10. gün beta hcg niz kaç çıktı kızlarr

[QUOTE="62dilaradersim, post: 36798762, member: 623763"rene 9. gun cok az bi lekelenme oldu tutunma kanamasimi bu normalmi once biraz kahverengi gibi sonra kirmizi oldu ama kesildi simdi belimde biraz agri var sadece[/QUOTE]
Canim benim 7. Gunde oyle olmustu ama camur gibi kahve rengidi aksamina da pembemsi bisey gelmisti aglamaktan sismistim sonra doktoru aradim bisey olmaz dedi tutunma lekesi olabilir dedi ertesi gun idrar testi yaptim evde cokkk acik pembe ikinci cizgi gordum yani insaallah tutunmustur bebegin

[QUOTE="62dilaradersim, post: 36798762, member: 623763"rene 9. gun cok az bi lekelenme oldu tutunma kanamasimi bu normalmi once biraz kahverengi gibi sonra kirmizi oldu ama kesildi simdi belimde biraz agri var sadece
Canim benim 7. Gunde oyle olmustu ama camur gibi kahve rengidi aksamina da pembemsi bisey gelmisti aglamaktan sismistim sonra doktoru aradim bisey olmaz dedi tutunma lekesi olabilir dedi ertesi gun idrar testi yaptim evde cokkk acik pembe ikinci cizgi gordum yani insaallah tutunmustur bebegin[/QUOTE]
bende aradim doktoru oda aynisini dedi tutunma olabilir dedi hic kesin konusmuyolar of cok moralim bozuldu anlatamam hadi dustulerse 9. gun tutunma icin gecmi oyle yaziyo internette

Fab rOTE="62dilaradersim, post: 36799110, member: 623763"]Canim benim 7. Gunde oyle olmustu ama camur gibi kahve rengidi aksamina da pembemsi bisey gelmisti aglamaktan sismistim sonra doktoru aradim bisey olmaz dedi tutunma lekesi olabilir dedi ertesi gun idrar testi yaptim evde cokkk acik pembe ikinci cizgi gordum yani insaallah tutunmustur bebegin[/QUOTE]
bende aradim doktoru oda aynisini dedi tutunma olabilir dedi hic kesin konusmuyolar of cok moralim bozuldu anlatamam hadi dustulerse 9. gun tutunma icin gecmi oyle yaziyo internette[/QUOTE]
Sabir az kalmis bak 10. Gun yap istersen yani sabah yap idrarda belli olur artik benim 5. Gun embrio sudu erken belli oldu canim insallah seninledir bebegin

Fab rOTE="62dilaradersim, post: 36799110, member: 623763"]Canim benim 7. Gunde oyle olmustu ama camur gibi kahve rengidi aksamina da pembemsi bisey gelmisti aglamaktan sismistim sonra doktoru aradim bisey olmaz dedi tutunma lekesi olabilir dedi ertesi gun idrar testi yaptim evde cokkk acik pembe ikinci cizgi gordum yani insaallah tutunmustur bebegin
bende aradim doktoru oda aynisini dedi tutunma olabilir dedi hic kesin konusmuyolar of cok moralim bozuldu anlatamam hadi dustulerse 9. gun tutunma icin gecmi oyle yaziyo internette[/QUOTE]
Sabir az kalmis bak 10. Gun yap istersen yani sabah yap idrarda belli olur artik benim 5. Gun embrio sudu erken belli oldu canim insallah seninledir bebegin[/QUOTE]
ins cnm ben 8. gun test yaptim 7.16 cikti bilmiyorumm ins. cnm

[QUOiste "62dilaradersim, post: 36799170, member: 623763"]bende aradim doktoru oda aynisini dedi tutunma olabilir dedi hic kesin konusmuyolar of cok moralim bozuldu anlatamam hadi dustulerse 9. gun tutunma icin gecmi oyle yaziyo internette[/QUOTE]
Sabir az kalmis bak 10. Gun yap istersen yani sabah yap idrarda belli olur artik benim 5. Gun embrio sudu erken belli oldu canim insallah seninledir bebegin[/QUOTE]
ins cnm ben 8. gun test yaptim 7.16 cikti bilmiyorumm ins. Hamilesin insallah iste guzelim allahin izni ile artmistir merak etme cokkk sevindim allqhim bizede nasip etsin indallah sag sqlim

[QUOiste "62dilaradersim, post: 36799170, member: 623763"]bende aradim doktoru oda aynisini dedi tutunma olabilir dedi hic kesin konusmuyolar of cok moralim bozuldu anlatamam hadi dustulerse 9. gun tutunma icin gecmi oyle yaziyo internette
ins cnm ben 8. gun test yaptim 7.16 cikti bilmiyorumm ins. Hamilesin insallah iste guzelim allahin izni ile artmistir merak etme cokkk sevindim allqhim bizede nasip etsin indallah sag sqlim[/QUOTE]
ins canimsin allah isteyen herkese nasip etsin bu o kadar zor bir yolki benim ilk tup bebek denemeem allahim birdaha yasatmasin bunlari ve isteyen herkesi hemen cocuk sahibi yapsin canim bende degerim iyi gibi diyodum biraz umutlanmistim ama bugun biraz leke olunca cok kafama taktimm cok uyuyamiyorum bilee umarim tutunma kanamasidir

Sabir az kalmis bak 10. Gun yap istersen yani sabah yap idrarda belli olur artik benim 5. Gun embrio sudu erken belli oldu canim insallah seninledir bebegin
ins cnm ben 8. gun test yaptim 7.16 cikti bilmiyorumm ins. Hamilesin insallah iste guzelim allahin izni ile artmistir merak etme cokkk sevindim allqhim bizede nasip etsin indallah sag sqlim[/QUOTE]
ins canimsin allah isteyen herkese nasip etsin bu o kadar zor bir yolki benim ilk tup bebek denemeem allahim birdaha yasatmasin bunlari ve isteyen herkesi hemen cocuk sahibi yapsin canim bende degerim iyi gibi diyodum biraz umutlanmistim ama bugun biraz leke olunca cok kafama taktimm cok uyuyamiyorum bilee umarim tutunma kanamasidir[/QUOTE]
İnsallah canim benimde ilk denememde tuttu 22 haftamda erken dogum oldu ikizlerim.kaybettim hayirlisi herseyin dinlen kafana takmq rahat birak kendini sen kasyikca rahimin de kasiliyir iyi dusun iyi olsun cok zor iyi bilirim bu sureci ama bebegini dusun

ins cnm ben 8. gun test yaptim 7.16 cikti bilmiyorumm ins. Hamilesin insallah iste guzelim allahin izni ile artmistir merak etme cokkk sevindim allqhim bizede nasip etsin indallah sag sqlim
ins canimsin allah isteyen herkese nasip etsin bu o kadar zor bir yolki benim ilk tup bebek denemeem allahim birdaha yasatmasin bunlari ve isteyen herkesi hemen cocuk sahibi yapsin canim bende degerim iyi gibi diyodum biraz umutlanmistim ama bugun biraz leke olunca cok kafama taktimm cok uyuyamiyorum bilee umarim tutunma kanamasidir[/QUOTE]
İnsallah canim benimde ilk denememde tuttu 22 haftamda erken dogum oldu ikizlerim.kaybettim hayirlisi herseyin dinlen kafana takmq rahat birak kendini sen kasyikca rahimin de kasiliyir iyi dusun iyi olsun cok zor iyi bilirim bu sureci ama bebegini dusun[/QUOTE]
cok gecmis olsun canim allahim o guzel duygulari en kisa zamanda tekrar yasatsin sana insallahh ve seni hic birakmasinlar ben8m degerim biraz dusuk canim sanki sevinmek icin cok erken gibiins iyiye gider hersey

ins canimsin allah isteyen herkese nasvaetsin bu o kadar zor bir yolki benim ilk tup bebek denemeem allahim birdaha yasatmasin bunlari ve isteyen herkesi hemen cocuk sahibi yapsin canim bende degerim iyi gibi diyodum biraz umutlanmistim ama bugun biraz leke olunca cok kafama taktimm cok uyuyamiyorum bilee umarim tutunma kanamasidir
İnsallah canim benimde ilk denememde tuttu 22 haftamda erken dogum oldu ikizlerim.kaybettim hayirlisi herseyin dinlen kafana takmq rahat birak kendini sen kasyikca rahimin de kasiliyir iyi dusun iyi olsun cok zor iyi bilirim bu sureci ama bebegini dusun[/QUOTE]
cok gecmis olsun canim allahim o guzel duygulari en kisa zamanda tekrar yasatsin sana insallahh ve seni hic birakmasinlar ben8m degerim biraz dusuk canim sanki sevinmek icin cok erken gibiins iyiye gider hersey[/QUOTE]
Hayir iyi bence 12. Gun degerin onemli umudunu kaybetme 1.76 la 10. Gun 12. Gun 70 leri goren vat

İnsallah canim benimde ilk denememde tuttu 22 haftamda erken dogum oldu ikizlerim.kaybettim hayirlisi herseyin dinlen kafana takmq rahat birak kendini sen kasyikca rahimin de kasiliyir iyi dusun iyi olsun cok zor iyi bilirim bu sureci ama bebegini dusun
cok gecmis olsun canim allahim o guzel duygulari en kisa zamanda tekrar yasatsin sana insallahh ve seni hic birakmasinlar ben8m degerim biraz dusuk canim sanki sevinmek icin cok erken gibiins iyiye gider hersey[/QUOTE]
Hayir iyi bence 12. Gun degerin onemli umudunu kaybetme 1.76 la 10. Gun 12. Gun 70 leri goren vat[/QUOTE]
canim ins allah sesini duyar ben artik herseye hazirladim kendimi hele bugun o lekeden sonra tamam dedim dustu artik olursa mucize gibi birsey olacak bu deger dedigin gibi insallah yukselirr cok tskederim iyi dileklerin icin canim cokk

kizlar benim dun cok hafif kanamamla akintim olmustu bugun hic bisey yok sizce o tutunma kanamasi olabilirmi veya dusunce oylemi olurr ;(

Yerlesme kanamasidir diye dusun.bildigim kadariyla kahverengi akintida cok sikinti yok ama kirmizi olursa biras tehlikeli.uzan surekli hicbir is yapma.guzelce yerlessin diye dua et
9.gun cok hafif kirmizi geldi sadece bikere bugun 10. gun ve her seferinde kahverengi leke geliyor ins dusmemistir yerlesme kanamasi kac gun suruyor ayrica

9.gun cok hafif kirmizi geldi sadece bikere bugun 10. gun ve her seferinde kahverengi leke geliyor ins dusmemistir yerlesme kanamasi kac gun suruyor ayrica
Hafif kirmizi pembe kahverengi normal canim.kimi 2 gun kimi 1 hafta suruyor.hic endiselenme bende de olmustu.yari doktorunla konus belki progestan dozu arttirir.sen bugun dinlen sadece

Hafif kirmizi pembe kahverengi normal canim.kimi 2 gun kimi 1 hafta suruyor.hic endiselenme bende de olmustu.yari doktorunla konus belki progestan dozu arttirir.sen bugun dinlen sadece
hemsiremi aradim oda tutunma kanamasi olabilir 12.gune kadar ne desek yalan olur beklemek lazim dedi benim 8.gun degerim 7.16 cikti ondan sonrada hic test yaptirmadim idrar testi yaptim ondada bisey cikmadi ;(

X