiorum aman küsmesinler kırılmasınlar hızlı uzasınlar die ööle geziorum..ama bi türlü uzamıyolar off ofmafoldumben

nedense bende umutsuzum..iki güne bi saçım çiğ balık gbi kokuyor(turptan dolayı) yok pirinç suyu yok şu ot bu ot..saçlarıma şekil bile vermiorum aman küsmesinler kırılmasınlar hızlı uzasınlar die ööle geziorum..ama bi türlü uzamıyolar off ofmafoldumben

Turptan sonra sacini yikamiyomusun sen =))) Niye kokuyoki anlayamadim benneyaptımki

arkadaşlar benim de bir yöntemim var.tresan ısırgan otlu şampuanın içine bemix,bepanthen,evigen,çam terebentin,badem yağı ve bal koydum.saçlarımı bu şampuanla yıkıyorum.mükemmel besliyor ve de uzatıyor.bilginizehihoyyyt

Canım ne kadar uzadı ayda/haftada?

turp suyu ve yumurta sarısı annem denemişti 1 ayda 1 cm uzayan saçı 3 cm uzdı bilginize...

o naSıl yapılıyo tam olarak zahmet olmassa acıklayabilir misin canım benimde acil uzatmam lazım ensemde cünki saclarım sırnaşık şeysırnaşık şey

selam kızlar ben de sizler gibi kafama her bulduğumu sürenlerdenim bazen etkili olanları da oldu bazen sadece paramın gittiğiyle kaldım.Ama çareyi yumurtada buldum.Her sabah hiç sektirmeden kahvaltıda yıumurta yerseniz hem saçlarınız gürleşir hem de aaip çabuk uzar bir tel bile kırılmadan.Şimdi her şeye ara verdim;turp,ampüller,yağlar,ısırgan ... hepsi boş yumurtayı kesinlikle deneyin ( ama yemeyi ) :)

ah bi yiyebilsem, üsütüne kaşar rendeleyip tavada kırdığım yumurtanın beyazını yiyebiliorum zorla da olsa, ama asıl lazım olan kısım sarısı. sarısında biotin var, saç,cilt,tırnak için gerekli olan vitamin bu,ben de dışarıdan takviye yapmaya çalışıorum ama diğer aminoasitleri tabletle alamıorum. inş. bi gün yemeye başlıcam ben de:KK43:(

X