Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Neşemeşe baya çok soylemiyim ama cezamı veririm kendime :eek:klava: Bu arada mezun olmama 2 kılo kaldı benimde uzun bi donemdir burdayım inş kısa surede 2 kılomuda veririm. Sizi seviyorum 1.takım :))

Kızlar günaydın hayalet takımmıyız biz neden kimse gün içinde neler yediğini yazmıyor?

Ben başlıyoum; Dün akşam kepek ekmeğine tost yaptım yağsız uno ekmek kullandım.
sonra 1,5 saat kadar sonra elma yedim.

Sabah kalktım; elma sirkesi içtim. sonra 1 dilim kepek ekmeği ve domates yedim. şimdi iş yerindeyim tatlandırıcı attım çayıma çay içiyorum sizce sakıncası varmı?

10,30-11 gibi 1 adet grissini yiyeceğim sonra öğlen devam ederim ne yediğimi yazarım.

Hadi kızlar sizleride göreyim baakımm ne yemişsiniz?hihoyyyt

Kızlar günaydın hayalet takımmıyız biz neden kimse gün içinde neler yediğini yazmıyor?

Ben başlıyoum; Dün akşam kepek ekmeğine tost yaptım yağsız uno ekmek kullandım.
sonra 1,5 saat kadar sonra elma yedim.

Sabah kalktım; elma sirkesi içtim. sonra 1 dilim kepek ekmeği ve domates yedim. şimdi iş yerindeyim tatlandırıcı attım çayıma çay içiyorum sizce sakıncası varmı?

10,30-11 gibi 1 adet grissini yiyeceğim sonra öğlen devam ederim ne yediğimi yazarım.

Hadi kızlar sizleride göreyim baakımm ne yemişsiniz?hihoyyyt

:1shok::1shok: canım sen 6. takımda deneme haftasında degilmiydin ....:1shok: madem buraya geldin 1 not zaza bilirdin 6. takıma degilmi ben 1 takıma gidiyorum diye ..:1shok:

umarım yeni takımında istedigin kiloda cici bi gelin olursun ...eyvallah ...

Son düzenleme:
Slmlar bende dün tost çay içtim ama tatlandırıcı kullanıyorum ben şekersize bir türlü alışamadım..öglen çorba 2 tavuk but 2 ymeke kaşıgı pilav
aralarda bisküvü 2 ceviz meyve suyu yedim içtim..ama bir anda dgl bunlar aralarda yediklerim yoplamı..akşamda tavuk burger menü yedim dışarıdaydım doktora gidecegim için yakında o vardı akşamda sütlü tatlı yedim..çokmu oldu yaaa..
Yeni gelen arkadaşlarada hoşgeldin diyorum ..bu arada topraksu geröekten bir daha ugramadanmı gitti inanmıyorum bu kadar basitmi hiç kimse yokken ben gidiyoum deyip bir daha gelmemek..neyse canı sagolsun..

1.TAKIM **87. ETAP SONUÇLARI**

nrymn ( 63,6 / 64,4 / -0,8 / -1,26% )
neşemeşe (76,9 / 77,3 /-0,4 / -0,52 % )
gülaybcn (65,5 /65,5 /0 / 0%)
daisy06 (62 / 62 / 0 / 0% )
flawless (68.5 / 68 / 0,5 / 0,73% )
hayat70 (60,9 /60,3 / 0,6 / 0,99%)
topraksuu (kendi isteği ile yarılmadan ayrıldı:a015:)
mavideniz ( 69 / 69 / 0 / 0%)

1.TAKIM TOPLAM KİLO (466,4/ 466,5 / -0,1/ -0,02 % )

Gülaybcn canım bir sen kaldın. Benim acil çıkmam gerek. Kızlar hesapları da bir kontrol eder misiniz?

Son düzenleme:
9. TAKIM ** 86.ETAP**

Berith (59.8) / (59.8) / (0.0) / (0.0 %)
TopKek (67,0) / (66,5) (0,5) /(0,75%)
alleysen (70,7) / (70.7)/(0.0)/(0.00%)
fatmasel (83,0) / (83,0) / (0,0) / (0,0%)
esra_kar/ (64.0) / (64.0) / (0.0) /(0.0%)
SEHER YILDIZI (72.6) / (72,8) / (-0,2) /( -0.28%)
hcr35/ (64.0) / (64.0) / (0.0) / (0.0 %)
cubuk_kraker (70,3) / (70,3) / (0,0) / (0,0%)
sayemu (68,6) / (68,6) / (0,0) / (0,00%)
jnaz (59,7) / /(59,7) / (0,0) / (0,0%)
serap_21 (82.5) / (81,4)/ (1,1) / (1,33%)
ADANALI EDA(63.3) / (63,0) / (0,3 ) / (0,47%)
9. TAKIM TOPLAM KİLO (825,5) / (823,8) / (1,70) /(0,21%)

listemiz tamamlamış canım kontrol edersen bende bildireyim

hanımlar ben bugün öğlen bir şey yemedim....
akşamda bir kase tarhana çorbası ve salata yedim....
ama akşam mısır patlattım valla az yağdaa ve bir tane portakal yedimmm

Şu zayıflama ilaçlarıyla ilgili bir araştırma yapıyorum kafayı taktım ben bu haplara uyuz oluyorum ya haksız yere üstümüzden para kazanmalarına. biliyorum bu konuyla ilgili topikler var oraları düzenli olarak inceliyorum ancak benim için önemli olan azda olsa tanıdığım insanların tecrübeleri bilgileri çünkü inandığım insanlardan bir şeyler duymak istiyorum.
sizlerden istediğim şu şayet mümkünse
Hepinizede şimdiye kadar kullandığı piyasada olan ot çöp harici tablet şeklinde satılan reçeteli yada reçetesiz hapların isimleri .sizlere etkisi (olumlu yada olumsuz)
ve hapları kullanım süresindeki yeme durumunuz (diyet yapıp yapmadığınız)
ve geldiğiniz nokta sonuç ne oldu.
Hazırladığım soruları alıntı yapıp aynen cevaplarsanız (kullandığın her ürün için ayrı ayrı cevaplarsanız sevinirim)bana çok yardımcı olursunuz.Bu konuda ciddi bilgi toplamak benim için gerçekten önemli.

Bilgisini ve paylaşımını esirgemeyen arkadaşlara şimdiden çok tşk ediyorum

ZAYIFLAMA DESTEĞİ ÜRÜNLER

Metabolik rahatsızlığınız var mı(troid,diyabet gibi..).................
Hangi ürünü kullandınız:...................................
Ne kadar süre ile bu ürünü kullandınız:..........................
Kullanım süresince diyet yaptınız mı:...........................
Ürünün sizde olumlu etkileri neler oldu:............................
Ürünün sizde olumsuz etkileri neler oldu:...........................
Kullanım süresince kilo verdiniz mi:................................
Kilo verdiyseniz ne kadar sürede kaç kilo:............................
Süreç sonunda ürünü hangi kelime ile tanımlamak istersiniz:...........................

merhabalar sevgili takımım

Takımdan ayrılmak zorundayım arkadaşlar , yaklaşık 8 haftalık hamileyim:CüvCüv: doğumdan sonra Allah nasip ederse tekrar takıma gelirim .

Hepinizi öpüyorum iyi kilo vermeler diliyorum.

Çok tşk ederim canım.a.s.
Arkadaşları bu topice yönlendireceğim.
Takım kaptanı sensin sanırım.Kurallarınızı ,kilo bildirme gününü ve hesaplamaları arkadaşlara anlatırsanız sevinirim.
Bence yarından itibaren deneme haftalarına başlamış olsunlar..
:teytey:

hoşgeldiniz kızlarrr
ancak 1iniz ayrılmışsınız ben gelene kadarrrr
olmaz kiiii

vee işte kuralalrımızzz:

ilk sıradaki geçen haftaki kilonuz : (A)
ikinci sıradaki bugün ölçüm yaptığınız kilonuz : (B)
üçüncü sıradaki bugünki kilonuz ile geçen haftaki kilonuz arasındaki fark, DİKKAT, eğer kilo almış iseniz - çıkması lazım :)) :KK43:B-A)
dördüncü sıradaki ise; bu ikisi arasındaki farkın geçen haftaki kilonuza bölümü )ve sonrasında da 100 ile çarpımı, işte hepsi buuu

FORMÜL : ( A / B / (B-A) / % [(B-A)/A] x 100 KOLAY GELSİİİNNNN
CUMA Zayıflama Yarışması Nedir? / Karar Defteri - Kadınlar Kulübü
CUMA Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı - Kadınlar Kulübü

Kadınlar Kulübü - Tek Mesaj görüntüleme - Püsküüt'ün başarı öyküsü

lütfen linkleri inceleyelim, yarına kadar hesaplama nasıl yapılır, nasıl alıntı yapılarak yazılır öğrenelim.....
takımda kalıcı olmanız için bu gerçekten çok önemli, başarılar herkeseeee

beşincisi

1.TAKIM KURALLARI

Kural 1: bildirmde cumaya kalımayacağız, o iş takım içinde perşembeden bitmeli
herkes perşembe akşama kadar kilosunu bildirecek diye kural koyalım ve öyle devam etsin

Kural 2: 2 kez mazeretsiz bildirm yapmayan kişi diskalifiye oluyor..

Kural 3 :yarışmamız CUMA YARIŞMASI arkadaşlar, yani peşembeden iki eliniz kanda da olsa, gelip kilonuzu bildirimenizi istiyorum...

Kural 4 : takımdaki herkes gelip en son sayfayı okumak yerine, en son nerde kaldı ise o sayfadan itibaren okumalı

tamam mı bir(inci) takımın güzelleriiiiii

not: bunun dışında, msn adresi ya da telefon vermek isteyen arkadaşlar özelden mesaj atabilrsiniz:1hug: yardımcı olmaya çalışırım sizlereeee, ama lütfen bildirimler konusunda beni zor durumda bırakmayına.s.

Ben dün sabah kahvaltı yapmayı unutmuşum yolda aklıma geldi. limon lifli eti form aldım. az şekerli çayımla onu kahvaltı niyetine yarısını yedim.
ara öğün yapmadım.
öğlen; çorba, 2 köfte, salata yedim.
ara öğün grissini
akşam çorba ve zeytin yağlı pırasa
1-2 saat sonra az şekerli çay
---------------------------------------
Bu sabah 1 kepek ekmeğine light sürme peynir sürdüm.
az şekerli çay ve domates yedim.
ara ğün olarak 1 adet grisini
öğlen ne yicem bilmiyorum. :sm_cool:
ama şu sıralar kendimi iyi hissediyorum. a.s.

ben 63 kiloyla başladım diyete 59 kilo oldum sonra 1.takımda bizi almayınca aralarına yine 61 kilo oldum :)))))))))))))))))))))

şimdi daha bi heyecanla 55 kilo olma yolunda ilerliyorumm..

sabah süt ve cornflakes yedim öğlen kepek ekmeğine tost yicem akşam hayırlısı :))))))))

slm kızlar sanki yavaş yavaş canlanıyor topik inanın kimse gelip paylaşımda bulunmayınca bende yazmak içimden gelmiyordu..tekrar hoşgeldin diyorum yeni gelen arkadaşlara.dün kü menüm

sabah -tost çay
ara ögün bir diyet büsküvü
öglen çorba enginar salatası az parça hindi et
ara ögün söyleyemem cıssss yaptım maalasef ama söz bidaha yapmam
akşam hımmm düşüneyim şehriye çorbası 1 yemek kaşıgı et sote bir yemek kaşıgı pilav.
azda pekmez yedim bide sütlü tatlı..

bu sabah poaça yemek zorunda kaldım hastaneye gittim test için aç gittim ne olur ne olmaz diye işe geçerken bir poaça aldım bende
ara ögün 2 diyet büsküvü.

şimdilik bu kadar herkese sevgiler...a.s.

slm sekeycimmm
düzenli bildirim yapabileceksen buyur gel....
kızlarr 1.takım için yeni kurallar, hepimiz uyalım tamam mıı
1. sii daha aktif bir paylaşım istiyoruummm,herkes her gün en az 2 msj yollayacak: 1. hareketler,; 2. yedikleriii, o sebeple bir sonraki gün ya da akşam tüm gün ne yedi ise onları yazabilir ve lütfenn saatleri de yazalım, yaklaşık olarak belritsek yeterrrr
2. yediklerinizi not edeceğiniz küçük defterler almanızı istiyorum, ve her ne yediler ise herkes yazacak onaaaa
(belki buraya yazamıyorsunuzdurrrrr :) orada dürüst olun ve yazın lütfen)
3.poğaça yemek yookkk, ne kadar çaresiz de kalsak, akşam da 2 dilim kepek ekmek arasına kıstırılmış beyaz peynirimizi çantaya atalım hemen yanına 1 elma ve küçük süt, lütfenyerimseniben

bugün ne yediiimm?
sabah 6:30 ballı sirkeli 1 çay bardağı su

saat 11:00 2 dilim paçanga börek :KK43:((, lor peyniri, 1 bardak şekersiz çay

saat 13:00 (arkadaşımın doğum günü idi, bakanlıkta kutladık) ancaaak benn pastanın sadece meyvelerini yedimm, o dilm öylece kaldııı

saat: 15:50 2 kase çorba, tere

saat 18:30 (1 kase çorba yiyeceğimi umuyorum, değişrse editlerim bu mesajıı yerimseniben)

vee bugünn spora başlıycam kızlarrr, nivea body cd si ile
sağlıklı kilo vermelerr
iyilikler diliyoruummm

not: bu takım canlanmazsa, yeni canlı kanlarla devam edilcektir bilginize :KK43:((

mailden alıntıdır:

"Sağlık- önemli tavsiyeler

telefona SOL kulağınızla cevap verin

Günde İKİ kere kahve içmeyin

SOĞUK su ile hap almayın

akşam 5'ten sonta YEMEK yemeyin< /FONT>

Tükettiğinzi YAĞLI gidaların miktarını azaltın

sabahları daha çok akşamları daha az SU için

cep telefonu BATARYAları ile mesafenizi uzak tutun

UZUN süre kulaklık takmayın

Gece 10 sabah 6 en ideal uyuma saatleridir

uyku öncesi İLAÇ aldıktan sonra hemen uzanmayın

Şarjınız SON çizgiye inmiş kadar az olduğunda telefona cevap vermeyin, radyasyon 1000kat fazladır.

Gelecekte mutlu ve sağlıklı günler dilerim!!... "

valla ben aslında devamlı paylaşımiçindeydim... ama kimse yazmayınca bir kaç gün yazmadım bende... ama sanırım artık herkes paylaşımcı olacak... ohalde bendde yazıyorum....
sabah 9.30 gibi kahvaltı yaptım(bir dilimden az kepekli ekmek,4 dilim peynir,yarım domates ,yarım biber,ince bir dilm havuçlu kek portakal suyu ve şekersiz kahve)
öğlen 14.30 gibi 1,5 portakal
ikindi 16.30 gibi 4 yada5 kaşık aşure
akşam 18.30 gibi 3 adet küçük kuru biber dolması, salata, yoğurt....
gece yediklerimi de sabah yazarım....

bu arada nrmyn paçanga kızartılmış değildir umarım......

Son düzenleme:
...
sabah 9.30 ....öğlen 14.30 gibi 1,5 portakal
...

bu arada nrmyn paçanga kızartılmış değildir umarım......

canımcım bu 5 saatte bişi yemedin mi??
bence saat 12 gibi bişiler yemeliydin..
saatleri bu yüzden yazalım güzel bayanalr, hatalarımızı görelim:teselli:

bu arada o portakal yalnız mı gitti köy sandığınaacokacimcoookhani yanında 1 dilim peynir, ya da 1 bardak süt ya da ayran ya da yoğurtt
meyve ile beraber mutlaka protein almalıyız bayanlarrrkaydirigubbakcemile

paçanga kızarmış deildi canım benimm, annem dikkat ediyor öyle şeylere, ama yine de ağır tabii:mymeka:

akşam 1 kase çorba ve mantarlı tavuk yemeği, bol bol salata ve yoğurttttttttkaydirigubbakcemile5

canımcım bu 5 saatte bişi yemedin mi??
bence saat 12 gibi bişiler yemeliydin..
saatleri bu yüzden yazalım güzel bayanalr, hatalarımızı görelim:teselli:

bu arada o portakal yalnız mı gitti köy sandığınaacokacimcoookhani yanında 1 dilim peynir, ya da 1 bardak süt ya da ayran ya da yoğurtt
meyve ile beraber mutlaka protein almalıyız bayanlarrrkaydirigubbakcemile

paçanga kızarmış deildi canım benimm, annem dikkat ediyor öyle şeylere, ama yine de ağır tabii:mymeka:

akşam 1 kase çorba ve mantarlı tavuk yemeği, bol bol salata ve yoğurttttttttkaydirigubbakcemile5

yaa canım bir şey istemedii....
aslında benim kahvaltım normalde 10.30 gibi...
bugün erken yaptım kahvaltıyı...
proeini alıyorum aslında peynir ve yoğurt çok yerim ben....

X