Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

mavideniz bulduğun ceza hoşuma gitti ben varım faydalı bir ceza kaydirigubbakcemile2
bugün iki dilim kepekli ekmek,üç dilim peynir,az şekerli çay (sayamadım kaç bardak :uhm:)
dört kaşık şehriyeli bulgur pilavı ,altı kaşık az zeytinyağlı yeşil fasulye

50 dak. egzersiz
iki orta büyüklükte portakal

iyi akşamlar......a.s.

Son düzenleme:
mrhabaa güzellerrrrr

sabah: 2 adet beypazarı kurusu, 1 bardak şekersiz çay, 3 dilim peynir, havuç rendesi

ara: yokk (sabah ile ara öğün aynı anda oldu sayalım, geç kahvaltı yapıyorumm)

öğlen: 1 küçük kase çorba, 2 yemek kaşığı zeytinyağlı pırasa

ara: 1 küçük bardak mısır :)) 1 saat kadar sonra da 2 şekerli nescafe :KK43:(

akşam: 1 tavuk pirzola, 5-6 marul yaprağına nar ekşisi döküp yedim

ve yarım saat egzersiz yaptım, yarım saat de hzılı tempo yürüyüş...

hadi şimdilik teze devaamm

aklımdan gofret yemek geçior ama yapmayacağım :KK43:( yani inş .:)))

O nevea cd'si bende de vardı bir zamanlar, belfıtığı olmadan önce, daha yarısında dilim dışarıda pes ederdim. Şimdi hiç yapamam. Ben hala ekmeği bırakamadım, kahvaltıda çok az yiyorum ama. Kızlar sabah 6da kahvaltı ettim sonra hiçbirşey yok taaaaa akşam 8'de 1 kase sıcak tarhana çorbası, 1 kaşık sebzeli pilav, ayran ve meyve yedim. Sahi öğleye doğru felaket başım döndü 2 tuzlu ayran içirdi kızlar, yoksa derse gidemeyecektim. Yarın görüşmek üzere.... O 1 saat egzersizi de hiç duymamış olim, başka ceza bulun yaaa...Ölüyom zaten yorgunluktan.

merhaba hanımlar...
ben sabah klasik kahvaltı....
öğlen yemedim birşey
akşam yoğurtlu havuç ama(az yedim) 3 dilim köfte ve 4 dilim peynir az salata....
kahve 2 iki küçük parça bitter(toplamda 80 kalori ediyor)
2 portakal bir elma.....

ayyy ben hergün egzersiz yapıyorum hemde 6 saat.... 55 tane öğrencim var birinci sınıf... hep ayaktayımhihoyyythihoyyyt

Tamam tamam bu ceza çok agır oldu sanırım..başka şeyler düşünelim kızlar..
Sabah tost ve çay az önce 1 tanede diyet büsküvi yedim. öglen yemeginde ne var bilmiyorum..yazarım..
Ha dün akşam yazmayı unuttum akşamda bir kepçe tarhana çorbası bi kaşık ıspanak ve yogurt 2 kaşık kadarda makarna.. Birde portakal suyu içtim ama fazla yedim gibi hissetim sonra..kötü oldum..zaten karnım hala şiş heran patlayacak balon gibi hissediyorum kendimi gaz sancısıda var..

Herkese iyi günler diliyorum..

ay topraksuuuu maşallahın varrr canımcımmm
bu hafta wn az 1 kilo vereceksin yine hadi inş..
ama lütfen dikkat et bu çok düşük kalorili bir diyet..
sağlığımızı kaybetmeden lütfeennn

ben dün o gofreti yememk için elimden geleni yaptım ancak bu öğleden sonra yine köy sandığına gitti gariban :)))

sabah: 1 dilim kepekli ekmek, 2 dilim peynir, pekmez 12 ç.aykaşığı

ara ve öğlen: 1 avuç nar, 1 dilim elma, 1 dilim ayva, 1 küçük kiviyi doğradım üzerine biraz süt ilave edip 1 kaşık da nesfit ekledim.

ara: 1 gofret :KK43:( ama öncesinde yeşil çay içtim yine de kar etmedi gofreti yedim valla :KK43:

akşam: 2 küçük kase çorba, salata, çok çok az ekmek..

aktiviteler: tez yazmaca

eveet bayanlar: bu haftaki cezamızı beğendim ben, ekmeği kesiyoruuzzzzz, kilo versek de vermesek de bu haftaki ceza belirlenmiştiirrrr
peki ödül ne olacaakkk :)

selamm bende yapayım....
sabah 5 dilim peynir ve portakal suyu
akşam mercimek çorbası ve salata...
sanırm birazdan kahve içerim yanında küçük bir kaçamak olabilir....(bitter çikolata)kalorsi çok az kızlar.... zaten şeker kullanmadığım içn gün boyu aldığım tek şeker bu.....:eek:cokacimcoook
birde meyve..kızlar çok muuuuuu:çok üzgünüm:

Tamam tamam bu ceza çok agır oldu sanırım..başka şeyler düşünelim kızlar..
Sabah tost ve çay az önce 1 tanede diyet büsküvi yedim. öglen yemeginde ne var bilmiyorum..yazarım..
Ha dün akşam yazmayı unuttum akşamda bir kepçe tarhana çorbası bi kaşık ıspanak ve yogurt 2 kaşık kadarda makarna.. Birde portakal suyu içtim ama fazla yedim gibi hissetim sonra..kötü oldum..zaten karnım hala şiş heran patlayacak balon gibi hissediyorum kendimi gaz sancısıda var..

Herkese iyi günler diliyorum..

Kız bende de acayip gaz var (üzerinize afiyet), üşütüyor muyuz yoksa kız?

ay topraksuuuu maşallahın varrr canımcımmm
bu hafta wn az 1 kilo vereceksin yine hadi inş..
ama lütfen dikkat et bu çok düşük kalorili bir diyet..
sağlığımızı kaybetmeden lütfeennn

ben dün o gofreti yememk için elimden geleni yaptım ancak bu öğleden sonra yine köy sandığına gitti gariban :)))

sabah: 1 dilim kepekli ekmek, 2 dilim peynir, pekmez 12 ç.aykaşığı

ara ve öğlen: 1 avuç nar, 1 dilim elma, 1 dilim ayva, 1 küçük kiviyi doğradım üzerine biraz süt ilave edip 1 kaşık da nesfit ekledim.

ara: 1 gofret :KK43:( ama öncesinde yeşil çay içtim yine de kar etmedi gofreti yedim valla :KK43:

akşam: 2 küçük kase çorba, salata, çok çok az ekmek..

aktiviteler: tez yazmaca

eveet bayanlar: bu haftaki cezamızı beğendim ben, ekmeği kesiyoruuzzzzz, kilo versek de vermesek de bu haftaki ceza belirlenmiştiirrrr
peki ödül ne olacaakkk :)

Ceza: Ekmeksizlik
Ödül: Bol ekşili kısır cokacimcoook

Sabah: Kahvaltı
Öğle: 1 tabak domates çorbası, 1 dilim pide, 1 çiğ börek:KK43:( :eek:klava:, 1 bardak ayran, 1 şekerli çay (arkadaşlarla yemeğe gittiğimiz nasıl da belli değil mi? Ama ısmarladılar, yemek zorunda kaldım, tabi yemeği hiç istemedim, ister miyim hiç lülülülülülü)
Akşam: 1 kase tarhana çorbası, 2 kaşık Ankara tava, 3-4 kaşık ayva kompostusu
Ara: meyve yerim belki, ders çalışıyorum da ...

kızlar akşam meyve yiyemedim
eşim 9,30da seyahatten döndü tost yaptı bende yedim :eek:klava: ama çok pişmanım yarın mutlaka telafi edecem :kızgın:

Günaydın kızlar. Bugünden haber vereyim dedim, yarın tartılıp buraya yazmayı unutmayalım çünkü bu hafat perşembe akşamdan bildirim yapmak zorundayız. Nrmynciğimin tez teslimi benim de tüm gün dersim var. Giremeyebiliriz ikimiz de. Bu yüzden ayrın en yapıp edip tartılıp hesabımızı yapalım inşallah. Yapamayacak oan varsa bugünden tartılsın kızlar. Biliyorsunuz üstüste 2 hafta bildirim yapmayan takımdan diskalifiye oluyor.
Maviş bu sabah börek, poğaça yok ona göre :)) simit ye kuzum çok sıkışırsan hiç değilse yalı değil.

cnm tamam börek poaça yok ama bu sabah tost ve çay içtim arada 3 ceviz yedim.
öglen tavuk sote 1 kaşık pilav yayla çorbası ve 2 şekerpare..dün akşamda et tava ve 1 kaşık pilav yedim ekmek yeiyorum zaten dikkat ederseniz..ama dün akşam yemekten 2 saat sonra bi dilim tatşı yedim irmikle yapmıştım içinde yag yok ..heran regl olabilirim oyüzden cnm istiyor tabii kendimi frenliyorum inanın bu tatlı istegimi neredeyse 5 gün dür 1 haftadır falan cnm istiyordu tatlı ama hep erteledim..neyse yarın tartılırım ama kilo verememişimdir katı diyet yapmıyorum ütüne üstlük regl olacam şiştim sporda maalesef yapam adım..ayy çok kötü oldum ..nasıl bir takım ferdiyim ben..

topraksu abla(diyebilirim herhalde) evet dediğin gibi irademle savaştım.... ama bugün bilemiyorum aynı iradeyi gösterebilir miyim...kahve ve çikolata favorim.....bu arada okulda çok yoruluyorum.....birde bugün bir tane velim dedi ki hocam çok zayıfsınız.....delikafadulden:mymeka:
bugün ne yedim...
sabah kahvaltı...(3 dilim peynir 1 dilim kepek ekmek ve kahve bir çay kaşığı bal)
öğlen iki dilim peynir bir dilim ekmek
akşam salata ve mercimek çorbası yoğurt
akşam sonrası muhtemelen meyve ve kahve :kahve: olur.. bitterrrr olur mu?????-tatlicadiarzu-

hayatcım tabiki diyebilirsin canım benim benim büyük kızım 19 yaşında yani teyzede diyebilirsin Şeniz senden büyük yiğenlerim var bana teyze dediklerinde içimin yağları eriyo adeta onları çok seviyorum Şeniz

bugünkü menünde çok hafifmiş şimdilik hihoyyyt

benimkiside bugün niyetliydimyani sadece akşam yedim
iki kase mercimekli (kase kocamande) çorba, cokacimcoook
üç kaşık bulgur pilavı beş kaşık yoğurt
az şekerli çay :içelim:
iki tane taş kadayıf tatlısı :eek:klava:

iyi akşamlar a.s.a.s.

Son düzenleme:
Allah kabul etsin topraksucuum
ben de niyetli idim bugün, ancak 1 dilim suböreği yedim akşam, 1 parça tavuk ama çok küçük ve haşlama idi, 2 kaşık kurufasülye ve 1 badak gazoz...

gece : 1 kase süt içine 4-5 kaşık nesfit, 1 elma, 1 parça bitter :KK43:( ama hep senin yüzünden hayatcım :))
şaka şaka ben hep yiyorum bu ara enerjiye ihtiyacım varr :))

topraksucum ve hayatcım b hafta iyi gittiniz süper atak bekkliyorum sizlerden hadi bakalım inş.

not: kzılar neşemeşeccim ve benim için bu hafta gerçekten skıntılı geçecek...
bir de bu hafta 4. takım bildirim sonuçlarını açıklayacak ve juju rica etti 3 e kadar bildirin diye..
ben derim ki gelin biz eski kurallarmızı bozmayalım ve hep perşembeden tarttılalaım :)
görüşmek üzere güzel bayanlarrrr:1hug:

[COLOR]
02 - 09 OCAK 2009
86.ETAP SONUÇLARI[/COLOR]​

1.TAKIM **86. ETAP** ON BİRİNCİ

nrymn ( 63,5 % )
neşemeşe (76,9 % )
gülaybcn (65,5 %)
daisy06 (63 % )
flawless (69,0 % )
hayat70 (61,4 %)
topraksuu (61,5%)
mavideniz ( 69 %)

1.TAKIM TOPLAM KİLO (523,9 /% )

herkesin ilk kilosu doğru mu kızlaaarrr

haydi sabaha göreyim sizlerriiiii

selam kızlarrr....
bennn bugün tartıldım 60.9 geldim..... nihayetindeee 60.9 da olsa 60 rakamını tartıda gördüm....:teytey::teytey::dance:
şimdik geldik hesaplamayaaa.. yaa kızlar ne zor bu......
:bbo:61,4-60,9=0,5/61,4=0,0081.....*100=0,81:bbo:
nrmcim ben de dün yedim valla bitterimi... ama sadece iki küçük parçaaaaa... kahveyle harika oluyor.....
kızlaarrr hakettim miiii kısırıııııı

merhaba arkadaşlar bende yarışmaya katılmak istiyorum ama grupların hiç birinde boş yer yok. sizin grupta bir yer boşalırsa lütfen benide aranıza alın. boyum 1.60 kilom 63,5 hedefim 53 kilo olamak. düzenli olarak yürüyüş yapıyorum. yürüyüş yaparak zayıflayanlar grubundayım şuanda

02 - 09 OCAK 2009
86.ETAP SONUÇLARI

1.TAKIM **86. ETAP**

nrymn ( 63,5 / 63,6 / -0,1 / -0,16 % )
neşemeşe (76,9 / 76,9 / 0 / 0% )
gülaybcn (65,5 / 65,5 / 0 / 0 %)
daisy06 (63 / 62/ 1/ 1,59 % )
flawless (69,0 / 68.5 / 0.5 /0.72 % )
hayat70 (61,4 / 60,9 / 0,5 / 0,81%)
topraksuu (61,5 / 61 / 0,5 / 0,81%)
mavideniz ( 69 /69 / 0 /0 %)

1.TAKIM TOPLAM KİLO (529,8 / 527,4 / 2,4 / 0,45 % )

Kızlar bir hata var mı şöyle bir bakıverin.

Son düzenleme:
X