Önceden 30 kilo verdiğim diyet yöntemi

dunyamsn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2022
276
113
23
Evet selamlar ilk kez deneme yapıp burada paylaşacağım. Başlıkta yazdığım üzere lisedeyken yaptığım diyet ile 95 den 63 kiloya indigim diyete tekrar başlıyorum.

Aynı diyeti uygulamak isteyenler için diyet listem ;

-SABAH-- 09:00--10:00

+2 DİLİM KEPEK EKMEĞİ
+2 ADET YUMURTA (OMLET COK AZ YAĞDA)

-ÖGLEN--14:00--15:00

+ETİ FORM

-AKŞAM--17:00--18:00

+BİR KASE MERCİMEK ÇORBASI VEYA HAZİR TAVUK ÇORBASI

İÇİLEBİLİR İÇECEKLER

BOL SU
KAYNATİLMİS MAYDANOZ SUYU
LİMONLU SU
MADEN SUYU
KAHVE
ÇAY

Güncel kilom 96 hergun tartilip yazacağım ❤️❤️❤️🤗 katılmak isteyenler güncel kilo yazabilirsiniz.

Son düzenleme:
Evet selamlar ilk kez deneme yapıp burada paylaşacağım. Başlıkta yazdığım üzere lisedeyken yaptığım diyet ile 95 den 63 kiloya indigim diyete tekrar başlıyorum.

Aynı diyeti uygulamak isteyenler için diyet listem ;

-SABAH-- 09:00--10:00

+2 DİLİM KEPEK EKMEĞİ
+2 ADET YUMURTA (OMLET COK AZ YAĞDA)

-ÖGLEN--14:00--15:00

+ETİ FORM

-AKŞAM--17:00--18:00

+BİR KASE MERCİMEK ÇORBASI VEYA HAZİR TAVUK ÇORBASI

İÇİLEBİLİR İÇECEKLER

BOL SU
KAYNATİLMİS MAYDANOZ SUYU
LİMONLU SU
MADEN SUYU
KAHVE
ÇAY

Güncel kilom 96 hergun tartilip yazacağım ❤️❤️❤️🤗 katılmak isteyenler güncel kilo yazabilirsiniz.
Yazmayı unutmuşum bu kısa süreli ve etkili bir diyet. Ortalama 1.5 ayda bütün kiloları verdim. Herhangi bir rahatsızlığı olan yada açlığa dayanamayan bayanlar lütfen yapmasın.

Not : kilo kaybından ötürü sarkma ve çatlak oluşabilir.

Yazmayı unutmuşum bu kısa süreli ve etkili bir diyet. Ortalama 1.5 ayda bütün kiloları verdim. Herhangi bir rahatsızlığı olan yada açlığa dayanamayan bayanlar lütfen yapmasın.

Not : kilo kaybından ötürü sarkma ve çatlak oluşabilir.
30 kiloyu 1.5 ayda mi verdiniz ? 😱

Rahmimde kist çıktığı için tedavideyim. Ödem oluştu adet görene kadar yapmama kararı aldım. Döngüme döner dönmez başlayacağım hedefim 60
Yine doktorunuza danisin ama rahimdeki kistler icin en güzeli soğan kürü. Duydunuz mu hic? Bütün enfeksiyonu da bitiriyor müthiş bir sey

Düzenli 15 gun sabah aksam yapmak lazimdi galiba sogan kabuklariyla beraber 4 parcaya bölünüp 7 dk kaynatilacak biraz özen istiyor yorucu yani kürü yapabilmek. İnşallah gorursunuz vazgecmeyin
Valla psikolojimi bozdu bu durum tarlusal falan da içiyorum karın ağrısından hareket edemiyorum. Menopoza girmiş gibi sinirliyim 🤣

X