10. gün beta hcg niz kaç çıktı kızlarr

meraba bende yaptırdım 10 gunu 8.30 cıktı dr pazartesı bırdaha yaptır dedı...ıyımı kızlar benımkıler sızınkı gıbı yuksek cıkmadı ama allahım yardım eder cumlemıze ınsallah.

umarım 59.41 hamileliğimin belirtisidir o kadar çok dua ediyorum ki. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun güzel anne adayları

tebrik ederim canımm:KK49::nazar::nazar:
değerin gayet iyi bence.:KK16:
bu arada kaçıncı gün embriyosuydu??

Doktorum 12.gün test yaptır demişti. Ben dayanamayıp 10.gün yaptırdım. Hala içimde korku ve şüpheler var değerler düşerse filan diye. Yarın tekrar test yaptırıcam canım. Cuma yumurta toplama yapıldı pazartesi transfer. 4.gün embriyosu oluyor sanırım değil mi

10 gun 387 cikmisti 5 gun embriyosu ikizdi teki yokoldu bi cadi geldi 18 aylik oldu teyzeleri masallahh:))

canım geçmez sanıyorsun ama zaman her şeyin ilacı gecen yaz yaşadığım olayları aklıma geldikçe aman allahım bir daha yaşatma diyorum.Transferim olduktan sonra ohss oldum.bu arada hamile olduğumu öğrendim ama kısa sürdü düşük yaptım .oysaki ben tedaviye o kadar pozitif başlamıştım ki merkezdeki hemşireler beni görünce sizin gibi bir hasta görmedik çok pozitifsiniz diyorlardı.düşükten sonra psikolojim bozuldu yaşadığım olaylar beni çok yıpratmıştı stres mideme vurmuştu ben her gece hastaneye mide bulantısı afedersin kusma bayılmayla hastaneye gidiyorum serumlar tahliller yapılıyo ama hiç bir şey bulunamıyo meğerse stres mideme vurmuştu 10 kilo kaybetmiştim en son gittiğim hastanedeki doktor eşime kenara çekip eşinizi hemen psikolaga götürün demesiyle biz kendimizi iş yerimin piskolagında buldum o beni hemen pisikiyatri bölümüne yönlerdi ilaç tedavisine başladık çok şükür şimdi iyiyiyim ilaçları bırakıyorum bu ay o yüzden kendini üzme sonra sağlığı kaybedersin allah korusun hakımızda neyin hayırlı olacağı bilemeyiz elimizden geldiğince hem maddi hemde manevi olarak her şeyi yapıyoruz verecek olan rabbim hayırlısını versin

BİRAZ UZUN OLDU

benımde 3. gün embriyosuydu. bugun 10. gunum dayanamayıp test yaptırdım. hcg :1,20 çıktı :KK43: sanırım negatif bu değer yükselmez gibi geliyor. acaba var mıdır bu degerın yukseldıgı bana umut olsun???

Ben moral bozmak istemem ama benim 10.gun 12.3 çıkmıştı. 5. Gün embriyosuydu sonra 11e düştü zaten sonrada geriledi. Ama okuyorum da tam tersine bu değerlerden yükselen de var. Hayırlısı olsun insallah.

benımde 3. gün embriyosuydu. bugun 10. gunum dayanamayıp test yaptırdım. hcg :1,20 çıktı :KK43: sanırım negatif bu değer yükselmez gibi geliyor. acaba var mıdır bu degerın yukseldıgı bana umut olsun???

mrb benim bugün 10.günümdü aynı 1,20 çıktı senin yükseldi mi değerin çok merak ediyorum moralim çokkkk bozuk

mrb benim bugün 10.günümdü aynı 1,20 çıktı senin yükseldi mi değerin çok merak ediyorum moralim çokkkk bozuk

hayır malesef. benımde olumsuz oldu... ne yapalım saglık olsun dıyorum. ama galıba 10. gun sonuc neyse o oluyor. ınsallah burda sen ıstısna olursun. lutfen sende sonucunu yaz yıne buraya kı bızım gıbı kafasına takılan olursa okur...

daha 2 gün oldu transfer yaptıralı ama zaman geçmiyor..kasık ağrısı bu akşama kadar vardı şimdi azaldı rahat yürüyorum..bebeğim benimle midir yaaa ??

hayır malesef. benımde olumsuz oldu... ne yapalım saglık olsun dıyorum. ama galıba 10. gun sonuc neyse o oluyor. ınsallah burda sen ıstısna olursun. lutfen sende sonucunu yaz yıne buraya kı bızım gıbı kafasına takılan olursa okur...

yazarım ama istisna olacağımı zannetmiyorum sonucu beklerken ben 36 dedim eşim 41 sonucu aldık bi baktık 1,20 NEGATİF doktorun yanına giremedim bile pazartesi tekrar yapalım testi demiş yapsak nolur ki değişmiceğini biliyorum artık umudumu kaybettim o 1,20 yi gördüğümde hergün konuşuyodum ben onlarla dün dedimki beni bırakmayın ama zaten yoklarmış......Ama gerçekten içten dua ediyorum ki Allah isteyen herkese anne ve baba olmayı nasip etsin o doğurupta bebeğini ölüme terkeden insan olmayanları Allah affeder mi inşallah affetmez.maddi nedenlerden dolayı ancak 2 yıl kadar sonra tüp bebeğe başvurabilirim tekrar inş o zaman olur

daha 2 gün oldu transfer yaptıralı ama zaman geçmiyor..kasık ağrısı bu akşama kadar vardı şimdi azaldı rahat yürüyorum..bebeğim benimle midir yaaa ??

ınsallah senledır. ama sakın kendınde belırtı arama netı kapat baska seylerle ılgılen... ınan kafandan atarsan olur bu iş....

ınsallah senledır. ama sakın kendınde belırtı arama netı kapat baska seylerle ılgılen... ınan kafandan atarsan olur bu iş....

arada unutup saçma sapan ağır kaldırmaya falan kalkıyorum..aslında çok farkında değilim..ama bazen düşününce off ne bileyim ya..doğru diyorsun..

canım olumsuz olmamış galiba :) hamilelik takvimin var..çok tebrik ederim.. anlatsana nasıl oldu?? sonradan mı yükseldi..

Merhaba arkadaslar dün benimde 10. Günümdu.beta hcg min 67.43 olduğunu öğrendim..herkesin hakkinda hayirli olan ne varsa rbbim onu nasip etsin insallah

Benim7 ci gun 2.43. 9 cu gun 24 .11 ci gun88. 14 cungun 164 cok sukur

Merhaba arkadaslar dün benimde 10. Günümdu.beta hcg min 67.43 olduğunu öğrendim..herkesin hakkinda hayirli olan ne varsa rbbim onu nasip etsin insallah

Kizlarrrr oncelikle cokk cook tebrik ederim.sag saglikli nur topu gibi bebeleriniz olur insallah..darisi basima..belirtileriniz neydi?kacinci gun embriyosu kac tane yerlestirildi..lutfenn acele cevap verin ccok merak ettim..

Kizlarrrr oncelikle cokk cook tebrik ederim.sag saglikli nur topu gibi bebeleriniz olur insallah..darisi basima..belirtileriniz neydi?kacinci gun embriyosu kac tane yerlestirildi..lutfenn acele cevap verin ccok merak ettim..

Canim tesekkur ederim allah sana da nasip etsin insallah.benim birinci kalite 3. Gün embriyosuydu.2 tane yerlestirildi...tek mi cift mi oldugu keseyi görmeye gidildigi zaman belli olacak insallah cifttir :KK66: belirtiye gelince ben sadece bel agrisi kasik agrisi ve rahime arada sirada igne batmasi tarzinda hafif karincalanma oluyordu...o kadar cok belirtiye takilma canim...akisina birak..

X