%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

ya hepsi iyi hoşda ben kaseye homojen bir karışım yapamıyorum bir türlü benim tanelerin çogu kavanozda ben resmen ayran içtim :)))
buna bi çözüm bulmam gerekli :))

oh corbam bıttı ben her seferde 6b kase ıcıyorum ama yınede bıtcek gıbı degıl:KK43:
saat basımı ıcsek ya
yasmeın n sne nasıl bıtırdın her seferde kac kepce_?

oh corbam bıttı ben her seferde 6b kase ıcıyorum ama yınede bıtcek gıbı degıl:KK43:
saat basımı ıcsek ya
yasmeın n sne nasıl bıtırdın her seferde kac kepce_?

benımde bıraz artıyor mutlaka ama cok degıl( 1kase kadar)...yok yok 2 saatte bır ıcmek lazımmıs metabolızmayı hızlandırmak ıcın...bır corba kasesını tam doldurmadan ıcıyorum.sıseden hoop dokuyorum :) 2 kupa matede ıctım bende sureklı wc deyım :) ama olsun :)

bu çorba iki saatte bir içmekle bitmez ya bencede...
ya benim çorba kasesi küçük yada senin kase çok büyükmüş, 6 kez içerek bitmez bu :)

kizlar corba tasi az geliyo 2 corba tasi icilirsee anca gelir valla
gunde 6 kezde bile zor bitiyo bazen ben saat te iciyorum

kizlar corba tasi az geliyo 2 corba tasi icilirsee anca gelir valla
gunde 6 kezde bile zor bitiyo bazen ben saat te iciyorum

arkadaslar 1 corba kasesı kadar artsınn bişi olmaz ama cok artmasın gunde 6 kez ve 2 saat arayla kural bu...sındırmek ve tekrar hızlandırmak ıcın :))) belkıde kase kucuktur hakkaten ama soyle dusunun bır corba kasesı standart genelde 300 ml olur gunde 1800 ml yapar :).... :bbo:

bu çorba iki saatte bir içmekle bitmez ya bencede...
ya benim çorba kasesi küçük yada senin kase çok büyükmüş, 6 kez içerek bitmez bu :)

bıter bıter :) bıraz artar ama bıter 6 kez 2 saat arayla mutlaka...bn denedım gecen ay oyuzden sasmayalım..bıde dıyetısyenı zırt pırt aradık :)

çorba kaseler iküçük kızlar bende dün çorba kasesi ile içmiştim çorba kaseler i1 kepçe alıyo ama siz her öğüne 2 kepçe ayarlayın öyle bi çorba kasesi hazırlayın bence hani yemek takımlarının çorba kaseleri var ya onlarla 6 öğünde biter sanırım onların boyutu büyük çünkü

bıter bıter :) bıraz artar ama bıter 6 kez 2 saat arayla mutlaka...bn denedım gecen ay oyuzden sasmayalım..bıde dıyetısyenı zırt pırt aradık :)

hehe bizde arıyomuşuz şimdi ay ne komik olur kaydirigubbakcemile3
her arıyan ne zman içicem nasıl içicem dicek canındna bezer vallaah :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

kızlar bu gün geçsin yarın ilk iş dondurma yemek olcak :icecream::icecream::icecream:

hehe bizde arıyomuşuz şimdi ay ne komik olur kaydirigubbakcemile3
her arıyan ne zman içicem nasıl içicem dicek canındna bezer vallaah :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

kızlar bu gün geçsin yarın ilk iş dondurma yemek olcak :icecream::icecream::icecream:

:)))))) ama az yeeeee :)

çorba kaseler iküçük kızlar bende dün çorba kasesi ile içmiştim çorba kaseler i1 kepçe alıyo ama siz her öğüne 2 kepçe ayarlayın öyle bi çorba kasesi hazırlayın bence hani yemek takımlarının çorba kaseleri var ya onlarla 6 öğünde biter sanırım onların boyutu büyük çünkü
evetttt benımkı onlardan :))))

he vallaha biz sınavı atlatmak üzereyiz
ay nasıl heycanlıyım sormayın bide biizm takım yarışta ya
oyoyoyo güzel kilo istiyom

X