87 kilo oldum 23 yaşımda bu sefer gerçekten başlıyorum

yalnizkus16

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2021
54
114
23
Selam kadınlar :KK70: öncellikle ben yalnizkus16 hayatim da bazı şeyler bu kadar düzelmişken kendimin acilen düzelmesi gerekiyor fıstık gibi kızım da şu fazla kilolarım olmazsa ramazanın bitmesine kaldı 21 gün ben bu 21 günde her şeyi öyle düzene koyacağım 21 günde hedefim 7 kilo vermek bugün ölçüldüm 85.95 kilo oldum amacım bu 21 günde 79 kiloyu ucundan olsa görebilmek vücudumu tanıyorum nasıl bu hale geldiğini biliyorum fakat benim iradesiz ve nefsime engel olmam sonucu bu haldeyim hazır ramazandayken ve bu kadar açlık çekiyorsam 21 günde bunu dibine kadar kullanıp 79u görebilmek en büyük amaçlarımdan olacak favorilerde bekleyen o kadar çok kombin var ki sadece ideal kiloma gelmem gerek ideal kilom 58 vermem gereken 28 kilo var haırlısıyla vermeyi nasip etsin inşallah her gün ekleyeceğim yaptıklarımı ve bunu yaparken çok dürüst olacağım zaten yalan söylemek için bir sebep yok

şu an saat 2.30 ve ben çok açım arkadaşlar canım fena halde tost çekiyor ama suyumu içip niyet edip yatacağım tek öğün beslenme yapacağım haftanın 5 günü de çalışıyorum baya bir kilo vereceğime inanıyorum ama ilk hedef 79

zincir 🔓86 🔒79 🔒74 🔒69 🔒64 🔒59

öncellikle 18 mart

1.5 lt su
2 kase mercimek çorbası
1 kase salata
4 adet kabak dolması
1 dilim beyaz ekmek
1 bardak vişne suyu
bir sıra kepek ekmeğinden yapılmış pide
1 kare dilim gelin pastasi
bir kase çekirdek
2 adet profitrel

tekrardan iyi akşamlar 19 mart iftarda neler yedim

öncellikle 0.5 lt su ile orucumu açtım

ayran çorbası 220 kalori
tavuk sote 200 kalori
salata 120 kalori
yarım tabak pirinç pilavı 120 kalori
300 ml siyah kola (iftarda içeceksiz yapamıyorum) 250 kalori
5 adet beyaz ekmek (bugday ekmeği yoktu bir de menü aşırı güzeldi kendimi tutamadım) 300 kalori
3 adet profiterol 322 kalori
2 adet çikolatalı pişmaniye 200 kalori

toplamda 1700 kalori baya fazla ama bol su içtim ve 25 dk kadar halay çektim yani yordum kendimi yarın çok daha dikkat edeceğim

Canım inşallah istediğin kiloya kavuşursun ama estetik kaygı hayatının merkezinde olmasın. Önemli olan sağlığın, sen de sağlığın için yap elinden geleni. İnşallah herşey gönlündeki gibi olur 🌸
teşekkür eder ALLAH razı olsun inşallah hepimizin gönlünden geçen hayırla ve sağlıkla olur

ayran çorbası 220 kalori
tavuk sote 200 kalori
salata 120 kalori
5 adet beyaz ekmek (bugday ekmeği yoktu bir de menü aşırı güzeldi kendimi tutamadım) 300 kalori

toplamda 1700 kalori baya fazla ama bol su içtim ve 25 dk kadar halay çektim yani yordum kendimi yarın çok daha dikkat edeceğim
ekmegi kes onun yerine basmati pilavı yiyebilirsin ya da karabugday patlagi o da olmazsa yulaftan tost vs, profiterol kola gibi şeker içeren gidalari kes meyveye yönel (hurma & kakao) yoksa çok acikirsin, youtube dan leslie diye yaz arat onu yap 45 dk çok gelebilir oruç tutarken daha kısasini yaparsın

ekmegi kes onun yerine basmati pilavı yiyebilirsin ya da karabugday patlagi o da olmazsa yulaftan tost vs, profiterol kola gibi şeker içeren gidalari kes meyveye yönel (hurma & kakao) yoksa çok acikirsin, youtube dan leslie diye yaz arat onu yap 45 dk çok gelebilir oruç tutarken daha kısasini yaparsın
birden kesmek istemiyorum sonra yemekten zevk almazsam bırakırım diyetimi o yuzden başta biraz kendimi kandıra kandıra yapacağım bu işi teşekkürler yorumunuz için zaten sahur yapmıyorum

günaydın sahur aslında yapmayacaktım fakat bir türlü uykuya dalamamam yüzünden sahur yaptım sahurda da yiyebileceğim en sağlıksız kahvaltıyı yaptım

sahurda
yarım kete
4 dilim beyaz ekmek üzerine kaymak
3 bardak da şekerli çay içtim

yediğime pişman oldum ama erken yatmadığım için böyle oldu iftarda dengeleyeceğim

şimdi dün iftarmi paylaşamadim iftarımı açmadan önce tartıldım 85.3 kg çıktım iyi ama acilen 83lü sayıları görmek istiyorum hemen paylaşayım dün annemler iftira gittiği için iftara 10 dk geç kaldığım için su içicek motivasyonu bulamadım
su içmeden hop yemeğe giriştim
menüde her şeyi çok yedim

fırında patates tavuk
ayran çorbası 1 kade
lorlu makarna (2 kase)
pide
7-10 dilim ekmek
kola
2 çikolatalı pişmaniye
yarım porsiyon kıbrıs tatlısı
yeşilçay kayısıçayı karışık
yine de

ayran çorbası 220 kalori
tavuk sote 200 kalori
salata 120 kalori

Çok yanlşl besleniyorsun besin değeri olmayan yiyeceklerle bırakın kilo vermeyi kilo alırsınız

X