1 yıldır hamile kalamamak

Kızlar biraz içimi dökmüş gibi olacağım ama eşimin sperm testlerinde ileri hareket az olduğu için 1 senedir hamile kalamıyorum. Yaşım 31 olduğu için tedirgin olmaya başladım açıkçası. Her regl bitimi yumurtlama döneminden sonra kalbim ağzımda geziyorum. O kadar psikolojik olarak yoruldum ki tüp bebekle vs uğraşacak gücü ve maddi durumu da kendimde göremiyorum. Eşim 1 buçuk aydır maxi go ve omega 3 kullanıyor. Ondan öncesinde Fermotil kullanıyorduk. Ne yapmalıyım nasıl yapmalıyım onu da bilmiyorum. Eşim baskı yapmıyor ama arkadaşlarımı çocuklarıyla görünce içim gidiyor üzülüyorum. Şu an düşünmüyoruz desem de kalbim sızlıyor. Bu postun altında birleşelim ve başaralım olur mu? Bugün bi milat olsun geride bırakmak istiyorum ümitsizliği. Benim gibi hatta senelerdir uğraşan insanlar var farkındayım ama ben de 1 senedir kendi içimde çabaladığım için kendime göre yoruluyorum. Benim gibi hisseden arkadaşlarım gelin mücadele edelim, el ele verelim olur mu?
Merhaba bende kalamiyorum iki kimyasal gecirdim artik asilama düşünüyorum sen asilama denedin mi

X